Slová

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
70%
Hra - Text Twist 2
Video sa načíta

Precvičte si anglické slovíčka pomocou tejto hry. Vašou úlohou je z písmen vytvoriť čo najviac anglických slovíčok.

 
70%
Hra - Word Search Animals
Video sa načíta

Potrápte si pamäť touto osemsmerovkou a nájdite všetky zvieratká v osemsmerovke. Dokážete prejsť všetky úrovne?

 
73%
Hra - Word Search
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej hľadáte slová medzi písmenami. Hľadať budete anglické slovíčka, takže si tento jazyk môžete precvičiť. Hľadajte rýchlo, pretože vás tlačí čas.

 
71%
Hra - Word Tris
Video sa načíta

Ako hlboké sú Vaše znalosti angličtiny? Ak ste na tom dobre, potom si môžete oprášiť slovnú zásobu. Hľadajte čo najviac slov, ktoré je možné zložiť z ponúknutých písmen. Postup do ďalšieho kola je vždy podmienený splnením vopred daných požiadaviek.

 
71%
Hra - Words All Around
Video sa načíta

Hra je zameraná na hľadanie anglických slovíčok. Ste obmedzení časovým limitom, takže neváhajte. Možno sa naučíte aj niekoľko nových slovíčok.

 
86%
Hra - Typeasaurus
Video sa načíta

V hre Typeasaurus musíte písať čo najrýchlejšie slová, ktoré obsahujú zobrazené písmená. Je to nutné, pretože inak sa nepohnete z miesta. Čím dlhšie slovo bude, tým rýchlejšie a ďalej sa rozbehnete.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

72%
Hra - Hangman Flash
Video sa načíta

Hra Hangman Flash precvičuje Vašu znalosť anglických slov, ale aj postreh a myslenie. Cieľom je pomocou jednotlivých písmen poskladať jednotlivé slová. Ak budete neúspešní, potom sa zobrazí celý obesenec a musíte začať znova.

 
78%
Hra - Word Quest
Video sa načíta

V hre Word Quest musíte z náhodne vybraných písmen skladať slová. Čím dlhšie slovo bude, tým lepšie. Akonáhle vytvoríte existujúce slovo, objaví sa zelená značka.

 
77%
Hra - Word Search 2000
Video sa načíta

Máme tu pre vás osemsmerovku, v ktorej môžete hľadať slová hneď na niekoľ tém! Stačí len kliknúť na šípku nadol, vybrať tému a začať hrať. Podarí sa vám nájsť všetky slová?

 
74%
Hra - The Word Pyramid
Video sa načíta

Fanúšikovia anglického jazyka si môžu otestovať svoje vedomosti v hre The Word Pyramid. Je nutné z ponúknutých písmen poskladať slová do pyramídy. Ak sa Vám podarí uhádnuť posledný a zároveň najdlhší slovo, potom sa automaticky dostanete do ďalšieho kola.

 
69%
Hra - Space Invader
Video sa načíta

Znalosť anglických slov je základným predpokladom k úspešnému hraniu hry Space Invader. Cieľom je pomocou kurzora, ktorý sa pohybuje automaticky, rozdeliť dve slová od seba. V pokročilých kolách sa rýchlosť kurzora zvyšuje a je celkom ťažké rozdeliť dve slová od seba.

 
73%
Hra - Word Kingdom
Video sa načíta

Akú máte slovnú zásobu v anglickom jazyku? Môžete si ju preveriť v hre Word Kingdom. Zároveň vďaka tomu bude prosperovať Vaše kráľovstvo. Písmenká sú umiestnené na štvorčekoch, ktoré symbolizujú mäso, kameň peniaze a drevo.

 
74%
Hra - Burble
Video sa načíta

Priekopníci anglického jazyka, hláste sa. Hra Burble Vás preverí veľmi dobre, pretože tu musíte z písmen skladať anglické slová. Tieto slová navyše musia byť v množnom čísle. Akonáhle ich uhádnete dostatok, pokračujete do ďalšieho kola. Akú máte slovnú zásobu?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)