Tanečné

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

86%
Hra - World tour dancing
Video sa načíta

Myslíte si, že by ste sa mohli stáť členom skupiny Michaela Jacksona? Overte si to a opakujte kombinácie ako kráľ popou. Vaše tanečné kroky sa budú odrážať od správnych kombinácií šípok. Príjemnú zábavu.

 
76%
Hra - Dance Studio Hip Hop
Video sa načíta

Oblečte tanečníčku pripravte zákulisie a pomôžte jej predviesť najlepší tanečný výkon v Hip Hope. Nahráte s ňou najviac bodov?

 
76%
Hra - Princess Ariel In The Night Club
Video sa načíta

Ariel je už dospelá a preto sa rozhodla, že sa pôjde zabaviť do nočného klubu. K tomu však potrebuje vhodné oblečenie, aby ju vyhadzovač pustil dnu a mohla tak stretnúť svoju lásku. Pomôžte jej!

 
72%
Hra - Talking Angela Dance Lessons
Video sa načíta

Angela si trúfa na tri rôzne tanečné štýly, avšak aby ich zvládla dokonale potrebuje vás, aby ste ju riadili pri tancovaní. Do každej šipky sa musíte trafiť, aby bol tanec dokonalý.

 
81%
Hra - Monster High Dance Off
Video sa načíta

Vyber si jednu slečnu z Monster High a ukáž všetkým, že sa vieš správne hýbať do rytmu!

 
73%
Hra - Dance Queen
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Vytancujte si čo najviac bodov! Stláčajte šípky tak, ako idú po sebe a snažte sa aj o kombinácie. Šípky či medzerník stláčajte vždy v momente, kedy budú na svojich siluetách.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
83%
Hra - Jungle Jiggy
Video sa načíta

Jungle Jiggy je hra, v ktorej si zatancujete s opičkou na rôzne druhy hudobných štýlov. Postupne vám budu chodiť šípky, ak sa bude nachádzať v štvorčeku stlačíte ju. Ak urobíte správne kroky môžete stlačiť medzerník, ktorým si kroky uľahčíte.

 
75%
Hra - Dancing Pony
Video sa načíta

Aj poníky môžu zatancovať, a že im to ide skvele! Prepínaj pesničky, meň štýl pódia a hlavne pridávaj alebo uberajte poníkmi a uč je rôzne tanečné zostavy! Keď urobíš zostavu zo štyroch rôznych tanečných figúr, zobrazí sa ti tlačidlo, ktoré ti prehrá celý tanec!

 
83%
Hra - Taz's Dance Fever
Video sa načíta

Teza môžeš poznať zo seriálu ako tasmánského čerta. Jeho úlohou je tancovať na diskotéke čo najlepšie, aby sa to páčilo DJovi Tweetymu. Ten je veľmi náročný, musíš zvládať deväť rôznych tanečných figúr. Každá z nich je znázornená jedným číslom. Ideálne je stláčať kláves vo chvíli, keď sa šípka nachádza v zelenej zóne.

 
70%
Hra - DanceStar Party Time
Video sa načíta

Naučte tancovať ľudkovia, ktorí vám za to budú určite vďační. Vaša úloha je veľmi jednoduchý, po tom čo sa dostanete na tanečný parket, sa budú objavovať jednoduché aj zložitejšie ornamenty, ktoré je nutné čo najpresnejšie obkresliť. Kliknite na blikajúce koliesko a kľučiek nepúšťajte. Ťahom prejdite, cez bodkami až na koniec trasy. Mali by ste si však poponáhľať, pretože na každý ťah máte len veľmi krátku dobu. S pribúdajúcimi levelmi budú pribúdať aj tanečné kreácie, ktoré budete musieť zvládnuť naraz.

 
68%
Hra - This Is It : World Tour Dancing Game
Video sa načíta

Svetovej tanečnej turné This Is It je tu! Dokončite všetkých 41 tanečných krokov v hre! Dokážte, že zvládnete držať krok s kráľom popu Michaelom Jacksonom. Jazdite po rôznych svetových destináciách a skúšajte splniť kroky podľa predlohy. Stláčajte smerové šípky a až budete mať, stlačte medzerník na odoslanie.

 
74%
Hra - Its Party Time
Video sa načíta

Je čas na párty. najprv si vyber prostredie, kde sa párty odohráva a potom začni obliekať obe dve postavičky podľa svojich predstáv. Vyber im účes, tričká, nohavice alebo jedny z krásnych farebných šiat. Môžeš začínať znova a znova a vytvárať tak rôzne kombinácie oblečenia oboch postáv pre rôzne príležitosti.

 
75%
Hra - Halloween Party
Video sa načíta

Halloweenska párty je v plnom prúde. Pobav a odpočiň si pri tejto príjemnej sviatočnej online hry. Hra sa ovláda myšou. Uži si super zábavu.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)