šitie

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
85%
Hra - Princess Wedding Dress Design

Svadba je vždy nádherná udalosť, ktorá zanechá nádherné spomienky. Pomáhaj role módneho návrhára a ušije neveste a družičkám tie najkrajšie šaty, ktoré ním budú všetci závidieť. Nakoniec všetky nalíčiš a môže sa konať svadba.

 
75%
Hra - DIY Raincoat

Prší ako z krhly. Minimálne v tejto hre. Rýchlo pomôž trom kamarátkam urobiť tie najkrajšie pláštenky do dažďa, ktoré dokážeš urobiť. Na záver môžeš pláštenku ozdobiť vhodnými farbami či tvarmi a všetkým trom kamarátkam urobiť pekný outfit.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)