Triky

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

90%
Hra - My Dolphin Show 8
Video sa načíta

Je tu 8. diel tejto peknej hry, kde budete robiť triky s delfínom. Buďte presní a snažte sa všetky triky vykonať na výbornú. Budete tiež dostávať nové prevleky a zvieratá.

 
89%
Hra - My Dolphin Show 7
Video sa načíta

Dajte divákom super zábavu a získajte čo najviac bodov. Dokážete ich získať čo najviac a zároveň pobaviť publikum?

 
65%
Hra - Elsa Dolphin Show
Video sa načíta

Elsa pracuje v aquaparku, kde prijali nového delfína. nie je na tom moc najlepšie a na ás je, aby ste mu pomohli a vytrénovali na predstavenie. Príjemnú zábavu.

 
93%
Hra - Uphill Rush 7
Video sa načíta

Ďalší výborný diel hry, v ktorej sa budete preháňať na tobogáne a robiť rôzne triky. Za triky máte body a za jazdu zase zbierate peniaze. Za peniaze potom môžete zaobstarať rôzne vzhľady pre panáčika alebo čln.

 
86%
Hra - My Dolphin Show 6
Video sa načíta

Máme tu pre vás ďalší dlho očakávaný diel tejto úspešnej hry. Ovládajte nadaného delfína a robte všetko, čo vám ukáže inštruktor. Pobavte divákov a získavajte peniaze!

 
70%
Hra - Extreme Taz Skateboard Halfpipe
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zahrajte si parádny skejt hru, kde sa na rampe bude preháňať Taz. Tým, že budete získavať body sa vám odomknú aj lepšie skejty.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
94%
Hra - My Dolphin show 5
Video sa načíta

Parádne pokračovanie hry, v ktorej budete predvádzať s delfínom rôzne triky. Budete skákať po balónikoch, skrz kruhy alebo cez tyče. Musíte sa snažiť získať čo najviac publika. Za získané peniaze potom môžete nakúpiť rôzne vzhľady pre delfína.

 
75%
Hra - Moto Trial Fest
Video sa načíta

Kto z vás si pamätá Elastomania tak by sa mu mohla páčiť aj táto hra, v ktorej budete tiež jazdiť na trialovej motorke a zdolávať náročný terén! Ukážte čo vo vás je a prevezte všetky trate bez pádu!

 
94%
Hra - Downhill Snowboard 3
Video sa načíta

Podarí sa vám na doske utiecť pred lavínou, ktorá sa na vás ženie? Po ceste sa navyše snažíte predvádzať tie najlepšie triky, aby ste získali čo najviac bodov.

 
73%
Hra - Scooby Doo Beach BMX
Video sa načíta

Skvelú zábavu a mnoho ďalšieho vrátane adrenalínu si užijete v tejto hre. Scooby bude pod Vaším vedením lietať vzduchom a vykonávať zaujímavé triky, za ktoré bude tiež bodovo ohodnotený. Strata rovnováhy rovná sa pád a koniec.

 
72%
Hra - Bmx stunts
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Sadnite na bicykel a nahrajte plno bodov! Body získavate tak, že robíte triky na vašom bicykli. Skáčete na rampách a po strechách domov. Máte obmedzený čas.

 
76%
Hra - BigJump Challenge
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

BigJump Challenge je skvelá športová hra, v ktorej budete predvádzať triky na lyžiach. Celkovo máte 5 pokusov, počas ktorých musíte predviesť najlepší trik a snažiť sa získať vysoké ohodnotenie.

 
78%
Hra - All Star Skate Park
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

All Star Skate Park je zábavná hra, v ktorej budete robiť triky na U rampe. Vašou úlohou bude nazbierať čo najviac bodov počas 3 kôl. Každé kolo je časovo obmedzené.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)