Hudobné

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
86%
Hra - World tour dancing
Video sa načíta

Myslíte si, že by ste sa mohli stáť členom skupiny Michaela Jacksona? Overte si to a opakujte kombinácie ako kráľ popou. Vaše tanečné kroky sa budú odrážať od správnych kombinácií šípok. Príjemnú zábavu.

 
70%
Hra - Elsa Drum Lesson
Video sa načíta

Elsa sa učí hrať na bicie nástroje a preto by chcela vyzerať modernejšie. Zmeňte jej make-up, účes a oblečenie.

 
32%
Hra - Make A Scene: Rock Tour
Video sa načíta

Zvieratká majú svoje prvé vystúpenie preto chcú, aby bolo bezchybné. Pomôžeš im s dekoráciou stage-u a výzdobou? Nakoniec si s nimi môžeš aj zahrať.

 
68%
Hra - Digital Switch
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Skvelá Postrehové hra, v ktorej budete musieť zbierať padajúce obrázky. Obrázok musíte chytiť vždy rovnako farebným panáčikom. Obtiažnosť sa stále zvyšuje.

 
73%
Hra - Virtual Keyboard
Video sa načíta

Hráš rada na klavíri? Vyskúšať si to môžeš v tejto hre. Hrať môžeš len tak pre zábavu, a alebo máš k dispozícii tri skladby, ktoré si môžeš prehrať, alebo sa ich naučiť.

 
79%
Hra - One Man Band
Video sa načíta

Natahejte nástroje na pódium a stvorte jednočlennú kapelu! Nájdite ten správny rytmus a rozveselí divákov. Keď vás pesnička omrzí tak môžete stvoriť novú alebo zakončiť tlačidlom finish.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

88%
Hra - Super Crazy Guitar Maniac 4
Video sa načíta

Ak si myslíte, že hrať na gitare je jednoduché, presvedčiť sa o tom môžete v tejto hre, kde bude vašou úlohou stláčať klávesy v pravú chvíľu a to bud šípky alebo číslice. Na výber máte niekoľko zaujímavých pesničiek. Myslíte si, že ich zvládnete všetky?

 
79%
Hra - SANTA ROCKSTAR HD
Video sa načíta

Dokonca aj Santa podľahol hudbe a učí sa hrať na klávesy a na gitaru. Dokážete zahrať všetky melódie a stať sa hudobnou celebritou? Zvoliť si môžete tiež úroveň. Nováčikom radíme zvoliť si tú najjednoduchšiu.

 
70%
Hra - Scratch Simulator
Video sa načíta

Mixovanie hudby, aby znela dobre, nie je ľahké. Vyskúšaj si prácu DJa, k dispozícii máš niekoľko gramofónových platní a ďalších zaujímavých zvukov a hudobných kúskov.

 
77%
Hra - Piano Bar
Video sa načíta

Veľmi ťažká postrehová hra. Chalan chce zahrať dievčine krásne milostné piesne na piano. Tie ale naozaj nie sú ľahké. Tvojou úlohou je stláčať konkrétne klávesy vo chvíli, keď prechádza cez políčko ohraničené červenými čiarami. Pesničky sú ťažšie a ťažšie, hudba sa zrýchľuje, počet klávesov nutných stlačení sa zvyšuje a ty predsa musíš stihnúť naplniť najlepšie celé srdiečko.

 
74%
Hra - Rock Of Ages
Video sa načíta

Zaujímavá hudobná hra, v ktorej sledujete vývoj vašej postavy už od malička. Učí sa hrať na gitaru a založí kapelu a vašou úlohou bude vyberať hudobné štýly, ktoré sa vám páčia tak dlho, kým to nedotiahnu až na špičku a stanú sa metalovými alebo rockovými bohmi.

 
75%
Hra - Singing Horses
Video sa načíta

V tejto krátkej oddechovce máte štyri kone, ktorí radi spievajú. Pomocou myši na ne klikajte v akomkoľvek poradí a potom už len čakajte, čo toto konské kvarteto stvorí. Hra je krátka, ale naozaj to stojí za to si to aspon raz vypočuť. :)

 
83%
Hra - Dream Symphony
Video sa načíta

Veľký hudobník premýšľa o novej symfóniu a upadne do ríše snov. Pomôž mu a vydajte sa spoločne na báječné dobrodružstvo. Vyskakujte za pomoci spiacich ovečiek a získavajte bonusové peniaze. Hra ti spočíta, ako vysoko sa dokážeš dopracovať. Pokus sa to zvládnuť až na úplný koniec, pretože tam leží cieľ tejto hry.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)