Varenie a pečenie

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
81%
Hra - Diner Chef 4
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov vo vlastnej reštaurácii! Každý zákazník má iné chute a každé jedlo budete pripravovať inak. Všetky jedlá nájdete v chladničke a niektorá z nich možno pripraviť tepelnou úpravou a niektoré stačí len ako studená. Každý spokojný zákazník vám zanechá sprepitné.

 
82%
Hra - Grilled Bacon Meatloaf Burger
Video sa načíta

Parádny hra, v ktorej budete pripravovať vlastné burger. Musíte si prvýkrát namlieť mäso. Potom mäso ochutíte a pripravíte si bochníčky na gril. Grilované mäso potom pridáte do hrčky, na to zeleninu a lahodnú slaninku.

 
77%
Hra - Bakery Fun
Video sa načíta

Parádny hra, kde si budete môcť upiecť niečo dobré. V každom kole máte zoznam ingrediencií. Z tohto zoznamu si ich niekoľko vyberiete a dáte dohromady. Následne budete piecť. Buď upečiete nejakú dobrotu alebo nie.

 
63%
Hra - Baby Anna Rose Cookies For Mom
Video sa načíta

Zvládnete s Annou pripraviť sušienky? Tak sa najskôr vydajte do obchodu pre ingrediencie. Postupujte potom podľa receptu, aby ste mohli dotiahnuť celú hru do konca.

 
60%
Hra - Cooking Candy Pizza
Video sa načíta

Jedli ste už niekedy sladkú pizzu? Tak si skúste jednu pripraviť, stačí keď budete robiť všetko podľa postupu a nič nemôžete pokaziť.

 
64%
Hra - Red Velvet Cupcake
Video sa načíta

Dokážete si pripraviť túto dobrotu? Dodržujte správny postup pri varení a nemôžete nič pokaziť.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

68%
Hra - How To Make Apple Coffee Cake
Video sa načíta

Pripravte si výborný jablkový koláč, stačí len dodržiavať postup a nemôžete nič pokaziť. Takže stačí robiť len to, čo sa po vás bude chcieť.

 
70%
Hra - Cooking With Mom
Video sa načíta

Dodržujte postup a snažte sa urobiť čo najkrajšiu tortu. Bude len na vás, ako bude vyzerať.

 
78%
Hra - Perfect Hot Dog
Video sa načíta

V tejto hre si budete môcť s hlavnou hrdinkou pripraviť skvelý hot dog. V prvej časti hry sa vydáte na nákup, aby ste nakúpili všetky potrebné suroviny. Následne sa môžete pustiť do samotnej prípravy. Postupujte podľa návodu a pripravte ten najlepší hot dog.

 
60%
Hra - Ice-Cream Delight
Video sa načíta

Predávajte vašim zákazníkom tú najlepšiu zmrzlinu v okolí. Musíte si ju namiešať a potom ju rýchlo predať. Záleží len na vašej rýchlosti, čím rýchlejší budete, tým viac peňazí získate.

 
82%
Hra - Mother's Day with Maleficent
Video sa načíta

Mal chce svoju matku prekvapiť chutnými raňajkami a výberom šiat, aby si deň matiek užila. Pomôžete jej so všetkými úlohami, ktoré si pre vás pripravila?

 
79%
Hra - Baby Rapunzel Mother's Day Surprise
Video sa načíta

Pretože je dnes Deň matiek Rapunzel si pre svoju mamu pripravila niekoľko prekvapení. Pomôžte jej s prípravou jedla, dekoráciou karty či výberom šiat. Bude jej mamka spokojná?

 
68%
Hra - Easter Egg Cakes
Video sa načíta

Zvládnete si pripraviť tieto dobroty? Stačí sa len držať podľa receptu a nič nemôžete pokaziť.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)