líčenie

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Horrible Lovely Manicure Halloween 2019

Princezná Eliza sa pripravuje na halloweensku párty. Priprav pre ňu make-up, manikúru a vhodný kostým.

 
85%
Hra - Princess Wedding Dress Design

Svadba je vždy nádherná udalosť, ktorá zanechá nádherné spomienky. Pomáhaj role módneho návrhára a ušije neveste a družičkám tie najkrajšie šaty, ktoré ním budú všetci závidieť. Nakoniec všetky nalíčiš a môže sa konať svadba.

 
85%
Hra - Nail Salon - Marie's Girl Games

Mať svoje vlastné nechtové štúdio a robiť tu pestrofarební a krásne nechty je sen kadejaké mladej kozmetičky. Tie si v tejto hre môžeš vyskúšať, aké to je. Musíš zákazníčku vo svojom nechtovom štúdiu upraviť nechty, nafarbiť podľa a ozdobiť podľa svojej fantázie.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)