Makeover

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
72%
Hra - My Fairytale Griffin
Video sa načíta

V hre My Fairytale Griffun sa budete musieť postarať o rozprávkového griffina. Najprv budete musieť pripraviť miesto, takže budete zametať, vymetať pavúky a zabíjať muchy. Potom griffina ošetríte a umyjete, potom sa budete venovať jeho krídlam a nakoniec mu vyberiete krásnu helmu.

 
84%
Hra - Kitty Beach Makeup
Video sa načíta

Kitty Beach Makeup je hra, kde sa budete musieť postarať aby toto mačiatko vyzeralo pekne. Najprv jej urobíte masáž tváre, v ktorej jej skrášlite tvár. Potom jej pomôžete s makeupom a nakoniec jej nakreslíte na tvár tiene.

 
70%
Hra - Happy Elephant
Video sa načíta

V hre Happy Elephant sa budete starať o sloníča, ktoré chcelo vyloviť kokos z vody, ale spadlo do bahna a teraz je celé špinavé. Najprv ho umyjete a usušíte, potom mu dáte najesť a napiť, nakoniec ho upravíte a oblečiete.

 
91%
Hra - Barbara and Friends Fairy Party
Video sa načíta

Čoskoro začne veľká a skvelá párty. Barbara je naozaj nadšená, že ju tiež pozvali a chce vyzerať skvelo. Pomôžte jej prosím získať správny make-up, oblečenie, účes a ďalšie doplnky, aby vyzerala skvele na večierku.

 
83%
Hra - Superhero Doll Real Makeover
Video sa načíta

Krásna superhrdinka potrebuje rýchlo makeup! Pomôžete ju? Najskôr ju musíte tvár vyčistiť a naniesť pleťovú masku. Potom môžete využiť rôzne druhy makeupu.

 
82%
Hra - Ice Princess Real Makeover
Video sa načíta

Najskôr sa budete musieť u slečny postarať o vyčistenie jej pleti. Tiež budete musieť vytrhať obočie a použiť pleťové masky. Akonáhle budete mať hotovo, môžete zvoliť nejaký pekný makeup.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

82%
Hra - Mia's Real Makeover
Video sa načíta

Mia je mačička, čo práve navštívila kozmetický salón. Vy ju musíte pomôcť s vyčistením tváre a úpravou obočia. Následne vyberiete vhodný makeup a doplnky.

 
82%
Hra - Natalie Real Makeover
Video sa načíta

Natálie sa chystá von a potrebuje vašu pomoc s vyčistením tváre, úpravou rias a následným mejkapom. Na maľovanie môžete prejsť ihneď potom, čo odstránite z tváre všetky vady a nanesiete niekoľko masiek. Nakoniec budete môcť vybrať vhodné doplnky.

 
80%
Hra - Beauty's Rock Baroque Real Makeover
Video sa načíta

Pomôžete krásne slečne s vyčistením jej tváre? Najprv nanesiete rôzne pleťové masky, vytrháte obočie a zbavíte sa nechceného akné. Následne môžete zvoliť nejaký pekný makeup.

 
80%
Hra - Ice Queen Mommy Real Makeover
Video sa načíta

Ľadová kráľovná a jej dcéra si užívajú spoločných chvíľ. Najprv si nanesú pleťové masky a následne vytrhajú obočie a zbaví sa akné. Akonáhle budú mať obe slečny čisté tváre, vyberiete pre mamičku ten najlepší makeup.

 
82%
Hra - Kitty Mommy Real Makeover
Video sa načíta

V tejto hre budete robiť makeup mačacie mamičke a jej mačiatku. Obom musíte prvýkrát vyčistiť tvár a vytrhať obočie. Mačiatko je na maľovanie ešte malé, ale pre mamičku môžete vybrať rôzne odtiene rúžu alebo tieňov. Obom mačičkám potom môžete vybrať vhodný outfit.

 
82%
Hra - Werewolf Girl Real Makeover
Video sa načíta

Clawdeen potrebuje vašu pomoc s vyčistením tváre a následným make upom. Najskôr využijete niekoľko tvárových masiek, zbavíte sa akné a vytrháte obočie. Potom budete môcť použiť rúžu, tvárenky alebo očné tiene.

 
82%
Hra - Ice Princess Mommy Real Makeover
Video sa načíta

Mamička a jej dcéra sa rozhodli, že si urobia dievčenské deň. Najskôr si vyčistí tvár, nanesú si masky a potom si vytrhajú obočie. Keď budú hotové s maskami, tak si vyskúša nejaké pekné oblečenie a doplnky.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)