Svadba

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

80%
Hra - Hot Charming Bride
Video sa načíta

Ak sú obliekačky a makeupové hry tvojim obľúbeným žánrom, potom sa v hre Hot Charming Bride určite nájdeš. Tu bude tvojou úlohou obliecť a namaľovať dve slečny na ich svadbu. Podarí sa ti je zladiť, aby im to pristalo?

 
80%
Hra - Beauty's Winter Wedding
Video sa načíta

V hre Beauty's Winter Wedding bude tvojou úlohou pmôcť krásne princeznej s prípravou na jej veľkú zimnú svadbu. Budeš jej pomáhať s mejkapom, výberom šiat, kvetov a závoja a nakoniec jej pomôžeš vyzdobiť svadobnú miestnosť.

 
85%
Hra - Couple Hand Casting
Video sa načíta

V hre Couple Hand Casting budeš pomáhať novomanželom s tradíciou, v ktorej si nechajú urobiť odliatok ich spojených rúk. Táto tradícia má novomanželom priniesť šťastie a pripomenúť deň, kedy sa rozhodli spojiť svoje životy navždy.

 
80%
Hra - Wedding Dressing Up
Video sa načíta

V hre Wedding Dressing Up budeš mať za úlohu pomôcť obliecť nevestu do tých najkrajších šiat. Keďže je svadba trošku netradičná, nebudeš vyberať klasické biele šaty, skúsiš viac orientálne látky a farby.

 
75%
Hra - Princess Snow Wedding
Video sa načíta

Ak už máš prázdniny, tak môžeš pomôcť princeznej s jej zimnou svadbou. Potrebuje dnes urobiť make-up, vybrať šaty a pomôcť s prípravou svadby v zimnom období a v zimnom dizajne. Podarí sa ti jej pomôcť aj takto na poslednú chvíľu?

 
80%
Hra - Princess Tailor Shop
Video sa načíta

V hre Princess Tailor Shop sa z teba stane krajčírka a tvojou úlohou bude ušiť šaty pre zákazníčku. Šiť budeš musieť na mieru a presne podľa vkusu zákazníčky, a tiež jej budeš môcť predviesť svoje nápady. Podarí sa ti ušiť také šaty, aby bola zákazníčka spokojná?

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
72%
Hra - Being Pretty Bride
Video sa načíta

V hre Being Pretty Bride bude tvojou úlohou pomôcť neveste s prípravou na svoj veľký svadobný deň. Pomôžeš jej vybrať účes, šaty a doplnky. A ak by sa ti náhodou niečo nepodarilo, tak to môžeš skúsiť znova s iným štýlom.

 
75%
Hra - Princess Tailor Shop 2
Video sa načíta

V hre Princess Tailor Shop 2 bude tvojou úlohou v úlohe krajčírky ušiť šaty pre nevesty. Ako majú šaty vyzerať, to ti nevesty pošlú do e-mailu, nech vieš, akú látku zvoliť, aký strih a aké ozdobenie na šaty dať, a samozrejme - aby bola spokojná aj zákazníčka.

 
82%
Hra - Ariel and Eric Wedding
Video sa načíta

V hre Ariel and Eric Wedding na teba bude čakať Eric, ktorému musíš pomôcť nájsť rôzne veci, aby zlá veľryba pustila jeho snúbenicu. Keď nájdeš všetky veci, už nič nebude brániť tomu, aby sa vzali. Aby ale bola ich svadba čo najkúzelnejšia, môžeš im ešte pomôcť s prípravou šiat.

 
72%
Hra - Whimsical Wedding Dressup
Video sa načíta

V hre Whimsical Wedding Dress Up budeš pomáhať modelke Kendall Jenner s prípravou na svadbu. Najskôr jej pomôžeš s tvárou a potom sa spolu zameriate na oblečenie.

 
82%
Hra - Princess Bride Magazine
Video sa načíta

V hre Princess Bride Magazine bude tvojou úlohou obliecť a ozdobiť princeznú na svadbu a tak, aby sa mohla objaviť na čelnej strane módneho časopisu. Zvládneš to?

 
83%
Hra - Princess Offbeat Brides
Video sa načíta

V hre Princess Offbeat Brides bude tvojou úlohou obliecť 4 princezné na svadbu. Svadba bude v netypickom štýle a každá princa má prísť v inom trende. Vyberieš im teda rôzne šaty, topánky a doplnky. Zvládneš to?

 
80%
Hra - Princess Royal Wedding
Video sa načíta

V hre Princess Royal Wedding bude tvojou úlohou zabezpečiť krásnu kráľovskú svadbu. Vydávať sa budú hneď 3 nevesty a budú potrebovať tvoju pomoc so šatami, závojom, kyticou a ďalšími doplnkami. Nakoniec ešte vyberieš miesto, kde bude svadba prebiehať.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)