Svadba

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

80%
Hra - Beauty's Winter Wedding
Video sa načíta

V hre Beauty's Winter Wedding bude tvojou úlohou pmôcť krásne princeznej s prípravou na jej veľkú zimnú svadbu. Budeš jej pomáhať s mejkapom, výberom šiat, kvetov a závoja a nakoniec jej pomôžeš vyzdobiť svadobnú miestnosť.

 
85%
Hra - Couple Hand Casting
Video sa načíta

V hre Couple Hand Casting budeš pomáhať novomanželom s tradíciou, v ktorej si nechajú urobiť odliatok ich spojených rúk. Táto tradícia má novomanželom priniesť šťastie a pripomenúť deň, kedy sa rozhodli spojiť svoje životy navždy.

 
80%
Hra - Wedding Dressing Up
Video sa načíta

V hre Wedding Dressing Up budeš mať za úlohu pomôcť obliecť nevestu do tých najkrajších šiat. Keďže je svadba trošku netradičná, nebudeš vyberať klasické biele šaty, skúsiš viac orientálne látky a farby.

 
75%
Hra - Princess Snow Wedding
Video sa načíta

Ak už máš prázdniny, tak môžeš pomôcť princeznej s jej zimnou svadbou. Potrebuje dnes urobiť make-up, vybrať šaty a pomôcť s prípravou svadby v zimnom období a v zimnom dizajne. Podarí sa ti jej pomôcť aj takto na poslednú chvíľu?

 
80%
Hra - Princess Tailor Shop
Video sa načíta

V hre Princess Tailor Shop sa z teba stane krajčírka a tvojou úlohou bude ušiť šaty pre zákazníčku. Šiť budeš musieť na mieru a presne podľa vkusu zákazníčky, a tiež jej budeš môcť predviesť svoje nápady. Podarí sa ti ušiť také šaty, aby bola zákazníčka spokojná?

 
72%
Hra - Being Pretty Bride
Video sa načíta

V hre Being Pretty Bride bude tvojou úlohou pomôcť neveste s prípravou na svoj veľký svadobný deň. Pomôžeš jej vybrať účes, šaty a doplnky. A ak by sa ti náhodou niečo nepodarilo, tak to môžeš skúsiť znova s iným štýlom.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - Princess Tailor Shop 2
Video sa načíta

V hre Princess Tailor Shop 2 bude tvojou úlohou v úlohe krajčírky ušiť šaty pre nevesty. Ako majú šaty vyzerať, to ti nevesty pošlú do e-mailu, nech vieš, akú látku zvoliť, aký strih a aké ozdobenie na šaty dať, a samozrejme - aby bola spokojná aj zákazníčka.

 
82%
Hra - Ariel and Eric Wedding
Video sa načíta

V hre Ariel and Eric Wedding na teba bude čakať Eric, ktorému musíš pomôcť nájsť rôzne veci, aby zlá veľryba pustila jeho snúbenicu. Keď nájdeš všetky veci, už nič nebude brániť tomu, aby sa vzali. Aby ale bola ich svadba čo najkúzelnejšia, môžeš im ešte pomôcť s prípravou šiat.

 
72%
Hra - Whimsical Wedding Dressup
Video sa načíta

V hre Whimsical Wedding Dress Up budeš pomáhať modelke Kendall Jenner s prípravou na svadbu. Najskôr jej pomôžeš s tvárou a potom sa spolu zameriate na oblečenie.

 
82%
Hra - Princess Bride Magazine
Video sa načíta

V hre Princess Bride Magazine bude tvojou úlohou obliecť a ozdobiť princeznú na svadbu a tak, aby sa mohla objaviť na čelnej strane módneho časopisu. Zvládneš to?

 
83%
Hra - Princess Offbeat Brides
Video sa načíta

V hre Princess Offbeat Brides bude tvojou úlohou obliecť 4 princezné na svadbu. Svadba bude v netypickom štýle a každá princa má prísť v inom trende. Vyberieš im teda rôzne šaty, topánky a doplnky. Zvládneš to?

 
80%
Hra - Princess Royal Wedding
Video sa načíta

V hre Princess Royal Wedding bude tvojou úlohou zabezpečiť krásnu kráľovskú svadbu. Vydávať sa budú hneď 3 nevesty a budú potrebovať tvoju pomoc so šatami, závojom, kyticou a ďalšími doplnkami. Nakoniec ešte vyberieš miesto, kde bude svadba prebiehať.

 
60%
Hra - Wedding Lily 2
Video sa načíta

Je tu druhý diel Wedding Lily. V tomto diele je ešte viac šiat, štýlov a ďalších noviniek. Pomôžte Lily s oblečením v jej svadobný deň. Vyberte jej ten pravý strih, perfektné šaty a zlaďte topánky aj doplnky. Nakoniec jej pomôžte s makeupom, aby si Lily mohla svoj deň užiť naplno.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)