Obsluhovacie

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
78%
Hra - Olivia's Magic Potion Shop
Video sa načíta

V tejto hre budete v úlohe čarodejnice predávať rôzne elixíre. Najprv si kúpite rôzne prísady, aby ste mohli nápoj vyrobiť a potom ho budete predávať. Z predaja elixírov zarobíte peniaze a z tých opäť nakúpite ďalšie prísady, kým nebudete mať v ponuke všetky druhy.

 
94%
Hra - Delicious Emily's Message in a Bottle
Video sa načíta

Delicious Emily 's Message in a Bottle je skvelá obsluhovacia hra, kde sa ocitnete v talianskom meste Neapol a pracujete pre svojho otca a obsluhujete hostí. Budete pripravovať rôzne jedlá, pitie a budete musieť obsluhovať ľudí pri stoloch a napríklad chytať aj myši.

 
88%
Hra - Girly Ice Cream Truck Car Wash
Video sa načíta

Leto sa už blíži a s ním aj zmrzlina a zmrzlinové autá. Lenže po zime sú všetky vozidlá špinavé a neudržiavané. Pomôžete kamarátke očistiť a opraviť ich, aby mohli čo najskôr začať jazdiť a predávať zmrzlinu?

 
84%
Hra - Ice Queen Wedding
Video sa načíta

V hre Ice Queen Wedding požiada Jack Elsu o ruku. Ale ešte predtým musí všetko poriadne pripraviť. Pomôžeš mu? Budete musieť nachystať šampanské, jahody a výzdobu. Potom pomôžeš Jackovi naladiť Elsu tak, aby povedala áno. Podarí sa ti to?

 
80%
Hra - Audrey's Dream Wedding
Video sa načíta

V hre Audrey´s Dream Wedding budete Audrey pomáhať s jej svatbou. Od malička si priala mať nádhernú svadbu a teraz ten čas konečne nadišiel. Budeš vyberať miesto a šaty a Audrey ti vždy ukáže, či sa jej to páči alebo nie.

 
83%
Hra - Angela's High School Reunion
Video sa načíta

V tejto hre sa ocitnete na Angelinom školskom zraze a budete obsluhovať hostí. Hostia majú rôzne priania a vy im musúte vyhovieť, aby sa nenahnevali. Najprv budú hostia trpezliví a dajú vám dostatok času. Neskôr budete musieť zrýchliť, aby návštevníci neodišli domov nahnevaní.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

76%
Hra - Heavenly Sweet Donuts
Video sa načíta

V tejto hre sa stanete majiteľkou obchodu na buchty. Ako správna cukrárka musíte splniť prianie každej jednotlivej zákazníčke. Ale pozor, aby vám to netrvalo moc dlho. Zákazníčky nemôžu čakať celý deň! Zvládnete splniť všetky priania?

 
84%
Hra - Burger Truck Frenzy USA
Video sa načíta

Hamburgery vždy uspokoja chute vašich zákazníkov. Kľúčová je ale aj rýchlosť obsluhy. Budete musieť rýchlo zhromažďovať suroviny, sledovať recepty hamburgerov a zbierať mince za každú dokončenú objednávku. Šťastní zákazníci vám dávajú viac mincí, ale nešťastní z reštaurácie odchádzajú! Dokážete dokončiť všetkých 30 etáp a stať sa šampiónom?

 
90%
Hra - Café Panic
Video sa načíta

Práca čašníka nieje len taká jednoduchá. V novej hre Café Panic si vyberiete za akú postavu chcete hrať a skúsite si na 40 dní/levelov aké to je. Ponáhľajte sa aby nikto dlho nečakal a zarobte čo najviac peňazí.

 
83%
Hra - Crystal's Sweets Shop
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej budete predávať zákusky vo svojom obchode. Zo začiatku však regály zívajú prázdnotou. Najskôr si musíte vytočiť ingrediencie v automate, z ktorých následne získate zákusok.

 
83%
Hra - Happy Dessert
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, v ktorej budete mať vlastný podnik, kde budete hosťom pripravovať lahodné dezerty. Zo začiatku máte len jeden stôl, ale čím viac zlatiek zarobíte, tým viac vylepšení môžete nakúpiť. Dôležití pre vás sú vaši zberači, ktorí zháňajú potrebné suroviny na výrobu dezertov.

 
80%
Hra - Ice o Matik
Video sa načíta

V tejto hre budete ovládať stroj na zmrzlinu a plniť tak priania zákazníkov. Každý zákazník má iné chute.

 
80%
Hra - Pizza Party HTML5
Video sa načíta

Tentokrát budete slúžiť zákazníkom, ktorí majú radi skvelú pizzu. Každý zákazník má iný vkus a musíte si pamätať všetky recepty. Čím rýchlejšie pripravíte pizzu, tým viac bodov dostanete.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)