Svadba

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Wedding Hairdresser For Princess
Video sa načíta

V hre Wedding Hairdresser For Princess bude tvojou úlohou pomôcť trom princeznám pripraviť perfektné účesy. Môžeš používať tie najmodernejšie techniky a prípravky - tak sa snaž, nech vykúzliš niečo parádne!

 
85%
Hra - Princess Black Wedding Dress
Video sa načíta

Aj napriek celkom chladnému počasiu sa tento víkend na svadbu celkom vydaril. Aj dnes bude potrebná tvoja asistencia na ďalšej svadbe. Tentoraz bude tvojou úlohou pripraviť nevestu, ktorá chce byť celá v čiernom. Začneš teda mejkapom a budeš postupovať ďalej. A ak sa ti to nepodarí na prvýkrát, tak máš viac pokusov.

 
80%
Hra - Annie Wedding Shopping
Video sa načíta

Blíži sa nám ďalšia svadba. A ako vždy, aj dnes si bola pozvaná. Pomôž neveste v hre Annie Wedding Shopping vybrať tie najkrajšie šaty, závoj, náhrdelník, kabelku a kyticu. Podarí sa ti urobiť tú najkrajšiu nevestu na svete?

 
80%
Hra - Romantic Spring Wedding
Video sa načíta

V hre romatic Spring Wedding budeš mať za úlohu pomôcť zamilovanému páru s prípravou ich svadby. Najskôr oblečieš ženícha aj nevestu do krásneho svadobného oblečenia a potom im pomôžeš s prípravou svadobného miesta.

 
85%
Hra - Dotted Girl Ruined Wedding
Video sa načíta

Pomôž kúzelnej lienke s pohromou, ktorá ohrozila priebeh jej svadby. V hre Dotted Girl Ruined Wedding budeš mať za úlohu opraviť škody, ktoré napáchal prírodný živel. Podarí sa ti všetko včas stihnúť, aby mala Čarovná Beruška naozaj rozprávkovú svadbu?

 
80%
Hra - Hot Charming Bride
Video sa načíta

Ak sú obliekačky a makeupové hry tvojim obľúbeným žánrom, potom sa v hre Hot Charming Bride určite nájdeš. Tu bude tvojou úlohou obliecť a namaľovať dve slečny na ich svadbu. Podarí sa ti je zladiť, aby im to pristalo?

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

80%
Hra - Beauty's Winter Wedding
Video sa načíta

V hre Beauty's Winter Wedding bude tvojou úlohou pmôcť krásne princeznej s prípravou na jej veľkú zimnú svadbu. Budeš jej pomáhať s mejkapom, výberom šiat, kvetov a závoja a nakoniec jej pomôžeš vyzdobiť svadobnú miestnosť.

 
85%
Hra - Couple Hand Casting
Video sa načíta

V hre Couple Hand Casting budeš pomáhať novomanželom s tradíciou, v ktorej si nechajú urobiť odliatok ich spojených rúk. Táto tradícia má novomanželom priniesť šťastie a pripomenúť deň, kedy sa rozhodli spojiť svoje životy navždy.

 
80%
Hra - Wedding Dressing Up
Video sa načíta

V hre Wedding Dressing Up budeš mať za úlohu pomôcť obliecť nevestu do tých najkrajších šiat. Keďže je svadba trošku netradičná, nebudeš vyberať klasické biele šaty, skúsiš viac orientálne látky a farby.

 
75%
Hra - Princess Snow Wedding
Video sa načíta

Ak už máš prázdniny, tak môžeš pomôcť princeznej s jej zimnou svadbou. Potrebuje dnes urobiť make-up, vybrať šaty a pomôcť s prípravou svadby v zimnom období a v zimnom dizajne. Podarí sa ti jej pomôcť aj takto na poslednú chvíľu?

 
80%
Hra - Princess Tailor Shop
Video sa načíta

V hre Princess Tailor Shop sa z teba stane krajčírka a tvojou úlohou bude ušiť šaty pre zákazníčku. Šiť budeš musieť na mieru a presne podľa vkusu zákazníčky, a tiež jej budeš môcť predviesť svoje nápady. Podarí sa ti ušiť také šaty, aby bola zákazníčka spokojná?

 
72%
Hra - Being Pretty Bride
Video sa načíta

V hre Being Pretty Bride bude tvojou úlohou pomôcť neveste s prípravou na svoj veľký svadobný deň. Pomôžeš jej vybrať účes, šaty a doplnky. A ak by sa ti náhodou niečo nepodarilo, tak to môžeš skúsiť znova s iným štýlom.

 
75%
Hra - Princess Tailor Shop 2
Video sa načíta

V hre Princess Tailor Shop 2 bude tvojou úlohou v úlohe krajčírky ušiť šaty pre nevesty. Ako majú šaty vyzerať, to ti nevesty pošlú do e-mailu, nech vieš, akú látku zvoliť, aký strih a aké ozdobenie na šaty dať, a samozrejme - aby bola spokojná aj zákazníčka.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)