Delfíni

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

90%
Hra - My Dolphin Show 8
Video sa načíta

Je tu 8. diel tejto peknej hry, kde budete robiť triky s delfínom. Buďte presní a snažte sa všetky triky vykonať na výbornú. Budete tiež dostávať nové prevleky a zvieratá.

 
89%
Hra - My Dolphin Show 7
Video sa načíta

Dajte divákom super zábavu a získajte čo najviac bodov. Dokážete ich získať čo najviac a zároveň pobaviť publikum?

 
74%
Hra - Ariel Dolphin Wash
Video sa načíta

Ariel si všimla, že jej delfín sa necíti najlepšie a preto by mu chcela vylepšiť náladu kúpeľom a zábavnými činnosťami. Pomôžete jej?

 
65%
Hra - Elsa Dolphin Show
Video sa načíta

Elsa pracuje v aquaparku, kde prijali nového delfína. nie je na tom moc najlepšie a na ás je, aby ste mu pomohli a vytrénovali na predstavenie. Príjemnú zábavu.

 
73%
Hra - Dolphin Slacking
Video sa načíta

Tento delfín musí byť celý deň v nádrži a preto sa z času na čas nudí. Pomôžte mu s rozličnými úlohami tak, aby ho cvičiteľ nevidel.

 
86%
Hra - My Dolphin Show 6
Video sa načíta

Máme tu pre vás ďalší dlho očakávaný diel tejto úspešnej hry. Ovládajte nadaného delfína a robte všetko, čo vám ukáže inštruktor. Pobavte divákov a získavajte peniaze!

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
81%
Hra - Baby Hazel Dolphin Tour
Video sa načíta

Baby Hazel a jej sesternica sa chystájú na akciu, kde sa stretnú s delfínmi. Pomôž im počas tejto výpravy a zabezpeč, aby sa s nimi stretli.

 
94%
Hra - My Dolphin show 5
Video sa načíta

Parádne pokračovanie hry, v ktorej budete predvádzať s delfínom rôzne triky. Budete skákať po balónikoch, skrz kruhy alebo cez tyče. Musíte sa snažiť získať čo najviac publika. Za získané peniaze potom môžete nakúpiť rôzne vzhľady pre delfína.

 
75%
Hra - Through The Pacific
Video sa načíta

Cieľom hry Through The Pacific je doviezť delfína skrz celý oceán. Dokážeš sledovať indikátor vzduchu a včas sa vynoriť a tiež jesť ryby, ktoré sú jeho potravou?

 
94%
Hra - My Dolphin Show 4
Video sa načíta

Máme tu štvrtý diel skvelej hry s delfínmi. Skús si život v koži delfína a skúšaj všemožné triky, ktoré po tebe bude chcieť cvičiteľka. Pinkanie do balónov, bowling, preskakovanie obručami a ďalšie mnohé triky, to všetko ťa čaká v tejto hre. Za získané body si môžeš nakupovať oblečenie pre svojho delfína. Staň sa tým najlepším cvičeným delfínom!

 
84%
Hra - Dolphin Olympics
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Olympiáda delfínov začala! Skáč s delfínom čo najlepšie, rob triky a hlavne sa snaž do vody skočiť hladko, aby si zase vyskočila vyššie a stihla trikov viac. Podarí sa ti dostať až do vesmíru? Aj to je možné!

 
96%
Hra - My Dolphin Show 3
Video sa načíta

Máme tu pre vás ďalšie pokračovanie tejto skvelej hry, v ktorej opäť budete jazdiť vo vodnom svete s delfínom. Robte triky a získavajte body! Snažte sa ich vykonávať presne a body naviac vás určite neminú. Budete môcť nakúpiť aj ďalšie cicavce ako kosatky a ďalšie iné vodné tvory.

 
70%
Hra - New Island Dolphin Park
Video sa načíta

Zaujímavá strategická hra New Island Dolphin Park z Vás urobí riaditeľa zábavného parku. Hlavnou atrakciou sú delfíny. Musíte vždy privítať zákazníkov a previezť ich k atrakcii, ktorú chcú vidieť. Ak sa Vám to nepodarí, budú odchádzať sklamaní a Vy nič nezarobíte.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)