Popoluška

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
93%
Hra - Disney High School Love
Video sa načíta

Rapunzel sa bezhlavo zamilovala do Flynna a jej kamarátky by ju v tom chceli podporiť. Oblečte si každú z nich, pomôžte jej s vytvorením zamilovaného listu a splniť test. Podarí sa vám ich spojiť?

 
87%
Hra - Now & Then Cinderella Sweet Sixteen
Video sa načíta

Vyberte krásne oblečenie Pre Popolušku v starom, ale aj modernom štýle. V tretej časti jej môžete vybrať oblečenie, ktoré sa skladá z nového aj starého. Podarí sa vám ho krásne skombinovať?

 
40%
Hra - Super Princesses
Video sa načíta

Vyberte pre každú princeznú super dres, ktorý by mohla nosiť pri záchrane ľudí a zvierat. Trafíte sa do vkusu každej z nich?

 
69%
Hra - Princess Cinderella
Video sa načíta

Chceli ste niekedy zažiť rozprávkový ples ako mala Popoluška? Áno? A viete, že s plesom súvisí aj dlhé prípravy. Nie? V tejto hre si môžete vyskúšať, ako takkové príravy na ples vyzerajú. Dokonalý make-up, či účes sú základom. Celkový dojem podčiarknu šaty, ktoré vyzerajú naozaj ako z rozprávky. Teraz už len musíte počkať na toho správneho princa, ktorý si pre Vás príde.

 
83%
Hra - Cinderella's Cocoa Nails
Video sa načíta

V tejto hre budete pomáhať mladej slečne s nechtíkmi. Vyberte pestré farby a ozdobte ich kamienkami alebo nálepkami. Potom ju môžete aj nalíčiť a učesať. Podarí sa vám z nej urobiť princeznú?

 
78%
Hra - Baby Cinderella Shower
Video sa načíta

Pomôžte mladej Popoluške s prípravami na ples. Najskôr jej musíte vyrobiť črievičky, potom ju okúpať a nakoniec vybrať pekné oblečenie a koč.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

62%
Hra - Cinderella Today
Video sa načíta

Premýšlali ste niekedy nad tým, ako by vyzerala popoluška dnes? Už nemusíte, môžete si ju sami obliecť a vybrať doplnky.

 
78%
Hra - Cinderella's Glamorous Makeup
Video sa načíta

Pomôžte mladej popoluške s výberom krásnych šiat a make-upu, aby sa páčila svojmu princovi.

 
78%
Hra - Cinderella Super Spa
Video sa načíta

Popoluška sa rozhodla navštíviť vaše kúpele, aby si oddýchla od svojich povinností. Spríjemnite jej tento deň a spravte jej masáž spoločne s vyčistením pokožky.

 
74%
Hra - Princess Cinderella's Cats
Video sa načíta

Postarajte sa o mačiatka princezny a vyberte im peknú farbu kožuchu, oblečenia a doplnkov. Nezabudnite ani na samotnú princeznu.

 
83%
Hra - Cinderella Real Makeover
Video sa načíta

Postarajte sa o mladú popolušku, ktorá chce ísť na ples a očariť princa. Aby to tak mohlo byť, musíte jej vyčistiť tvár, vybrať pekné líčenie a nakoniec aj krásne šaty.

 
87%
Hra - Modern Cinderella Spa Day
Video sa načíta

Postarajte sa o popolušku, ktorá je unavená a zničená. Aby bola opäť krásna, musíte ju premeniť na krásnu princeznu. Za pomoci šiat a make-upu.

 
78%
Hra - Cinderella House Makeover
Video sa načíta

Cinderella by chcela ísť večer na ples, lenže pani domu jej to nechce povoliť. Musí najskôr upratať celý dom. Takže jej pomôžte s upratovaním, aby mohla nájsť svojho princa.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)