Zvieratá

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
67%
Hra - Cat Mouse Paint
Video sa načíta

Tahle super on-line hra je omalovánka. Nájdete v nej päť krásnych pozadí. Je tu tiež možnosť do obrázku vložiť krásna pečiatky. Pestrofarebné farbičky sú samozrejmosťou. Skúste si vymaľovať všetkých 5 súborov a opečiatkovať je.

 
71%
Hra - Colour Us
Video sa načíta

Obľúbené vymaľovávanie obrázkov je opäť tu. Vyber si jeden z obrázkov a použitím štetca klikni na jednu farbu a potom ju nanes na časť obrázka, ktorý si si vybral. Takto vymaľovaný obrázok možno tiež vytlačiť.

 
48%
Hra - Colouring Book
Video sa načíta

Máte radi zvieratká? Viete, aké farbičky použijete, aby vyzerala prirodzene ako v prírode? Opička, slon, ovečka, kura aj kravička čakajú na váš štetec. Skúste ich vyfarbiť, budú sa vám určite viac páčiť.

 
70%
Hra - Omalovánka 12
Video sa načíta

Na vymaľovánkach je krásne to, že môžete nechať pracovať svoju fantáziu. Presne tak, ako iv tejto on-line omalovánce pre dievčatá. Je na nej dievča s nosorožcom. Nájdete tu krásne farbičky. Možnosť si obrázok po diele vytlačiť je úžasná.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
Hra - ZOO dekorace
Video sa načíta

Trochu neobvyklé safari môžeš vytvoriť pomocou tejto super on-line hry pre dievčatá. Zebra, lev a srna na jendom mieste? To ide naozaj len tu. Vytvor im prostredie v ktorom sa budú cítiť dobre aj pri svojom neobvyklom zostavení.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

70%
Hra - Zoo Decorate 2
Video sa načíta

Máš možnosť navrhnúť vlastnú ZOO. Táto zábavná hra sa ti určite zapáči. Pokús sa umiestniť zvieratá do pripravených klietok tak, aby výbehy potrebám zvierat čo najviac vyhovovali. Ďalej je nutné rozmiestniť po ZOO návštevníkov.

 
73%
Hra - Kukuya 7
Video sa načíta

Kristýnka má veľmi rada svojho psíka Bilba. Ide s ním na prechádzku po meste a chce, aby mu to pristalo prinajmenšom rovnako ako jej. Táto on-line hra ti ponúka obliecť jej psíka do rôznych oblečkov a dokonca topánočiek, tak s chuťou do toho.

 
83%
Hra - Pohodová dekoračka
Video sa načíta

Vieš ako to vyzerá v psom salóne? Väčšinou je všetko krásne upravené a načinčané. Nie ako tu. Pokus sa dať to tu dohromady, aby sa psy ani zákazníčky nebáli sem vojsť. V takom neporiadku by ich sem nenalákala ani televízia, čo vysiela Shreka.

 
70%
Hra - Dog Shop
Video sa načíta

Máte radi psíkov? A radi sa hráte s domčekom? V tejto hre si môžete upraviť domček tak, aby sa vám páčil. Všetko robíte tým spôsobom, že kliknete na vec, ktorú chcete presťahovať, dáte ju tam, kde by ste ju radi videli a tu opäť kliknete. Presun je hotový a môžete pokračovať. Keď sa vám zachce, urobte si napríklad psie škôlku. Fantázii sa medze nekladú!

 
72%
Hra - Decorate Farmstead
Video sa načíta

Vitajte na vidieku! Dostanete na starosť farmu zvierat a vašou úlohou bude rozmiestniť všetky zvieratká na lúku. Presúvať môžete okrem kravičiek, koníkov a ovečiek tiež rôzne vtáčiky, kríky, domčeky alebo statkárka. Všetko rozmiestnite podľa svojho najlepšieho svedomia as výsledkom budete určite spokojní.

 
66%
Hra - Pretty Dressup 2
Video sa načíta

Zvykom je, že hlavnými postavami oblíkaček sú štíhle a krásne modelky. V tejto hre je to ale trošku inak. Kto sú milovníci zvierat, túto hru si obľúbia. Obliekate tu totiž malé teliatko, ktoré by rada vyrazilo von v nejakom slušnom oblečku. Sami sa rozhodnite, či to bude chlapec alebo dievča a podľa toho ho oblečte. Vyberte mu slušivý oblek, slnečné okuliare alebo napríklad klobúk.

 
69%
Hra - Eggstreme Makeover
Video sa načíta

Toto je jedinečná a super on-line hra pre dievčatá! Preč od všetkých tých bábik a poď obliecť kohúta! Dole si dokonca môžeš zvoliť aké obdobie roka je a podľa toho zvoliť pozadie, ktoré sa volí hore. Keď sa ti obrázok podarí, môžeš si ho vytlačiť a vyzdobiť izbičku.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)