Zubár

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
82%
Hra - Olivia Real Dentist
Video sa načíta

Olivia musela k zubárovi, pretože ju veľmi bolel zúbok. Zubár zistil, že tam má niekoľko kazov a musí ich odstrániť. Možno bude musieť trhať aj zuby! Snažte sa, aby to pre Oliviu nebol veľmi škaredý zážitok.

 
81%
Hra - Kitty Real Dentist
Video sa načíta

Aj mačičky sa musí starať o svoje zúbky. Ak majú však nejaký problém, kaz alebo ich bolí zúbky, musí k zubárovi. U zubára ju potom musíte zúbky vyčistiť a odstrániť zubný kaz. Tiež dôjde na nejakú tú plombu.

 
81%
Hra - Ice Princess Real Dentist
Video sa načíta

Anna má kaz na stoličke a vy ju musíte vziať k zubárovi. Rozhodne to pre ňu nebude pekný zážitok a vy sa musíte postarať o to, aby ju to čo najmenej bolelo. U zubára ju vyčistí zuby a následne odstráni aj zubný kaz. Počas toho sa zastaví aj Kristoff aby ju utešil. Tiež si budete môcť prezrieť album s fotkami, tak snáď to princezná u zubára prežije.

 
78%
Hra - Ice Queen Real Dentist
Video sa načíta

Vašou úlohou bude ošetriť ľadovú kráľovnú. Budete musieť vyvŕtať kaz na jej zúbka.

 
80%
Hra - Princess Dentist
Video sa načíta

Parádny hra, kde sa budete starať o chrup hneď niekoľkých princeznám. Musíte zuby vždy vyčistiť o zubného kameňa a od kazov. Tiež sa musíte postarať o baktérie v ústach.

 
78%
Hra - Blonde Princess Real Dentist
Video sa načíta

V tejto hre budete pomáhať zubárovi. Ten musí ošetriť princeznej chorý zub, ktorý má pravdepodobne kaz.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

78%
Hra - Royal Dentist 2
Video sa načíta

Vyskúšajte si prácu zubára v druhom diely tejto skvelej hry. K dispozícii budete rozličné nástroje, ktoré stačí len vhodne použiť a s ich pomocou opraviť chrup pacienta.

 
79%
Hra - Royal Dentist
Video sa načíta

V tejto hre sa stanete zubárom, ktorý si musí poradiť so zničeným a zanedbaným chrupom svojích pacientov. V hre musíte vhodne použiť vŕtačku, kliešte, zubnú kefku a ďalšie nástroje, ktoré vám pomôžu opraviť všetky zničené zuby.

 
80%
Hra - Rapunzel Real Dentist
Video sa načíta

Staňte sa zubárom a pomôžte Rapunzel ošetriť jej boľavý zub. Aby ste vedeli, čo máte robiť, musíte sledovať jednotlivé kroky nápovedy a presne ich zopakovať. Okrem toho je dôležitá i rýchlosť, pretože pokiaľ budete zbytočne dlho váhať, Rapuzel nepomôžete.

 
70%
Hra - Dentist Crazy Day
Video sa načíta

Pomôžte tejto dievčine s jej chorým chrupom. Musíte jej ho celý vyčistiť a napraviť.

 
72%
Hra - Veselý zubař
Video sa načíta

Do zubárskej ordinácie príde mladý chlapec, ktorý má veľmi rád sladkosti. Dokážete sa postarať o jeho chrup a opraviť ho? Možno to nebude tak zlé, ako sa na prvý pohľad zdá.

 
70%
Hra - Baby Barbie Braces Doctor
Video sa načíta

Pomôžte tomuto dievčatku, potrebuje zaviezť k zubárovi. Tam jej dáte strojček presne podľa návodu a potom ju vezmete na nákupy.

 
79%
Hra - Doctor BayMax
Video sa načíta

Cieľom tejto hry je pokúsiť sa vyliečiť mladého chlapca pomocou Bay Maxových zručností. Vyšetrite mu celé telo a potom sa pokúste vyliečiť všetky vnútorné zranenia. Dokážete si poradiť?

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)