Zvieratá

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

80%
Hra - Wild Animals Jigsaw
Video sa načíta

Wild Animals Jigsaw je skvelé puzzle, v ktorom budeš skladať obrázky divokých zvierat. Za každý správne poskladaný obrázok sa ti odomkne ďalší. Celkom na teba čaká 12 obrázkov rôznych vtákov a dravých šeliem.

 
82%
Hra - Dinosaur Coloring Book
Video sa načíta

V hre Dinosaur Coloring Book na teba už čakajú dinosaury, ktoré môžeš pomocou farieb priviesť späť do života. Daj si akurát pozor, aby si neprechádzala mimo vyznačených čiar a keď sa ti to náhodou aj podarí, tak môžeš použiť gumu. Veľa šťastia!

 
80%
Hra - Pixel Cat Can't Fly
Video sa načíta

Pixel Cat Can not Fly je výborná postrehovka, v ktorej budeš pomáhať mačičke so správnym načasovaním preletu potrubia. Keď klikneš myšou, mačička mávne krídlami. Jednoduchý princíp, ale uvidíme, ako sa ti ho podarí zvládnuť.

 
85%
Hra - Goat To The Moon
Video sa načíta

Goat to the Moon je skvelá postrehovka v ktorej budeš mať za úlohu pomôcť koze sa dostať do vesmíru. Cestou budeš zbierať mince a hviezdy a zároveň si budeš musieť dávať pozor na lasery a rakety, ktoré by kozu mohli zabiť.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - Little Dino Adventure
Video sa načíta

V hre Little Dino Adventure sa trošku odpútame od Halloweenu, pretože našou úlohou bude pomôcť malému dinosaurovi pozbierať všetky vajíčka, ktoré v tejto adventúre sú. V ceste mu budú stať rôzni rivali, ale s trochou šťastia by nemali nikomu robiť problémy.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
90%
Hra - Magi Dogi
Video sa načíta

V hre Magi Dogi budeš mať za úlohu pomôcť malému psíkovi. Spolu budete musieť preskákať rôzne prekážky, zabíjať nepriateľských slimákov a včely a zbierať mince a všetky diamanty.

 
88%
Hra - Judys New Brace
Video sa načíta

V hre Judys New Brace bude tvojou úlohou pomôcť malému mačiatku menom Judy s vyčistením a opravením zubov. A pretože má Judy niektoré zuby krivé, budeš jej musieť pomôcť nasadiť strojček.

 
90%
Hra - Mewtrix
Video sa načíta

Mewtrix je kombinácia tetrisu, spájačky a mačiatok. Tvojou úlohou v tejto hre bude spájať mačiatka rovnakej farby k sebe s tým, že mačiatka budú padať vždy po trojiciach. Cieľom je potom mať čo najlepšie skóre.

 
70%
Hra - Happy Lemur
Video sa načíta

Happy Lemur je zábavná hra na starostlivosť, kde sa budeš musieť postarať o malého rozkošného lemura, ktorý sa najskôr zachytil v kvetoch a po vyslobodení spadol do blata. Zahoj mu všetky rany a vyčisti ho, aby bol zase šťastný a mohol sa hrať.

 
75%
Hra - Judy Ear Doctor
Video sa načíta

V hre Judy Ear Doctor bude tvojou úlohou pomôcť rozkošnému zajačikovi s problémami v ušiach. Má tam rôzne potvorky, ktoré musíš vyhubiť, aby bol zajačik zase spokojný a mohol si veselo skákať.

 
82%
Hra - Olivia Adopts a Cat
Video sa načíta

V hre Olivia Adopts a Cat budeš pomáhať Olivii so starostlivosťou o čerstvo adoptovanú mačku. Najprv ju však musíš očistiť, okúpať a načesať a potom vyberieš oblečenie ako pre Oliviu, tak aj pre mačku.

 
70%
Hra - Jessie's Shiba Dog
Video sa načíta

V hre Jessie 's Shiba Dog sa budeš starať o psíka od Jessie. Najskôr ho poriadne vyčistíš, potom umyješ, potom ho očešeš a zbavíš chlpov a nakoniec mu dáš najesť. Potom oblečieš Jessie, psíkovi dáš pekný obojok a vezmeš ho na prechádzku.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)