Selena Gomez

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Selena Gomez Couple Goals
Video sa načíta

Selena Gomez sa chce dať späť dokopy s Justinom Bieberom. Bude ale potrebovať Vašu pomoc! Vyberte jej skvelý zostrih, krásne šaty a elegantné doplnky. Potom jej pomôžte upraviť sociálne siete a nakoniec jej pomôžte s dekoráciou izby.

 
90%
Hra - Justin and Selena Back Together
Video sa načíta

Justin a Selena sú zase opäť spolu! Potrebujú pomôcť s oblečením. Pomôžeš im, aby na rande vyzerali dobre? Najprv oblečieš Selenu a potom Justina. Nezabudni, že musia vyzerať dobre a že spolu musia ladiť.

 
78%
Hra - Selena Gomez True Make Up
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej budete maľovať Selenu na párty. Na výber budete mať niekoľko účesov a farieb. Pridať tiež môžete rúž, očné tiene, šošovky a pod. Tiež môžete pridať nejaký doplnok.

 
60%
Hra - Selena`s Date Rush
Video sa načíta

Selena sa musí rýchlo prichystať na dnešný večer. Ide s Justinom na večeru. Avšak Justin je netrpezlivý a preto pozerá na Selenu, čo stále robí. Pomôžte jej ss celkovou prípravou.

 
84%
Hra - Barbie Ultimate Spa Selena Gomez
Video sa načíta

Selena Gomez je celosvetová hviezda, ktorá potrebuje taktiež odpočinok a nabrať novú energiu. Preto sa rozhodla Selena navštíviť kúpele, kde od vás očakáva, že jej urobíte masáž nôh, rúk a chrbta. Pomôžte jej nakoniec aj s výberom oblečenia.

 
82%
Hra - Selena Gomez Beauty Salon
Video sa načíta

Selenu Gomez nie je nutné predstavovať pretože je to celosvetovo známa speváčka a herečka, ktorá musí neustále vyzerať dobre. Navrhni jej novú vizáž, aká by sa ti na nej páčila. Urob jej kozmetiku, zmeň účes, vyber make-up a šaty. Príjemnú zábavu.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

82%
Hra - Selena Gomez Cool Makeover
Video sa načíta

Selena Gomez je známa detská hviezda, ktorá sa preslávila ako speváčka a herečka, preto musí neutále vyzerař dobre. V tento deň si jej osobnou štylistkou. Daj Selene nový vzhľad, pri výbere make-upu šiat a doplnkov.

 
82%
Hra - Selena Gomez Cool Hairstyle
Video sa načíta

Selena Gomez je známa speváčka, ale i herečka preto potrebuje neustále zmenu účesu. Poradíš jej, aký by si mala tentoraz vybrať? V hre jej môžeš vlasy farbiť, natáčať žehliť a rôzne dekorovať. Príjemnú zábavu.

 
83%
Hra - Selena Gomez Celeb Makeover
Video sa načíta

Patrí hviezda Selena Gomez medzi vaše obľúbenca? Tak práve pre Vás a všetkých ostatných kto ju fandíte je určená táto hra. Jedná sa o makeover hru, v ktorej musíte svoju hviezdu pekne upraviť. Najskôr ju starostlivo vyčistite tvár a Soberte ju obočie do perfektného tvaru. Potom ju vyberte účes, či už jeden z ich skutočných alebo nejaký vymyslený. Vyberte ju vhodný odev a doplnky a snažte sa všetko zladiť.

 
70%
Hra - Selena Gomez Manicure
Video sa načíta

Slávna Selena Gomez prepustila svoju manikérku. Na uvoľnenú pozíciu sa prihlásila veľa záujemcov. Vy medzi nimi nemôžete chýbať. Vyskúšajte Selene najrôznejšie farbičky, kamienky alebo ozdôbky na nechty. Ďalej môžete Selene tiež odporučiť vhodný prstienok, brošňa alebo náramok. Ukážte svoju kreativitu a upravte Selene nechty.

 
71%
Hra - Selena Gomez Dress Up Game
Video sa načíta

Pomôž Selene Gomez vybrať z jej šatníka vhodný model pre dnešný deň. Zapoj svoju fantáziu a postupne jej vyber oblečenia ako nohavice, tričko alebo napríklad šaty. Tiež jej obuj príhodné topánky a celý model doladia peknými doplnkami. Môžeš jej dať parochňu, okuliare, rôzne sponky alebo napríklad klobúk. Ak potrebuješ inšpiráciu, tak môžeš využiť náhľadu s rôznymi módnymi trendmi. Tak vyskúšaj svoj zmysel pre detail a začni hrať. Ovládanie myš

 
74%
Hra - Selena on the Stage
Video sa načíta

Speváčka a herečka Selena Gomez sa chystá na vystúpenie. Pripravte ju na koncert! Staňte sa jej dvorný dizajnérkou a poraďte jej, čo by si mala obliecť na večer. Máte na výber z celého arzenálu šiat, ktoré má Selena v jednej zo svojich skríň. Dokážte, že máte módny vkus. Až budete hotoví, môžete sa pozrieť na svoj výtvor.

 
76%
Hra - Selena Gomez Celebrity Makeover
Video sa načíta

Jedna zo súčasných hviezdičiek, ktorú svet objavil vďaka seriálom z tvorby Disney Channel, sa nechá upraviť od vás! Selena Gomez sa rozhodla využiť vašich maskérskych zručností a nechá vás na sebe pracovať. Máte možnosť Selene upraviť vlasy, farbu očí, slnečné okuliare, piercing, rúž, očné tiene alebo napríklad náhrdelník.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)