Zubár

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
76%
Hra - Draculaura's Dentist
Video sa načíta

Ach nie! Draculaura má naozaj zlé zuby. Vašou úlohou v tejto hre je pomôcť jej jej upírie zuby opraviť, aby mohla znovu jesť. Užite si hranie nové hry s názvom Draculaura 's Dentist!

 
82%
Hra - Olivia Real Dentist
Video sa načíta

Olivia musela k zubárovi, pretože ju veľmi bolel zúbok. Zubár zistil, že tam má niekoľko kazov a musí ich odstrániť. Možno bude musieť trhať aj zuby! Snažte sa, aby to pre Oliviu nebol veľmi škaredý zážitok.

 
81%
Hra - Kitty Real Dentist
Video sa načíta

Aj mačičky sa musí starať o svoje zúbky. Ak majú však nejaký problém, kaz alebo ich bolí zúbky, musí k zubárovi. U zubára ju potom musíte zúbky vyčistiť a odstrániť zubný kaz. Tiež dôjde na nejakú tú plombu.

 
81%
Hra - Ice Princess Real Dentist
Video sa načíta

Anna má kaz na stoličke a vy ju musíte vziať k zubárovi. Rozhodne to pre ňu nebude pekný zážitok a vy sa musíte postarať o to, aby ju to čo najmenej bolelo. U zubára ju vyčistí zuby a následne odstráni aj zubný kaz. Počas toho sa zastaví aj Kristoff aby ju utešil. Tiež si budete môcť prezrieť album s fotkami, tak snáď to princezná u zubára prežije.

 
78%
Hra - Ice Queen Real Dentist
Video sa načíta

Vašou úlohou bude ošetriť ľadovú kráľovnú. Budete musieť vyvŕtať kaz na jej zúbka.

 
80%
Hra - Princess Dentist
Video sa načíta

Parádny hra, kde sa budete starať o chrup hneď niekoľkých princeznám. Musíte zuby vždy vyčistiť o zubného kameňa a od kazov. Tiež sa musíte postarať o baktérie v ústach.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

78%
Hra - Blonde Princess Real Dentist
Video sa načíta

V tejto hre budete pomáhať zubárovi. Ten musí ošetriť princeznej chorý zub, ktorý má pravdepodobne kaz.

 
78%
Hra - Royal Dentist 2
Video sa načíta

Vyskúšajte si prácu zubára v druhom diely tejto skvelej hry. K dispozícii budete rozličné nástroje, ktoré stačí len vhodne použiť a s ich pomocou opraviť chrup pacienta.

 
79%
Hra - Royal Dentist
Video sa načíta

V tejto hre sa stanete zubárom, ktorý si musí poradiť so zničeným a zanedbaným chrupom svojích pacientov. V hre musíte vhodne použiť vŕtačku, kliešte, zubnú kefku a ďalšie nástroje, ktoré vám pomôžu opraviť všetky zničené zuby.

 
80%
Hra - Rapunzel Real Dentist
Video sa načíta

Staňte sa zubárom a pomôžte Rapunzel ošetriť jej boľavý zub. Aby ste vedeli, čo máte robiť, musíte sledovať jednotlivé kroky nápovedy a presne ich zopakovať. Okrem toho je dôležitá i rýchlosť, pretože pokiaľ budete zbytočne dlho váhať, Rapuzel nepomôžete.

 
70%
Hra - Dentist Crazy Day
Video sa načíta

Pomôžte tejto dievčine s jej chorým chrupom. Musíte jej ho celý vyčistiť a napraviť.

 
72%
Hra - Veselý zubař
Video sa načíta

Do zubárskej ordinácie príde mladý chlapec, ktorý má veľmi rád sladkosti. Dokážete sa postarať o jeho chrup a opraviť ho? Možno to nebude tak zlé, ako sa na prvý pohľad zdá.

 
70%
Hra - Baby Barbie Braces Doctor
Video sa načíta

Pomôžte tomuto dievčatku, potrebuje zaviezť k zubárovi. Tam jej dáte strojček presne podľa návodu a potom ju vezmete na nákupy.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)