Makeover

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
83%
Hra - Superhero Doll Real Makeover
Video sa načíta

Krásna superhrdinka potrebuje rýchlo makeup! Pomôžete ju? Najskôr ju musíte tvár vyčistiť a naniesť pleťovú masku. Potom môžete využiť rôzne druhy makeupu.

 
82%
Hra - Ice Princess Real Makeover
Video sa načíta

Najskôr sa budete musieť u slečny postarať o vyčistenie jej pleti. Tiež budete musieť vytrhať obočie a použiť pleťové masky. Akonáhle budete mať hotovo, môžete zvoliť nejaký pekný makeup.

 
82%
Hra - Mia's Real Makeover
Video sa načíta

Mia je mačička, čo práve navštívila kozmetický salón. Vy ju musíte pomôcť s vyčistením tváre a úpravou obočia. Následne vyberiete vhodný makeup a doplnky.

 
82%
Hra - Natalie Real Makeover
Video sa načíta

Natálie sa chystá von a potrebuje vašu pomoc s vyčistením tváre, úpravou rias a následným mejkapom. Na maľovanie môžete prejsť ihneď potom, čo odstránite z tváre všetky vady a nanesiete niekoľko masiek. Nakoniec budete môcť vybrať vhodné doplnky.

 
80%
Hra - Beauty's Rock Baroque Real Makeover
Video sa načíta

Pomôžete krásne slečne s vyčistením jej tváre? Najprv nanesiete rôzne pleťové masky, vytrháte obočie a zbavíte sa nechceného akné. Následne môžete zvoliť nejaký pekný makeup.

 
80%
Hra - Ice Queen Mommy Real Makeover
Video sa načíta

Ľadová kráľovná a jej dcéra si užívajú spoločných chvíľ. Najprv si nanesú pleťové masky a následne vytrhajú obočie a zbaví sa akné. Akonáhle budú mať obe slečny čisté tváre, vyberiete pre mamičku ten najlepší makeup.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

82%
Hra - Kitty Mommy Real Makeover
Video sa načíta

V tejto hre budete robiť makeup mačacie mamičke a jej mačiatku. Obom musíte prvýkrát vyčistiť tvár a vytrhať obočie. Mačiatko je na maľovanie ešte malé, ale pre mamičku môžete vybrať rôzne odtiene rúžu alebo tieňov. Obom mačičkám potom môžete vybrať vhodný outfit.

 
82%
Hra - Werewolf Girl Real Makeover
Video sa načíta

Clawdeen potrebuje vašu pomoc s vyčistením tváre a následným make upom. Najskôr využijete niekoľko tvárových masiek, zbavíte sa akné a vytrháte obočie. Potom budete môcť použiť rúžu, tvárenky alebo očné tiene.

 
82%
Hra - Ice Princess Mommy Real Makeover
Video sa načíta

Mamička a jej dcéra sa rozhodli, že si urobia dievčenské deň. Najskôr si vyčistí tvár, nanesú si masky a potom si vytrhajú obočie. Keď budú hotové s maskami, tak si vyskúša nejaké pekné oblečenie a doplnky.

 
80%
Hra - Gwen Winter Real Makeover
Video sa načíta

Pomôžete Gwen s s jej líčením na zimu? Najskôr ju však budete musieť vyčisti tvár od akné, naniesť pleťovú masku a vytrhať obočie. Akonáhle bude mať pleť krásne čistú a jemnú, môžete Gwen nalíčiť.

 
80%
Hra - Snow White Mommy Real Makeover
Video sa načíta

V tejto hre máme Snehulienku a jej dcéru. Obe prišli navštíviť váš kozmetický salón. Obe potrebujú pleťovú masku a zbaviť sa akné. Tiež budete môcť pre obe zvoliť make up, oblečenie a vhodné doplnky.

 
81%
Hra - Boho Princesses Real Makeover
Video sa načíta

Dve slečny potrebujú vašu pomoc s kompletným make upom a čistením tváre. Najskôr slečnám nanesiete masky na vyčistenie tváre a následne odstránite akné a prebytočné obočie. V druhej fáze môžete vybrať pre každú slečnu make up. Nakoniec vyberiete vhodné oblečenie a doplnky.

 
80%
Hra - NY Fahionista Real Makeover
Video sa načíta

Slečna prišla do vášho salónu na starostlivosť o pleť. Najskôr použijete masku na jej tvár a následne i na chrbát. Akonáhle slečnu zbavíte akné a prebytočného obočie, prejdete na jej líčenie. Nakoniec pridáte nejaké oblečenie a doplnky.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)