Parkur

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
79%
Hra - Horse Eventing
Video sa načíta

Máme tu pre vás túto peknú športovú hru, v ktorej sa budete zúčastňovať parkúrových pretekov na koni. Zvládnete bez problémov vyhrať každý závod?

 
65%
Hra - Horse Jumping 3D
Video sa načíta

Chcela by si jazdiť na koni a vyskúšať s ním parkúr? V tejto hre môžeš. Je pre teba pripravených mnoho kôl parkúru alebo kôl, kde musíš behať cez určité body. Vždy si daj pozor na rýchlosť, lebo musíš bežať tou správnou, inak sa do ďalšieho kola nedostaneš.

 
92%
Hra - Horse Eventing 2
Video sa načíta

Užite si super závodnú hru na koňoch, kde sa zúčastníte majstrovstiev v parkúre. Upravte si svojho krásneho koňa a vydajte sa na trať plnú stále komplikovanejších prekážok. Dokážete odhadnúť správny okamih k skoku a zvíťaziť? Určite vás poteší bezchybná 3D grafika.

 
78%
Hra - Pony Races
Video sa načíta

Kone sú veľmi populárnymi zvieratami. Mnohí ich nemôžu mať doma, a tak apsoň sa na ne chodia pozerať alebo dokonca si ich požičiavajú na vychádzky. Ale čo tak závod na koni? Vyberte si koníčka, aký sa Vám bude najviac páčiť, a potom sa s ním vydajte na trať, kde sú nastražené rôzne prekážky, ktoré musíte preskakovať. Po ceste môžete zbierať napríklad potravu v podobe mrkvy.

 
86%
Hra - Horsey Run Run 2
Video sa načíta

Úlohou tejto hry je pretekať s postavičkou vtipne animovaného koníka. Dôležitá je nielen rýchlosť, ale aj presnosť. Vašou úlohou je totiž preskakovať prekážky. Hra má niekoľko úrovní a dôležité je nazbierať čo najviac bodov. Ovládanie je pohodlné pomocou klávesnice a to šípkou pre pohybu vpred a medzerníkom pre skok.

 
60%
Hra - Pepcid Horse Jumping
Video sa načíta

Páči sa ti konské preteky? A čo takto preskoky cez prekážky? Nemáš kone, ale túžiš byť hviezdou Veľkej Pardubickej? Tak vyskúšaj túto hru! Posaď sa za krásneho hnědouše a štart! Přeskákej všetky prekážky a daj si dobrý pozor, nech žiadnu neshodíš! Uži si jazdu v sedle koňa, dôjdete do cieľa a nezabudni na časový limit!

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

71%
Hra - Forest Ride
Video sa načíta

Počas tejto hry sa z Vás stane jazdec na koni. Na začiatku si môžete vybrať jednu z dvoch trás a potom nezostáva, než vyskočiť do sedla a uháňať krajinou. Lenže kôň nie je stroj a taky potrebuje malé občerstvenie v podobe vody a jabĺk, ktoré sú umiestnené v sudoch na ceste. Táto hra, ako však asi všetky, má aj svoje úskalia. A to v podobe prázdnych sudov, a iných prekážok, ktoré musíte preskakovať alebo obchádzať. Ak sa prekážkam nevyhnete, odpočítajú sa Vám body.

 
80%
Hra - Jumporama 2
Video sa načíta

Vydarená superhry s koníčky . Ak máš rada kone a konské preteky plnej rýchlosti a vzrušenie, tak si na správnej adrese. Ovládaj koníčka a snaž sa preskočiť všetky prekážky a samozrejme zvíťaziť. Ako sa ti hra páči? Vydarený je aj prvý diel tejto hry .

 
46%
Hra - Horse Jumping
Video sa načíta

Staň sa pretekárom na koni av čo najkratšom čase přeskákej pripravené prekážky na dráhe. Na prekážky sa musíš smerovať a svoju jazdu zrýchľovať, aby si si sa nezastavil, tak si dávaj pozor a dobre plánuj včasnosť výskoku! V hre máš rôzne typy prekážok od tyčkových až po vodné priekopy, tak trénuj a staň sa víťazom.

 
85%
Hra - Jumporama
Video sa načíta

Podarená a skvele hrateľná online hra s koňmi. Tentoraz ide o nefalšované konské preteky. Seď na jedného z najlepších koníkov a vydaj sa na závodnú trať. Veľa šťastia pri prekonávaní prekážok. Skús aj druhý diel tejto mega hry.

 
87%
Hra - Jump Off
Video sa načíta

Staň sa na chvíľu džokejom a skáč so svojím koňom cez prekážky tak, aby si získal čo najviac bodov a mohol postúpiť do ďalšieho kola. V tejto odpočinkovej hre si jazdcom na dostihovej dráhe a svojho koňa musíš jednak správne smerovať, aby prekážku neminul, ale aj s ním včas vyskočiť, aby ju nezrazil. Zlepšujte sa, postupuj do ďalších kôl a staň sa víťazom pretekov.

 
60%
Hra - Bibi Horse Racing
Video sa načíta

Bibi Horse Racing je veľmi zábavná hra z prostredia konských pretekov. V úlohe malej jazdkyne pôjdete na krásnom bielom koni. Vašou úlohou je ísť čo najrýchlejšie a zároveň sa úspešne vyhýbať všetkým nástrahám, ktoré na vás budú nastražené. Vyhnúť sa im môžete buď objatím, alebo tiež že je spolu so svojím koňom ladne preskočíte.

 
85%
Hra - Penny jede na koni
Video sa načíta

Máš rada kone? Tak to sa ti bude táto hra naozaj páčiť. Ale neboj sa, nejedná sa o žiadne obohrania preteky! Tvojou úlohou je posadiť sa do sedla krásneho koňa a vydať sa na záchranu kamaráta Bena, ktorý na teba za lesom čaká. Na ceste musíš pozbierať čo najviac laskomin pre koníka, aby mal dosť sily na prekonanie všetkých prekážok. Tak neváhaj a vydaj sa na úžasnú cestu v sedle koňa!

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)