Všetko

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
84%
Hra - Unicorn Kingdom
Video sa načíta

Vitajte v kráľovstve jednorožcov! Celkom na vás čakajú tri rôzne rozprávková kráľovstva, kde budete prekonávať jednotlivé úrovne. Vždy musíte pozbierať dva druhy drahokamov, ktoré vám otvoria cestu do ďalšieho levelu. Musíte si dávať pozor na prekážky, ktoré sú tak vo vzduchu tak aj na zemi.

 
82%
Hra - Doodle God HTML5
Video sa načíta

Zahrajte si ďalší parádny doodle Parbat! Opäť budete spájať rôzne elementy, veci a materiály, z ktorých budete vytvárať úplne nové. Tentokrát si môžete vybrať z dvoch herných režimov, príbehové úlohy alebo ľahké skladačky.

 
81%
Hra - Colorgama
Video sa načíta

Máme tu veľmi zábavnú hru, v ktorej budete hľadať danej odtiene u každej farby. Celá hra je časovo obmedzená, ale keď správne kliknete, čas sa vám pridá. Tiež sa obtiažnosť s každým okolo zvyšuje. Čo sa týka pojmov, tak ak to po vás chce The Lightest, tak musíte hľadať najsvetlejší odtieň. Naopak pri The Darkest hľadáte odtieň najtmavšie.

 
81%
Hra - GoldBlade
Video sa načíta

Dokonca aj princezné môžu byť bojovníci! S jedným z nich budete skúmať nebezpečné krajiny a bojovať s rôznymi príšerami. Musíte tiež zbierať drahokamy a dávajte si pozor na prekážky.

 
82%
Hra - Dotted Girl Broken Phone
Video sa načíta

V tejto hre budete opravovať a vyčistiť Miss jej zlomený iPhone. Najprv musíte vyschnúť vodu a utrieť nečistoty. Potom môžete nastaviť displej, tlačidlo a telefón. Nakoniec môžete vybrať vhodnú výzdobu pre váš telefón.

 
80%
Hra - Music Line V1

Super vnímanie, v ktorom budete mať na starosti udržanie modrej čiary pozdĺž cesty, ktorú budujete. Pokúste sa ísť čo najďalej a zbierať čo najviac drahokamov.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

81%
Hra - Cat and Ghosts
Video sa načíta

Budete pomôcť panke užívať tichý spánok? Každú noc je zrušená viac a viac duchov, že musíte odísť s mačkou, ktorá je skutočne v pohode.

 
81%
Hra - Candy Match Saga
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou skombinovať tie isté sladkosti. Musíte vždy kombinovať najmenej tri rovnaké sladkosti.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 65
Video sa načíta

Opica musí pomôcť nájsť všetko potrebné zariadenie na adresu. Takže musíte nájsť prikrývku, postroj a temnotu. Potrebuje tiež niekoľko zlatých mincí.

 
80%
Hra - Mastermind
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou umiestniť farebné loptičky do prázdnych riadkov. Cieľom hry je vyplniť miesta v riadku tak, aby farebné gule boli na správnom mieste. Nezabudnite nájsť loptu na správnom mieste umiestnením čiernej bodky vedľa nej. Ale neviete, ktorá farba je na správnom mieste. Obtiažnosť hry sa neustále zvyšuje.

 
80%
Hra - Solitaire HD
Video sa načíta

Vašou úlohou je urobiť karty podľa ich hodnoty a farby. Farba však musí byť na skoku, tj červená až čierna. V horných tyčinkách máte eso a kartu založenú na najnižšej hodnote a rovnakej farbe.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 64
Video sa načíta

Môžete nájsť zlatý poklad pre smutnú opicu? Môžete získať poklad iba tým, že vezmete všetky štyri listy pre leprikon a predovšetkým musíte nájsť všetky drahokamy.

 
80%
Hra - Animal Crush
Video sa načíta

V tejto hre sa pokúsite spojiť čo najviac zvierat a získať čo najviac bodov. Pripojte aspoň dve identické zvieratá, ale snažte sa ich čo najviac spojiť. Máte tiež obmedzený čas.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)