Všetko

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
88%
Hra - Cut the Rope 2
Video sa načíta

Hra Cut The Rope 2 je skvelou logickou hrou, kde je cieľom nakŕmiť malú príšerku. Ešte pred tým, než zje bonbónik, je nutné, aby ste s jeho pomocou nazbierali čo najväčší počet hviezdičiek. Maximum sú tri hviezdy. Užite si veľa zábavy s Cut The Rope 2!

 
80%
Hra - Princess Curse
Video sa načíta

Princezná sa prechádzala v lese. Našla osamelý dom, pozrela sa do neho a prevrhla čarodejnícky kotol. Čarodejnica, ktorá videla, čo princezná urobila, sa nahnevala a prekliala princeznú. Vašou úlohou je zlomiť prekliatie a pomôcť princeznej vyzerať krásne ako predtým. Skúste hru Princess Curse.

 
82%
Hra - Paint the Frog

Paint the Frog prestavuje klasickú hru Tap the Frog s mnoho vylepšeniami a výzvami. Zober svoj štetec a pomaľuj žaby tak aby boli všetky rovnaké a hlavne čo za najkratší čas aby si získal čo najviac bodov a odmien!

 
82%
Hra - Monkey go happy Stage 80
Video sa načíta

A máme tu pokračovanie série Monkey Go Happy Stage. Tentoraz sa opičky zatúľaly do Číny. Kde musíš vyriešiť ďalšiu logickú úlohu , nájsť stratené ihly a nakoniec zachrániť poslednú z opičiek.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 78
Video sa načíta

Monkey Go Happy Stage 78 je skvelé pokračovanie logickej adventúry v ktorej je vašou dnešnou úlohou nájsť cukríky aby vám chlapec dal tlačidlo a vy ste zachranili opičky.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 77
Video sa načíta

Monkey Go Happy Stage 77 je ďalší diel z výbornej série logickej hry v ktorej je vašou úlohou zachrániť desať malých opičiek. Tentokrát musíte získať popol pre kňaza, ktorí vám zaň dá kľúč, no ešte stále nebudete mať úplne vyhrané!

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

82%
Hra - Monkey GO Happy Stage 76
Video sa načíta

Ďalší výborný diel do rodiny Monkey GO Happy Stage. Zachrániš opäť všetky opičky? Tentokrát sa opička nachádza v Japonsku a nato aby porazila ninju musi nájsť 16 shurikenov.

 
83%
Hra - Kylie's Favourite Car
Video sa načíta

Kylie ide predstavovať nový kabriolet. Pomôžte sa jej pripraviť na prehliadku, upracte neporiadok, vylepšite kabriolet presne podla vašich predstáv a oblečte Kylie Jenner do tých najkrajších šiat!

 
79%
Hra - Monkey Go Happy Stage 75
Video sa načíta

Mimozemšťan zajal opičku a ty ju môžeš zachrániť, ak nájdeš jeho stratenú zbraň.

 
79%
Hra - Monkey Go Happy Stage 74
Video sa načíta

V dnešnom diele budete musieť nájsť kamienky a vyriešiť ťažký hlavolam aby ste znovu zachránili všetky opičky!

 
79%
Hra - Monkey go happy Stage 73
Video sa načíta

Dokažete pomôcť nájsť všetkých 10 opičiek ? Budete musieť vyriešiť hlavolam s páčkami.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 71
Video sa načíta

Pomôžete opičke zničiť tank? Áno, tentoraz sa opička ocitla v bojovej línii a musia zničiť idúci tank. Budete však musieť nájsť dostatok nábojov a lekárničku.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 70
Video sa načíta

V tomto diele musíte pomôcť opičke uniknúť z uzamknutej školy. Najprv však musíte získať mop pre školníka, ktorý vám dá nožnice na reťaz.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)