Krása a móda

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
86%
Hra - Jasmine and Ariel Wardrobe Swap
Video sa načíta

Jasmína a Ariala na sebe trochu žiarlia. Dnes ale dostali zaujímavý nápad - vymenia si na jeden deň svoje šatníky. Pomôžte princeznám vyskúšať si najviac štýlové kusy zo šatníka tej druhej. Môžete dokonca kombinovať oblečenie z oboch skríň naraz! Užite si novú, zábavnú hru Jasmine and Ariel Wardrobe Swap!

 
82%
Hra - Elsa's New Dressing Room

Elsa chce mať novú šatňu, kde bude mať plno módných šiat, topának, tašiek a ďalšie doplnky. Pomôž jej navrhnúť a vyzdobiť šatník čo najlepsie. Až to bude hotové, je vašou úlohou Elsu obliecť.

 
90%
Hra - Year Round Fashionista: Rapunzel
Video sa načíta

Ak máte radi obliekačky, tak túto hru si naozaj užijete. Vašou úlohou v tejto hre totiž bude postupne vybrať pre Lociku na na každý mesiac v roku vhodný účes, oblečenie i módne doplnky. Užite si hranie nové hry Year Round Fashionista: Rapunzel!

 
86%
Hra - Moana's Paradise Escape
Video sa načíta

Vaiano je práve na výmennom študentskom pobyte v Londýne. Ale počasie jej moc nevyhovuje, preto sa rozhodla ísť na dovolenku k moru. Pomôžte jej vyberať rôzne oblečenie pre slnečný deň na pláži.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
90%
Hra - Year Round Fashionista: Ariel
Video sa načíta

Herna séria Year Round Fashionista je veľmi obľúbený druh obliekačiek! Vašou úlohou je vybrať postupne pre princeznú fantastický účes, potom aj šaty a doplnky. A to nie len jedny, ale hneď dvanásť - pre každý mesiac roku jedny. Už ste si u nás mohli takto obliecť Elsu a Locika. Dnes vám prinášame Ariel. Užite si obliekanie!

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

86%
Hra - Harley Quinn Villain Princess
Video sa načíta

Harley Quinn je známa záporačka z Suicide Sqaad od DC. Vašou úlohou v tejto perfektnej hre je pomôcť jej obliecť sa inak - tak, aby vyzerala ako princezná. Musíte jej pomôcť nielen s výberom najlepšieho oblečenia, ale aj s líčením. Len tak môže Harley získať späť svoju stratenú lásku. Bavte sa pri hraní hry názvom Harley Quinn Villain Princess.

 
87%
Hra - Design Your Princess Dream Dress
Video sa načíta

Anna, Elsa, Snehulienka a Locika potrebujú nové šaty. Môžete si vytvoriť jedny pre každú z nich. Po dokončení perfektných šiat, môžete každé princeznej upraviť aj jej účes podľa jej štýlu. Užite si úžasný čas hraním tejto krásnej hry s názvom Design Your Princess Dream Dress!

 
88%
Hra - Annie Dress Design
Video sa načíta

Pomôžte Anne navrhnúť perfektné šaty. Začnite výberom dizajnu šiat - ramien, horného dielu, opasku a sukne. Potom vyberte perfektnú farbu pre každú príležitosť. Nakoniec je potrebné pomôcť jej navrhnuté šaty ušiť. Bavte sa navrhovaním perfektných šiat s princeznou Annou!

 
87%
Hra - Elsa vs Rapunzel Fashion Game
Video sa načíta

Elsa a Locika sú veľké kamarátky, ale zároveň sú veľmi súťaživé. Ktorej z nich to viac pristane? To zistia len v ich malej súťaži krásy! Vyberte pre obe princezné účes, k nemu vhodné oblečenie a na koniec aj módne doplnky. Potom, čo zistíte, koľko dostala každá z nich bodov, je v druhom kole nutné ich obe nalíčiť. Celkovú víťazkou sa stane tá, ktorá v oboch kolách získa viac bodov.

 
88%
Hra - Rapunzel and Belle Love Crush
Video sa načíta

Belle a Locice sa páči rovnaký chalan. Ktorá ho získa? O tom rozhodnete vy! Vašou úlohou v tejto perfektnej novej hre je pripraviť obe na schôdzku tak, aby ho úplne očarili. Výber potom už bude len na ňom! Dievčatá je potreba obliecť, učesať, nalíčiť a vybaviť vhodnými módnymi doplnkami.

 
76%
Hra - Winter Makeup
Video sa načíta

Zima je stále tu a okrem snehu je aj obdobím rôznych plesov a večierkov. Vašou úlohou v tejto hre je vytvoriť jedinečný vzhľad tým, že budete kombinovať veľa rôznych štýlových možností aby sa dievča mohla stať hviezdou na nadchádzajúcom večierku!

 
85%
Hra - Secret BFF
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto novej hre je urobiť dievčatám obľúbený make-up, vybrať trendy oblečenie a dokončiť štýl roztomilým doplnkom. Potom je čas na perfektnú hru pre vás! Odpovedzte na otázky a kliknite na krištáľovú guľu. Páči sa vám vaše nové BFF?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)