Hladanie

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

84%
Hra - Barbie Squad Goals
Video sa načíta

Tereza a Christie sú najlepšie kamarátky s barbie. Aby ste sa o Tereze a Christie niečo dozvedeli, budete najskôr musieť v Terezinej izbe nájsť jej obľúbené veci, potom budete musieť priradiť tieto veci do dotazníka. Potom zistíte informácie o Christie a keď poskladáte puzzle a nakonec všetky oblečiete - založíte skupinový chat.

 
79%
Hra - Wonderful Toys Party
Video sa načíta

V tejto hre budete mäsom pomáhať hľadať jej hračky. Tie schoval jej kamarát medveď. Každá hračka sa ukrýva v drevenej bábike, v matrijoške.

 
80%
Hra - Gwen's Holiday Closet
Video sa načíta

Gwen má v šatníku veľa oblečenia, najskôr však budete musieť nejaké veci nájsť. Potom vyberiete tie najlepšie šaty a doplnky.

 
72%
Hra - Titanic Museum
Video sa načíta

Podarí sa vám v každom kole nájsť všetky požadované predmety zo zoznamu? Hľadať budete na palube známeho Titanicu! Raz za čas môžete využiť aj pomocníka.

 
78%
Hra - Case of Revenge
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre bude dopadnúť zlodeja, ktorý vykradol dom. K vyriešeniu prípadu vám budú musieť stačiť stopy, ktoré v okolí domu nájdete. Dôkazy sa však nachádzajú na podivným miestach a je len na vás, aby ste ich našli. V prípade potreby môžete využiť nápovedu.

 
78%
Hra - Blackheart Village
Video sa načíta

V tejto hre sa s hlavnou hrdinkou vrátite späť do jej rodnej dediny, na ktorú bola uvrhnutá hrozná kliatba. Dedina chátra a len vy ju môžete zachrániť. Pokúste sa nájsť všetky predmety, ktoré vám pomôžu objasniť, čo sa stalo. Pokiaľ nebudete môcť nejaký predmet nájsť, využite dostupnú nápovedu.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
78%
Hra - Breeze of Love
Video sa načíta

V tejto hre budete mať za úlohu pomôcť hlavnej hrdinke pripraviť svatbu pre jej brata, ktorý je z organizácie veľmi nervózny. K dispozícii bude mať nápovedu, vďaka ktorej budete vedieť, aké predmety hľadať. Mnoho z nich je dobre ukrytých, takže buďte pozorný.

 
78%
Hra - Treasure Falls
Video sa načíta

V tejto hre sa s hlavnou hrdinkou vydáte k vodopádom, kde budete musieť nájsť rozličné vzácne predmety. Väčšina z nich je dobre ukrytá, takže musíte poriadne prehľadať každé zákutie. Pokiaľ nebudete môcť nájsť žiadny ďalší predmet, využite dostupnú nápovedu.

 
78%
Hra - Bewitched Dream
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre bude pomôcť hlavnej hrdinke nájsť všetky stratené predmety a tým vyriešiť záhadu jej nočných mor. Pri hľadaní buďte pozorný, pretože predmety sú často dobre ukryté. V prípade potreby využite dostupnú nápovedu.

 
78%
Hra - A Place of Strangers
Video sa načíta

Staňte sa detektívom v tejto hre a pokúste sa vyriešiť dva náročné prípady - záhadné zmiznutie cudzincov a vylúpenie banky. Aby ste tieto prípady mohli vyriešiť, musíte v každej scéne nájsť všetky potrebné veci a dôkazy. Pokiaľ si nebudete vedieť rady, využite nápovedu.

 
78%
Hra - The Legend of Mariova
Video sa načíta

V tejto hre sa s hlavným hrdinom vydáte objavovať prírodu vo vašom okolí. Pritom sa snažte nájsť všetky predmety, ktoré sa vo vašom okolí nachádzajú. Aby sa vám to podarilo, musíte poriadne preskúmať každé zákutie. V prípade potreby, budete mať k dispozícii i nápovedu.

 
78%
Hra - The River Cabin
Video sa načíta

V tejto hre budete mať za úlohu pomôcť pani Collinsovej nájsť jej manžela. Hľadajte v dome veci, ktoré vám poslúžia ako stopy a vyriešte tak tento prípad. V dome je však množstvo vecí, takže nájsť tie správne nebude jednoduché. Našťastie môžete kedykoľvek využiť nápovedu.

 
78%
Hra - Summer of Love
Video sa načíta

V tejto hre sa s hlavnou hrdinkou vydáte na vidiek, kde presne pred desiatimi rokmi stretla svojho manžela. Vašou úlohou bude pomôcť jej nájsť všetky ukryté predmety. Niektoré z nich sa nachádzajú na nezvyčajných miestach, takže nájsť ich nebude jednoduché.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)