Krása a móda

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

76%
Hra - Winter Makeup
Video sa načíta

Zima je stále tu a okrem snehu je aj obdobím rôznych plesov a večierkov. Vašou úlohou v tejto hre je vytvoriť jedinečný vzhľad tým, že budete kombinovať veľa rôznych štýlových možností aby sa dievča mohla stať hviezdou na nadchádzajúcom večierku!

 
85%
Hra - Secret BFF
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto novej hre je urobiť dievčatám obľúbený make-up, vybrať trendy oblečenie a dokončiť štýl roztomilým doplnkom. Potom je čas na perfektnú hru pre vás! Odpovedzte na otázky a kliknite na krištáľovú guľu. Páči sa vám vaše nové BFF?

 
82%
Hra - Jessie's DIY Nails Spa
Video sa načíta

Jessie si rada upravuje nechty vo svojom salóne a teraz potrebuje pomoc. Postaráš sa o to, aby boli jej nechty nádherné? Vyskúšaj si, aké to je byť nechtovou manikérkou v novej hre Jessie´s DIY Nail Spa.

 
86%
Hra - Teen Princesses Nightlife
Video sa načíta

Dve princezné majú ísť na večierok a potrebujú sa na to pripraviť. Najprv im pomôžeš s účesom, potom vyberieš dobrý make-up a nakoniec ich oblečieš. Zvládneš to? A nezabudni, že možno budú chcieť aj tancovať.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Fashion DOs and DON'Ts
Video sa načíta

Pomôžeš Amande vybrať oblečenie do šatníku? Svoje staré oblečenie dala na charitu a potrebuje tvoju pomoc. Na nákup máš pridelené peniaze a nemala by si kupovať nič, čo sa Amande nepáči. Dokážeš vybrať oblečenie tak, aby bola spokojná?

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
62%
Hra - Red Carpet Couple
Video sa načíta

V hre Red Carpet Couple môžete poznať, aký je to pocit prejsť sa po červenom koberci. Najprv ale budete musieť pomôcť Else s obliekaním a namaľovať ju tak, aby ladila k Jackovi a neurobila si na koberci hanbu.

 
94%
Hra - Who wore it better - Fashion Battle
Video sa načíta

V tejto módnej súťaži oblečiete najprv jednu modelku, potom druhú a nakoniec vyhodnotíte, ktorá vyzerá lepšie. Na výber budete mať niekoľko typov súťaží a hromadu oblečenia. Veľa šťastia!

 
89%
Hra - Ladybug First Date
Video sa načíta

Marinette mala veľmi ťažký deň a večer má ísť na prvé rande, ktoré musí dopadnúť skvelo. Pomôžeš jej s prípravou? Najprv jej podaj mydlo a šampón, potom sa spolu zamerajte na oblečenie. Potom jej vyberieš pekné oblečenie a vydáte sa na rande.

 
80%
Hra - Barbie, Rapunzel and Cinderella College Divas
Video sa načíta

3 kamarátky idú prvýkrát na vysokú školu a pretože chcú určovať módu, musia vyzerať božsky. Pomôž im s výberom správneho oblečenia, okuliarov a doplnkov. Keď to budeš mať hotové, môžeš vyskúšať hrať znovu a vybrať iné oblečenie a kombinácie.

 
75%
Hra - Crystal's Spring Spa Day
Video sa načíta

Je krásny jarný deň a Crystal sa rozhodla zobrať si voľno v práci a ísť na masáž. Urobte jej pleťovú masku a zdravú telovú kúru. Potom jej pomôž s oblečením a makeupom. Vďaka tebe sa Crystal zase bude cítiť skvelo!

 
83%
Hra - Harley Quinn Blogger Around The World
Video sa načíta

V tejto hre je harley Quinn blogerka a vy s ňou budete cestovať po svete a budete jej vyberať účesy, oblečenie a doplnky, aby v každom meste vyzerala čo najlepšie!

 
90%
Hra - Justin and Selena Back Together
Video sa načíta

Justin a Selena sú zase opäť spolu! Potrebujú pomôcť s oblečením. Pomôžeš im, aby na rande vyzerali dobre? Najprv oblečieš Selenu a potom Justina. Nezabudni, že musia vyzerať dobre a že spolu musia ladiť.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)