Zvieratá

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

69%
Hra - Jinx Chaos
Video sa načíta

V hre Jinx Chaos si najprv zvoľte tému. Na výber máte oceán a džungli. Vašou úlohou bude presúvať určené predmety do správnych miest. Na dokončenie každého kola máte celkom šesťdesiat sekúnd. Dokončite úspešne všetkých päť kôl, aby ste zvíťazili v celej hre. Postupom času sa hra neustále sťažuje, preto buďte rýchli a presní!

 
70%
Hra - Cyber Chatons
Video sa načíta

Milujete mačičky, ale Vaši rodičia Vám nechcú domáceho maznáčika povoliť? Dokážte im, že sa viete o zbířátko postarať aj sami. Starajte sa o svojho malého kocúrika neo mačičku aspon na internete v tejto super hre. Nesmiete zabudnúť ho kŕmiť, hrať si si ním, ale tiež mu vymieňať nádobu s pieskom, kam chodia na záchod. Naučíte sa tu naozaj všetko potrebné pre chov ozajstného maznáčika.

 
68%
Hra - Coyote
Video sa načíta

Poznáš vtipné naschvály týchto dvoch kreslených postavičiek? Aj v tejto on-line hre, chce kojot chytiť svojho večného rivala. Pomoc mu nájsť správny smer a udržať ho nad zemou na jeho červené rakete. Čo level, to iné pozadie a prekážky. Nezabudni, že šípka dolu, znamená smer hore ;-) Veľa šťastia.

 
73%
Hra - Black Beaks Tresure
Video sa načíta

Vžite sa do úlohy jedného zo synovcov tukana Sama. Musíte behať, skákať a lietať z úrovne do úrovne. Vyhýbajte sa nepriateľom a zbytočne neriskujte. Na konci každej úrovne je odkaz vo fľaši, ktorý Čierny zobák nechal svojim synovcům. Fľaše obsahujú pomocníka, podľa ktorých sa budú tukan Sam a jeho synovci riadiť.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
60%
Hra - Bibi Horse Racing
Video sa načíta

Bibi Horse Racing je veľmi zábavná hra z prostredia konských pretekov. V úlohe malej jazdkyne pôjdete na krásnom bielom koni. Vašou úlohou je ísť čo najrýchlejšie a zároveň sa úspešne vyhýbať všetkým nástrahám, ktoré na vás budú nastražené. Vyhnúť sa im môžete buď objatím, alebo tiež že je spolu so svojím koňom ladne preskočíte.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Pony obliekačka
Video sa načíta

Pekný poníček na teba čaká v tejto gamesce pre všetky slečny. Obékni a vymysli štýl pre tohto poníka. Skús všetky možnosti (a že ich je) a potom sa rozhodni, ktorá je úplne najlepšie.

 
70%
Hra - Horseland Dress Up
Video sa načíta

Je tu niečo pre milovníkov zvieratiek. Je libo Grošák, hnedák alebo krásny čierny kôň s červenou hrivou? Nezabudnite mu přimalovat krásne farebné sedlo, mašle a kovbojský klobúk. Nesmie chýbať ani kovboj a ďalšie zvierací kamaráti. Na záver si váš obrázok môžete vytlačiť priamo z hry stlačením tlačidla PRINT.

 
88%
Hra - Koňské závody
Video sa načíta

Parádne preteky s koníčky. Vyber si svojho favorita a snaž sa s ním dobehnúť do cieľa ako prvý. Táto hra s koňmi má naozaj príjemnú hudbu.

 
87%
Hra - Jump Off
Video sa načíta

Staň sa na chvíľu džokejom a skáč so svojím koňom cez prekážky tak, aby si získal čo najviac bodov a mohol postúpiť do ďalšieho kola. V tejto odpočinkovej hre si jazdcom na dostihovej dráhe a svojho koňa musíš jednak správne smerovať, aby prekážku neminul, ale aj s ním včas vyskočiť, aby ju nezrazil. Zlepšujte sa, postupuj do ďalších kôl a staň sa víťazom pretekov.

 
90%
Hra - Superoblíkačka s poníkem
Video sa načíta

Ďalší zo série obľúbených hier, kde obliekame postavičku. Tentkorát sa zameriame na poníka. Môžete ľubovoľne meniť farbu tela - od bielej, cez klasickú hnedú, až po neobvyklú zelenú. Ďalej je možné zmeniť farbu nôh, hrivy a chvosta. Ak budete chcieť, môžete z poníka urobiť jednorožca pridaním rohu alebo PEGASE pridaním krídel.

 
75%
Hra - Můj malý poník
Video sa načíta

Pôvabná hra pre všetky malé slečny, ktoré majú rady poníkmi! Staň sa vizážistkou jednej z pony slečien a uprav ju tak, aby sa ti čo najviac páčila! Môžeš jej vybrať farbu srsti, účesu i chvosta. Ak chceš, urob ju čo najkrajšie krídla, ozdôb ju telíčko treba srdiečkom či vyber, ako majú vyzerať jej kopýtka. Celé to potom doplň nejakým šperkom na krk a pozri sa, ako krásneho máš poníka!

 
88%
Hra - Bratz poníci
Video sa načíta

Vymóděte si poníka úplne podľa svojho želania. Vyberte ten pravý účes pre jeho krásnu hrivu, poriadne vykefujte, vysušte pomocou fénu, vyberte to správne pozadie k vášmu miláčikovi, skvele hodiaci sa hudbu a už sa len kochajte svojím neuveriteľne fešným poníkom, ktorý sa stane vďaka vám stredom pozornosti fotografov.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)