Autá

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
83%
Hra - Kylie's Favourite Car
Video sa načíta

Kylie ide predstavovať nový kabriolet. Pomôžte sa jej pripraviť na prehliadku, upracte neporiadok, vylepšite kabriolet presne podla vašich predstáv a oblečte Kylie Jenner do tých najkrajších šiat!

 
90%
Hra - Princesses City Break
Video sa načíta

Ariel a Rúženka sa nevedia dohodnúť, či navštívia Rím alebo Paríž. Pomôž im s výberom destinácie a obleč ich do danej destinácie správne. Budú s výberom spokojné?

 
71%
Hra - Cars Capital City Contest
Video sa načíta

Vytvor si svoje originálne auto a zúčastni sa všetkých pretekov, ktoré sa budú konať. Počas cesty sa musíš vyhýbať rôznym nástrahám, aby ťa nespomalovali. Zvládneš prejsť každé kolo?

 
90%
Hra - Wheely 7 Detective
Video sa načíta

Je tu obľúbený Wheely a opäť chce zažiť nové dobrodružstvo. K tomu potrebuje vás, aby ste mu pomohli prekonať rôzne nástrahy a nájsť stopy. Zvládnete to?

 
71%
Hra - Elsa's Fancy Car
Video sa načíta

Elsa potrebovala auto a tak si jedno kúpila v bazáre. POmôžte jej s úpravami, aby sa jej páčilo viac a mohla v ňom jazdiť.

 
78%
Hra - Doodle Car
Video sa načíta

V tejto hre musíte správne zložiť priamky do obrázka. V hre je niekoľko desiatok obrázkov s autami. Podarí sa vám ich všetky zložiť?

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

81%
Hra - Barbie Driving Test
Video sa načíta

Pomôžte Barbie, aby spravila skúšky v autoškole a získala vodičský preukaz. najskôr jej musíte vybrať vhodné oblečenie, vylepšiť auto a prejsť určitú trať. Zvládnete to?

 
86%
Hra - Rapunzel Bachelorette Challenge
Video sa načíta

Pomôžte Rapunzel s niekoľkými úlohami, ktoré si pre ne pripravili princezné. Pomôžte jej s každou jednou a splňte ju na sto percent. Bude s výsledkom spokojná?

 
64%
Hra - Christmas Elf Delivery
Video sa načíta

Pomôžte vianočnému elfovi, aby dopravil vianočné darčeky na určené miesto pre Santa Clausa. Problém je v tom, že terén je náročný a preto musíte dávať pozor, aby vám z vlečky vypadlo, čo najmenej darčekov. Pomôžete mu s tím?

 
59%
Hra - Christmas Traffic
Video sa načíta

Overte si, či by ste vedeli viesť dopravu a zabrániť k nečakaným zrážkam. Ak uvidíte, že v blízkosti nie je žiadne auto, pustite svoj pruh zelenou farbou a pokiľa ho budete chcieť zastaviť stačí dať červenú. Postarajte sa, aby sa žiadna zrážka nestala.

 
76%
Hra - Belle & Ariel Car Wash
Video sa načíta

Ariel a Bella sa rozhodli, že si otvoria ručnú umývačku áut. Pomôžte im s výberom oblečenia a s čistením áut, ktoré k vám prídu.

 
32%
Hra - Wheely 6 Fairytale
Video sa načíta

Wheely sa ocitol v rozprávke a jeho úlohou je zachrániť princeznú, ktorú uniesly. Počas cesty bude narážať na rozličné logické hádanky, ktoré musí vyriešiť. Pomôžte mu s nimi a dopravte ho k jeho princeznej.

 
58%
Hra - Frozen Elsa Driving Test
Video sa načíta

Elsa má dneska praktické skúšky z autoškoly a preto potrebuje vašu pomoc. Pomôžte jej so šoférovaním, aby dostala vodičský preukaz.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)