Upratovanie

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Ice Queen Wardrobe Cleaning
Video sa načíta

V tejto hre budete pomáhať slečne s prebraním jej oblečenia. Akonáhle budete mať bielizeň v koši, budete z neho vyberať to, ktoré pôjde do skrine. Zvyšok vyhodíte.

 
80%
Hra - Goldie Princess Laundry Day
Video sa načíta

Parádny hra, kde budete spoločne pomáhať s jej špinavou bielizňou. Pred praním ho však musíte rozdeliť na biele a farebné. Potom ho zavesíte a zložíte.

 
78%
Hra - Disney College Life
Video sa načíta

Pomôžte princeznám s rôznymi úlohami, aby nemali na vysokej škole problémy. Budete im musieť pomôcť napríklad s upratovaním, opisovaním, či výberom šiat. Pomôžte im splniť každú z nich.

 
90%
Hra - Cindy & Barbie Teen Rivalry
Video sa načíta

Flynnovi sa páči Barbie, ale aj Rapunzel a nevie sa medzi nimi rozhodnúť. Pomôž mu voľbu uľahčiť a splň s každou princeznou nejakú úlohu.

 
67%
Hra - Rapunzel and Flynn Moving Together
Video sa načíta

Flynn a Rapunzel sa odsťahovali od rodičov a našli di malý domček, do ktorého by sa chceli nasťahovať. Najskôr však musia odpratať pár vecí, miesto upratať a nakoniec ho vylepšiť menšími maličkosťami. Pomôžete im, aby sa mohli, čo najskôr nasťahovať?

 
79%
Hra - Baby Barbie School Morning
Video sa načíta

Postarajte sa o malú Barbie pred odjazdom do školy a pomôžte jej so všetkymi úlohami, ktoré ju čakajú. Pripravte jej chutné raňajky, postarajte sa o jeho psíka a pomôžte jej s výberom oblečenia. Splňte všetky úlohy!

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

70%
Hra - Clean up Car Wash 3
Video sa načíta

Zvládnete upratať, umyť a ľahko opraviť tieto vozy? Keď nebudete vedieť ako ďalej, tak použite nápovedu, ktorá by vám mala pomôcť.

 
73%
Hra - Belle Tailor for Beast
Video sa načíta

Bella by chcela ušiť pre svojho milého krásny kostým. Najskôr si však miestnosť musí vyčistiť a nájsť všetky potrebné veci na šitie. Pripojte sa k nej ako asistentka a pomôžte jej so všetkým, aby mohla kostým došiť.

 
70%
Hra - Princess Room Cleanup 3
Video sa načíta

Zvládnete upratať túto izbičku ako sa patrí? Tak sa poriadne snažte a skúste si to.

 
69%
Hra - Hotel Room Makeover
Video sa načíta

Dokážete upraviť izbu tak, aby bola pekná a uprataná? Tak sa poriadne snažte a pokúste sa ju dobre upraviť.

 
66%
Hra - Equestria Girls Classroom Cleaning
Video sa načíta

Pomôžte dievčatám, aby stihli triedu upratať v čas a nedostali žiadny trest od učiteľa. Každá vec má svoje miesto a to musíte nájsť, nezabudnite ani na papieriky, ktoré patria do koša a na vyčistenie podlahy!

 
59%
Hra - Hello Kitty Room Cleanup
Video sa načíta

Pomôžte Hello Kitty s uprataním jej spálne, aby stihla ísť s kamarátmi von. Ak neupracete všetky veci tam kam partia bude veľmi smutná preto sa musíte snažiť. Oblečenie patrí do skrine a kozmetika a knihy na poličku. Nezabudnite na luxovanie!

 
80%
Hra - Design My Little Pony Room
Video sa načíta

Pomôžte malým nezbedným poníkom s uprataním izby, ktorá je značne zanedbaná a špinavá. Nakoniec ju môžete oživiť novými farbami.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)