Lady Gaga

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
68%
Hra - Lady Gaga
Video sa načíta

Americká popová speváčka Lady Gaga sa vydala na návštevu do väznice. Vašou úlohou nebude nič iné, než obliecť ju do vhodného oblečenia, aby nikoho nepoburoval. Na výber máte širokú paletu účesov, zvrškov, rúžov, sukní, nohavíc, topánok a slnečných okuliarov. Môžete si tiež vybrať z dvoch pozadia a rôznych očných tieňov.

 
83%
Hra - Ultimate Lady Gaga
Video sa načíta

Pracujete ako kaderníčka a kozmetička. Jedného dňa sa vám naskytla jedinečná príležitosť. Musíte sa postarať o svetovú superhviezdu. Do vášho salónu prišla popová speváčka Lady Gaga a chce sa od vás nechať upraviť pred večerným vystúpením. Dokážete ju skrášliť? Na konci si môžete obrázok uložiť do počítača.

 
78%
Hra - Lady Baba
Video sa načíta

Americká speváčka Lady Gaga vzbudzuje rôzne emócie. Niekto ju miluje, iný neznáša. Tentokrát si môžete zahrať hru, ktorá ju paroduje. Stretnite sa s mladou superhviezdou Lady Baba a pomôžte jej na ceste k galavečere cien Grammy, kde je nominovaná za najlepšiu ženskú popovú hudobníci. Dokážete si dôjsť pre ocenenie?

 
77%
Hra - Lady Gaga Game
Video sa načíta

Máš rada Lady gagov? Počúvaš rada jej pesničky? A čo hovoríš na jej vzhľad? Potreboval by trochu vylepšiť, však? Tak na nič nečakaj a daj sa do práce v tejto super makeover hre pre dievčatá.

 
74%
Hra - Lady Gaga Beauty Makeup
Video sa načíta

Opäť ďalšie superhry s mega hviezdou Lady Gaga. Tentoraz si vyskúšaš návrhy makeupu. Keďže sa jedná o Lady Gaga, tak je potrebné, aby bol makeup naozaj originálny a trochu bláznivý. Daj sa do diela.

 
84%
Hra - Make-Up Lady Gaga
Video sa načíta

Americká popová speváčka Lady Gaga je známa svojou výstrednosťou v správaní a obliekaní. Máte možnosť ju v tom podporiť v rámci tejto hry. Najprv sa postaráte o make-up tváre, potom vyberiete kostým a na záver zvolíte doplnky. Ako bude Lady Gaga vyzerať je teda len na vašej slobodnej voľbe. Fantázii sa medze nekladú.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

85%
Hra - Lady Gaga Puzzle
Video sa načíta

Hier s tematikou Lady Gaga sa na našich webových stránok hneď niekoľko. Tentoraz si so svetoznámou speváčkou môžete zložiť niekoľko puzzlí. Na výber máte zo siedmich rôznych obrázkov. Až si vyberiete obrázok, dajte Štart Puzzle a začína sa vám počítať čas. Dokážete poskladať všetky maličké dieliky zľava doprava?

 
90%
Hra - Lady Gaga Celebrity Makeover
Video sa načíta

Popovú speváčku známu pod pseudonymom Lady Gaga určite nie je potrebné dlho predstavovať. Žiadne extravagantné štýly jej nie sú cudzie. Zamestnala vás, aby ste jej pomohli pripraviť sa na večerné koncert. Dokážete ju nalíčiť tak, aby nesklamala svoje publikum prílišnou obyčajnosti? Na konci hry si obrázok môžete vytlačiť.

 
71%
Hra - Lady Gaga Saw Game
Video sa načíta

Hra inšpirovaná filmom Saw. Diabolský zloduch Pigsaw uniesol speváčku Lady Gaga z jej koncertu a núti ju, aby s ním hrala jeho dobre známu, zvrátenú hru. Lady Gaga musí poraziť najšialenejšie darebákov v histórii, aby prežila. Pomôžte jej bezpečne utiecť z šialené nočné mory. Dokážete sa dostať preč zdravie?

 
72%
Hra - Lady Gaga Dress up
Video sa načíta

Ak Vám príde Lady Gaga málo (alebo moc) extravagantné, môžete si jej vzhľad vylepšiť v tejto flash hre. Speváčke môžete zmeniť účes a oblečenie. Môžete pridať zaujímavé tetovanie na tvár a nejaký ten šperk, ktorý každej žene pridá iskru. Či už zvolíte čokoľvek, bude to určite stáť za to, dôležité je, aby ste sa dobre bavili.

 
72%
Hra - Lady Gaga Makeup Room
Video sa načíta

Američanka Lady Gaga si kúpila nový dom. Pre každú izbu si prenajala bytového dizajnéra, ktorý má za úlohu postarať sa o vzhľad miestnosti. Vy ste dostali za úlohu vybaviť miestnosť, v ktorej sa bude Lady Gaga líčiť. Do vkusu Lady Gaga nie je jednoduché sa trafiť, preto vyberajte starostlivo všetky náležitosti.

 
70%
Hra - Star Differences 3
Video sa načíta

Star Differences 3 je hra, kde budete musieť vynaložiť veľkú dávku pozorovacieho talentu. Vašou úlohou bude totiž hľadať rozdiely na obrázkoch slávnych hviezd. Za vymedzený časový limit budete musieť nájsť štyri rôzne odlišnosti a zároveň sa musíte snažiť získať čo najvyššie skóre. Hru vám však uľahčí malé koliesko, ktoré vám bude radiť pri hľadaní.

 
80%
Hra - Lady Gaga Makeover
Video sa načíta

Lady Gaga je známa americká speváčka talianskeho pôvodu, ktorá ohlásila turné po Európe! Pomôžte sa jej na to poriadne pripraviť! Upravte jej účes a potom ju pekne nalíčte. Budete mať z čoho vyberať, takže sa poriadne snažte.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)