Zvieratá

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
69%
Hra - Jinx Chaos
Video sa načíta

V hre Jinx Chaos si najprv zvoľte tému. Na výber máte oceán a džungli. Vašou úlohou bude presúvať určené predmety do správnych miest. Na dokončenie každého kola máte celkom šesťdesiat sekúnd. Dokončite úspešne všetkých päť kôl, aby ste zvíťazili v celej hre. Postupom času sa hra neustále sťažuje, preto buďte rýchli a presní!

 
70%
Hra - Cyber Chatons
Video sa načíta

Milujete mačičky, ale Vaši rodičia Vám nechcú domáceho maznáčika povoliť? Dokážte im, že sa viete o zbířátko postarať aj sami. Starajte sa o svojho malého kocúrika neo mačičku aspon na internete v tejto super hre. Nesmiete zabudnúť ho kŕmiť, hrať si si ním, ale tiež mu vymieňať nádobu s pieskom, kam chodia na záchod. Naučíte sa tu naozaj všetko potrebné pre chov ozajstného maznáčika.

 
68%
Hra - Coyote
Video sa načíta

Poznáš vtipné naschvály týchto dvoch kreslených postavičiek? Aj v tejto on-line hre, chce kojot chytiť svojho večného rivala. Pomoc mu nájsť správny smer a udržať ho nad zemou na jeho červené rakete. Čo level, to iné pozadie a prekážky. Nezabudni, že šípka dolu, znamená smer hore ;-) Veľa šťastia.

 
73%
Hra - Black Beaks Tresure
Video sa načíta

Vžite sa do úlohy jedného zo synovcov tukana Sama. Musíte behať, skákať a lietať z úrovne do úrovne. Vyhýbajte sa nepriateľom a zbytočne neriskujte. Na konci každej úrovne je odkaz vo fľaši, ktorý Čierny zobák nechal svojim synovcům. Fľaše obsahujú pomocníka, podľa ktorých sa budú tukan Sam a jeho synovci riadiť.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
60%
Hra - Bibi Horse Racing
Video sa načíta

Bibi Horse Racing je veľmi zábavná hra z prostredia konských pretekov. V úlohe malej jazdkyne pôjdete na krásnom bielom koni. Vašou úlohou je ísť čo najrýchlejšie a zároveň sa úspešne vyhýbať všetkým nástrahám, ktoré na vás budú nastražené. Vyhnúť sa im môžete buď objatím, alebo tiež že je spolu so svojím koňom ladne preskočíte.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

82%
Hra - Pony obliekačka
Video sa načíta

Pekný poníček na teba čaká v tejto gamesce pre všetky slečny. Obékni a vymysli štýl pre tohto poníka. Skús všetky možnosti (a že ich je) a potom sa rozhodni, ktorá je úplne najlepšie.

 
70%
Hra - Horseland Dress Up
Video sa načíta

Je tu niečo pre milovníkov zvieratiek. Je libo Grošák, hnedák alebo krásny čierny kôň s červenou hrivou? Nezabudnite mu přimalovat krásne farebné sedlo, mašle a kovbojský klobúk. Nesmie chýbať ani kovboj a ďalšie zvierací kamaráti. Na záver si váš obrázok môžete vytlačiť priamo z hry stlačením tlačidla PRINT.

 
88%
Hra - Koňské závody
Video sa načíta

Parádne preteky s koníčky. Vyber si svojho favorita a snaž sa s ním dobehnúť do cieľa ako prvý. Táto hra s koňmi má naozaj príjemnú hudbu.

 
87%
Hra - Jump Off
Video sa načíta

Staň sa na chvíľu džokejom a skáč so svojím koňom cez prekážky tak, aby si získal čo najviac bodov a mohol postúpiť do ďalšieho kola. V tejto odpočinkovej hre si jazdcom na dostihovej dráhe a svojho koňa musíš jednak správne smerovať, aby prekážku neminul, ale aj s ním včas vyskočiť, aby ju nezrazil. Zlepšujte sa, postupuj do ďalších kôl a staň sa víťazom pretekov.

 
90%
Hra - Superoblíkačka s poníkem
Video sa načíta

Ďalší zo série obľúbených hier, kde obliekame postavičku. Tentkorát sa zameriame na poníka. Môžete ľubovoľne meniť farbu tela - od bielej, cez klasickú hnedú, až po neobvyklú zelenú. Ďalej je možné zmeniť farbu nôh, hrivy a chvosta. Ak budete chcieť, môžete z poníka urobiť jednorožca pridaním rohu alebo PEGASE pridaním krídel.

 
75%
Hra - Můj malý poník
Video sa načíta

Pôvabná hra pre všetky malé slečny, ktoré majú rady poníkmi! Staň sa vizážistkou jednej z pony slečien a uprav ju tak, aby sa ti čo najviac páčila! Môžeš jej vybrať farbu srsti, účesu i chvosta. Ak chceš, urob ju čo najkrajšie krídla, ozdôb ju telíčko treba srdiečkom či vyber, ako majú vyzerať jej kopýtka. Celé to potom doplň nejakým šperkom na krk a pozri sa, ako krásneho máš poníka!

 
88%
Hra - Bratz poníci
Video sa načíta

Vymóděte si poníka úplne podľa svojho želania. Vyberte ten pravý účes pre jeho krásnu hrivu, poriadne vykefujte, vysušte pomocou fénu, vyberte to správne pozadie k vášmu miláčikovi, skvele hodiaci sa hudbu a už sa len kochajte svojím neuveriteľne fešným poníkom, ktorý sa stane vďaka vám stredom pozornosti fotografov.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)