Varenie a pečenie

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
76%
Hra - Cooking Super Girls
Video sa načíta

Cooking Super Girls je ako obliekacia hra tak aj hra na varenie a tak je to dvojnásobná zábava. Predtým, než pripravíte báječné tortičky a muffiny, musíte dať kuchárke perfektný vzhľad. S novým oblečením potom môže pripravovať recepty krok za krokom.

 
84%
Hra - Burger Truck Frenzy USA
Video sa načíta

Hamburgery vždy uspokoja chute vašich zákazníkov. Kľúčová je ale aj rýchlosť obsluhy. Budete musieť rýchlo zhromažďovať suroviny, sledovať recepty hamburgerov a zbierať mince za každú dokončenú objednávku. Šťastní zákazníci vám dávajú viac mincí, ale nešťastní z reštaurácie odchádzajú! Dokážete dokončiť všetkých 30 etáp a stať sa šampiónom?

 
90%
Hra - Café Panic
Video sa načíta

Práca čašníka nieje len taká jednoduchá. V novej hre Café Panic si vyberiete za akú postavu chcete hrať a skúsite si na 40 dní/levelov aké to je. Ponáhľajte sa aby nikto dlho nečakal a zarobte čo najviac peňazí.

 
84%
Hra - Natalie's Winter Treats
Video sa načíta

Je tak veľká zima vonku, ale Natalia vie ako svojich zákazníkov rozveseliť. Pomôžte jej nájsť všetky obvyklé, vzácne alebo epické ingrediencie, ktoré vám pomôžu vytvoriť vynikajúce lahôdky. Objavte všetky sladkosti a získajte peniaze na ingrediencie tým, že zákazníkov udržíte spokojné.

 
81%
Hra - Zucchini Spaghetti Bolognese - Cooking with Emma
Video sa načíta

Zucchini Spaghetti Bolognese je nová hra z populárnej série Cooking with Emma. Tentokrát vám Emma ukáže, ako pripraviť vegánskej špagety Bolognese. Dodržujte jej pokyny presunom ingrediencií a riadu, ktoré vám pomôžu pripraviť správne a chutné jedlo. Užite si varenie!

 
80%
Hra - Pizza Realife Cooking
Video sa načíta

V tejto novej perfektné hre bude vašou úlohou upiecť skvelú pizzu. Najprv musíte vybrať, nakrájať a pripraviť všetky potrebné ingrediencie, potom urobiť cesto, suroviny na neho umiestniť a nakoniec to všetko dať do rúry upiecť dokiaľ nebude pizza hotová. Užite si pečenie pizze v novej hre Pizza Realife Cooking!

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

80%
Hra - Restaurant Makeover
Video sa načíta

Thomas A Jeane otvorili reštauráciu a chcú rozbehnúť nové podnikanie. Vás si, ako profesionálne dizajnéry najali, aby ste im pomohli ich novú reštauráciu zariadiť. Navrhnite interiéry, aj jedlá na otvárací deň. Zahrajte si novú hru Restaurant Makeover!

 
81%
Hra - Homemade Ice Cream Cooking
Video sa načíta

Vytvorte si vlastnú domácu zmrzlinu! Najprv vytvoríte vlastnú zmrzlinu, celkom tri typy. Potom pripravte tri rôzne fronty.

 
81%
Hra - Diner Chef 4
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov vo vlastnej reštaurácii! Každý zákazník má iné chute a každé jedlo budete pripravovať inak. Všetky jedlá nájdete v chladničke a niektorá z nich možno pripraviť tepelnou úpravou a niektoré stačí len ako studená. Každý spokojný zákazník vám zanechá sprepitné.

 
82%
Hra - Grilled Bacon Meatloaf Burger
Video sa načíta

Parádny hra, v ktorej budete pripravovať vlastné burger. Musíte si prvýkrát namlieť mäso. Potom mäso ochutíte a pripravíte si bochníčky na gril. Grilované mäso potom pridáte do hrčky, na to zeleninu a lahodnú slaninku.

 
77%
Hra - Bakery Fun
Video sa načíta

Parádny hra, kde si budete môcť upiecť niečo dobré. V každom kole máte zoznam ingrediencií. Z tohto zoznamu si ich niekoľko vyberiete a dáte dohromady. Následne budete piecť. Buď upečiete nejakú dobrotu alebo nie.

 
63%
Hra - Baby Anna Rose Cookies For Mom
Video sa načíta

Zvládnete s Annou pripraviť sušienky? Tak sa najskôr vydajte do obchodu pre ingrediencie. Postupujte potom podľa receptu, aby ste mohli dotiahnuť celú hru do konca.

 
60%
Hra - Cooking Candy Pizza
Video sa načíta

Jedli ste už niekedy sladkú pizzu? Tak si skúste jednu pripraviť, stačí keď budete robiť všetko podľa postupu a nič nemôžete pokaziť.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)