Obliekačky

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

53%
Hra - Carmen Electra
Video sa načíta

Túto krásku Carmen Electra, pozná určite každý. Hrá v mnohých komédiách a to vždy pôvabnú dievčinu. V tejto super on-line hre má zrovna fotenie na obálku časopisu THE Espy. Vyber jej krásne oblečenie, nech o nej môžu napísať módne kritici len to najlepšie.

 
52%
Hra - Cate Blanchet
Video sa načíta

Herečka Cate Blanchet v roztomilej Oblékací hre nielen pre dievčatá a malé slečny. Mnoho oblíkaček je obľúbené aj medzi chlapcami. Ukáž akú máš tvorivosť.

 
70%
Hra - Charlize Theron
Video sa načíta

Charlize Theron je rozkošná a pôvabná herečka. Určite ju poznáš treba z filmu o Peter Sellers. V tejto minihre bude tvojou úlohou, ako inak, obliecť postavičku Charlize Theron.

 
35%
Hra - Christina a Britney
Video sa načíta

V oblíkačkách zvyčajne vystupuje len jedna osoba. V tejto hre sa však stretneš s dvoma kráskama. Raz je Britney Spears a druhú fešanda je speváčka Christina Aguilera. Obleč je.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
65%
Hra - Alicia Keys
Video sa načíta

Alicia Keys je skvelá speváčka a nádherná žena. Čo skrýva jej šatník, sa môžeš dozvedieť v tejto skvelej on-line hre pre dievčatá. Prezrite si všetky jej kúsky a nájdi tú najlepšiu kombináciu. Nezabudni na jej obľúbený klobúk. Navyše jej veľmi pristane.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
52%
Hra - Audrey Hepburn
Video sa načíta

Audrey Hepburn bola slávna herečka ešte pred tým, než si sa narodila. Tomu taky zodpovedá jej šatník. Obleč ju do tých najviac šik šiat, ktoré sa v čase, keď bola najslávnejšie nosili. Tahle skvelá hra ti aspoň priblíži, čo skôr nosili hviezdy na premiéry filmov. Dozaista sa ti nejedna jej róba zapáči.

 
53%
Hra - Ashley Tisdale
Video sa načíta

Tiež rada vymýšľaš, čo si vezmeš na seba alebo aký účes sa k vybranému oblečenie hodí? V tejto hre máš veľa možností vyskúšať vhodný outfit pre našu manekýnku. Možno sa inspiruješ ik nákupu niektorého outfitu pre seba.

 
52%
Hra - Amanda Bynes
Video sa načíta

Krásna žena sa chystá do veľkého mesta na bežné nákupy. Vo svojej šatni má celý rad najnovších modelov. Ktorý z nich si má rýchlo obliecť? Dobre jej poraď, aby nevyzerala na nákupoch ako strašidlo, ktoré nevie, čo je móda!

 
77%
Hra - Beyonce a Lopez
Video sa načíta

Minihra s kamarátkami na nákupoch v exkluzívnom obchode. Máš možnosť každej z nich vybrať z plných regálov oblečenie, ktoré im najviac pristane. Vyskúšať môžu úplne všetko, času na výber majú naozaj dosť.

 
54%
Hra - Asley Judd
Video sa načíta

Tiež sa rada obliekaš ako princezná? Potom sa ti určite zapáči táto hra, kde môžeš našu Asley obliekať do šiat rôznych farieb a strihov alebo naopak do moderných riflí a nohavicových kostýmov. Zahraj si na módne stylistka.

 
71%
Hra - Svatý Valentýn
Video sa načíta

Svätý Valentín je dňom zamilovaných. Nie každému dievčaťu sa pošťastí, mať ten deň rande so svojim chalanom. Kitty mala šťastie av tejto super on-line hre na nej ten jej chlapec čaká vonku. Vyber ju oblečenie na schôdzku či svojho priateľa milo prekvapí. Výraz v jej tvári ti potom napovie, ako veľmi je so svojím oblečením spokojná.

 
58%
Hra - Make Mario Up
Video sa načíta

Ako sa ti páči takto oblečený Mario? Určite má vo svojom šatníku krajšie oblečenie. Skús Maria obliecť napríklad na prechádzku alebo na futbalový zápas. Vyskúšaj čo najviac kombinácií jednotlivých druhov oblečenia.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)