Kaderníctvo

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
85%
Hra - Olivia Real Haircuts
Video sa načíta

Olivia chce zmeniť svoj vzhľad! Pomôžte jej nájsť účes, ktorý jej naozaj vyhovuje. Ostrihajte jej vlasy, natáčajte ich, narovnajte ich, alebo sfarbíte podľa ľubovôle, kým nenájdete perfektnú kombináciu. Užite si hranie nové perfektný hry s názvom Olivia Real haircuts!

 
82%
Hra - Barbara Fashion Hair Saloon
Video sa načíta

Tentoraz privítame v kaderníckom salóne Barbaru. Vlasy ju môžete skrátiť či predĺžiť. Môžete ich vyžehliť alebo urobiť vlny. Samozrejmosťou je aj mnoho druhov farieb.

 
74%
Hra - Snow White Real Haircuts
Video sa načíta

Snehulienka sa vydala k Vám do kaderníctva. Dokážete jej vytvoriť originálny účes, s ktorým sa bude páčiť nielen trpaslíkom? Môžete úplne uvoľniť fantáziu a vytvoriť moderný účes alebo tiež niečo viac usadenejšie.

 
81%
Hra - Moody Ally Real Haircuts
Video sa načíta

Ally potrebuje nový účes a tak prišla do vášho kaderníctva. Teraz už je len na vás, či ju vlasy ostriháte, predĺžite alebo odfarbíte.

 
82%
Hra - Crazy Mommy Beauty Salon
Video sa načíta

Dokonca aj matky potrebujú čas od času starostlivosť. Budete jednou z tých, ktorí sú v tejto hre. Najprv ju vezmeš na manikúru. Po dokončení musíte navštíviť kaderníctvo. Nakoniec navštívite kozmetický salón a ošetrujte svoju tvár a tvár.

 
82%
Hra - Vixy's Sweet Real Haircuts
Video sa načíta

Tentokrát príde liška do vášho kaderníckeho salónu, ktorý potrebuje nový účet, pretože jeho prítomnosť je úplne šialene zafarbená. Vyzerá to, že chce niečo menej pozoruhodné. Nakoniec pridajte niekoľko farebných doplnkov.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

81%
Hra - Galaxy Girl Real Haircuts
Video sa načíta

Do vášho kaderníctvo prišla slečna z inej galaxie, aspoň tomu vypovedá jej vzhľad. Aký pre ňu vyberiete ten najlepší účes? Necháte jej špicaté uši zakryté alebo z nich naopak urobíte prednosť? Voľba je len na vás.

 
80%
Hra - Warrior Princess Real Haircuts
Video sa načíta

V tejto hre budete osobné kaderník pre ázijskú princeznú. Jej vlasy môžete rôzne skracovať pomocou nožníc alebo strojčeka. Skrátené vlasy môžete opäť predĺžiť pomocou kúzelného séra. Vlasy môžete tiež učesať do ľubovoľného tvaru alebo zafarbiť podľa ľubovôle. Nakoniec môžete pridať nejaké pekné doplnky.

 
80%
Hra - Ice Princess Real Haircuts
Video sa načíta

Anna prišla do vášho kaderníctva a potrebuje nový účes. Najlepšie, keď ju vymyslíte kompletnú zmenu strihu, tvaru i farbu. Tiež môžete vybrať nejaké vhodné doplnky.

 
81%
Hra - Sleeping Princess Real Haircuts
Video sa načíta

Máme v salóne ďalšej princeznú! Vytvoríte ju úplne nový zostrih alebo len odfarbíte existujúce? Využiť môžete žehličky alebo natáčok. Tiež môžete vlasy skrátiť alebo predĺžiť. K dispozícii máte aj širokú škálu farieb.

 
80%
Hra - Mermaid Princess Real Haircuts
Video sa načíta

Vo svojom kaderníckom salóne máte neustále nejaké celebrity. Tentokrát k vám zavítala morská princezná Ariel. Jej účes už značne opozeraný a tak potrebuje nový. Vlasy ju môžete ostrihať alebo naopak predĺžiť. Tiež ich môžete vyžehliť alebo natočiť. Nakoniec môžete vlasy zafarbiť celé alebo len prameň.

 
81%
Hra - Polynesian Princess Real Haircuts
Video sa načíta

Exotická slečna potrebuje pomôcť so svojimi divokými vlasmi. Najskôr ju vlasy umyjete a vysušíte. Tiež rozhodnete, či budete mať lokne alebo nie. Následne vlasy zastrihnete alebo predĺžite. Tiež môžete použiť nejaký pekný preliv.

 
82%
Hra - Latina Princess Real Haircuts
Video sa načíta

Slečna prišla do vášho kaderníckeho salón a má zálusk na nejaký nový a trendy účes. Môžete použiť čokoľvek, čo budete mať po ruke. Fén, žehličku na vlasy, nožnice, strojček alebo naopak predlžovač vlasov. Tiež môžete vybrať akúkoľvek farbu sa vám zapáči. Nakoniec vyberiete k účesu vhodný make up.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)