Krása a móda

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
86%
Hra - Jasmine and Ariel Wardrobe Swap
Video sa načíta

Jasmína a Ariala na sebe trochu žiarlia. Dnes ale dostali zaujímavý nápad - vymenia si na jeden deň svoje šatníky. Pomôžte princeznám vyskúšať si najviac štýlové kusy zo šatníka tej druhej. Môžete dokonca kombinovať oblečenie z oboch skríň naraz! Užite si novú, zábavnú hru Jasmine and Ariel Wardrobe Swap!

 
82%
Hra - Elsa's New Dressing Room

Elsa chce mať novú šatňu, kde bude mať plno módných šiat, topának, tašiek a ďalšie doplnky. Pomôž jej navrhnúť a vyzdobiť šatník čo najlepsie. Až to bude hotové, je vašou úlohou Elsu obliecť.

 
90%
Hra - Year Round Fashionista: Rapunzel
Video sa načíta

Ak máte radi obliekačky, tak túto hru si naozaj užijete. Vašou úlohou v tejto hre totiž bude postupne vybrať pre Lociku na na každý mesiac v roku vhodný účes, oblečenie i módne doplnky. Užite si hranie nové hry Year Round Fashionista: Rapunzel!

 
86%
Hra - Moana's Paradise Escape
Video sa načíta

Vaiano je práve na výmennom študentskom pobyte v Londýne. Ale počasie jej moc nevyhovuje, preto sa rozhodla ísť na dovolenku k moru. Pomôžte jej vyberať rôzne oblečenie pre slnečný deň na pláži.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
90%
Hra - Year Round Fashionista: Ariel
Video sa načíta

Herna séria Year Round Fashionista je veľmi obľúbený druh obliekačiek! Vašou úlohou je vybrať postupne pre princeznú fantastický účes, potom aj šaty a doplnky. A to nie len jedny, ale hneď dvanásť - pre každý mesiac roku jedny. Už ste si u nás mohli takto obliecť Elsu a Locika. Dnes vám prinášame Ariel. Užite si obliekanie!

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

87%
Hra - Design Your Princess Dream Dress
Video sa načíta

Anna, Elsa, Snehulienka a Locika potrebujú nové šaty. Môžete si vytvoriť jedny pre každú z nich. Po dokončení perfektných šiat, môžete každé princeznej upraviť aj jej účes podľa jej štýlu. Užite si úžasný čas hraním tejto krásnej hry s názvom Design Your Princess Dream Dress!

 
88%
Hra - Annie Dress Design
Video sa načíta

Pomôžte Anne navrhnúť perfektné šaty. Začnite výberom dizajnu šiat - ramien, horného dielu, opasku a sukne. Potom vyberte perfektnú farbu pre každú príležitosť. Nakoniec je potrebné pomôcť jej navrhnuté šaty ušiť. Bavte sa navrhovaním perfektných šiat s princeznou Annou!

 
87%
Hra - Elsa vs Rapunzel Fashion Game
Video sa načíta

Elsa a Locika sú veľké kamarátky, ale zároveň sú veľmi súťaživé. Ktorej z nich to viac pristane? To zistia len v ich malej súťaži krásy! Vyberte pre obe princezné účes, k nemu vhodné oblečenie a na koniec aj módne doplnky. Potom, čo zistíte, koľko dostala každá z nich bodov, je v druhom kole nutné ich obe nalíčiť. Celkovú víťazkou sa stane tá, ktorá v oboch kolách získa viac bodov.

 
88%
Hra - Rapunzel and Belle Love Crush
Video sa načíta

Belle a Locice sa páči rovnaký chalan. Ktorá ho získa? O tom rozhodnete vy! Vašou úlohou v tejto perfektnej novej hre je pripraviť obe na schôdzku tak, aby ho úplne očarili. Výber potom už bude len na ňom! Dievčatá je potreba obliecť, učesať, nalíčiť a vybaviť vhodnými módnymi doplnkami.

 
76%
Hra - Winter Makeup
Video sa načíta

Zima je stále tu a okrem snehu je aj obdobím rôznych plesov a večierkov. Vašou úlohou v tejto hre je vytvoriť jedinečný vzhľad tým, že budete kombinovať veľa rôznych štýlových možností aby sa dievča mohla stať hviezdou na nadchádzajúcom večierku!

 
85%
Hra - Secret BFF
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto novej hre je urobiť dievčatám obľúbený make-up, vybrať trendy oblečenie a dokončiť štýl roztomilým doplnkom. Potom je čas na perfektnú hru pre vás! Odpovedzte na otázky a kliknite na krištáľovú guľu. Páči sa vám vaše nové BFF?

 
89%
Hra - Elsa Time Travel Game
Video sa načíta

Elsa má stroj času. Sa týmto strojom môže navštíviť niekoľko rôznych storočí. Pozrite sa na stáročia, ktoré sa vám najviac páčia. Len je potrebné sa pre pobyt v ňom patrične obliecť a upraviť.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)