Super Mario

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

75%
Hra - Super Bunny World
Video sa načíta

Podarí sa vám so zajačikom prekonať čo najväčšiu vzdialenosť? V ceste vám však bude stáť veľa nebezpečných prekážok!

 
71%
Hra - CG Mario
Video sa načíta

Ako si dokážete poradiť s pomocou Mariovi, ktorý sa musí dostať cez rad klasických prekážok a samozrejme tiež nepriateľov? Na pamäti majte fakt, že máte iba jeden jediný život.

 
76%
Hra - Mario Mushroom Cupcake
Video sa načíta

Prvou úlohou hry je pomôcť Mariovi nazbierať všetky ingrediencie na pečenie. Potom sa už pustíte do prípravy cesta a ďalších vecí. Dokážete si poradiť aj bez znalosti receptu, pretože hra vám bude dávať nápovedu.

 
84%
Hra - Mario Spin World
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto logickej hre bude vymyslieť spôsob, ako Super Maria dostať bezpečne do dverí na konci každého kola. Prekážky, ktoré vám stoja v ceste nemôžete preskočiť, avšak môžete ich zdolať vhodným natočením hracej plochy.

 
83%
Hra - Mario Forever Flash
Video sa načíta

Zaspomínajte si na staré časy a zahrajte si najznámejšiu hru sveta. Spoločne s mariom budete prekonávať rôzne prekážky a nepriateľov. Počas cesty musíte zbierať mince a huby, ktoré vám dodajú silu a energiu. Podarí sa vám dostať do cieľa?

 
72%
Hra - Mario New Extreme 2
Video sa načíta

Zahrajte si parádnu pecku s Mariom v hlavnej úlohe. Vašou úlohou bude prekonať niekoľko úrovní a dostať sa až do cieľa. V ceste vám však bude stáť mnoho prekážok a nepriateľských postáv.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
70%
Hra - Mario Moto Race
Video sa načíta

Mario so svojimi priateľmi osedlal motorky a dali sa na pretekanie. Dokážete všetkých poraziť a preťať cieľovú pásku ako prvý? Snažte sa čo najlepšie využiť nitro, pretože to je veľká pomoc. Akonáhle sa do cieľa dostanete na prvom mieste, postupujete do ďalšieho kola.

 
70%
Hra - Mario KaBoom
Video sa načíta

V tejto hre s Máriom budete musieť pozbierať všetky bomby, ktoré sa v danom leveli nachádzajú. Musíte zbierať rýchlo, pretože bomby začínajú vybuchovať.

 
72%
Hra - Unfair Mario
Video sa načíta

Super hra s Mariom, v ktorej budete potrebovať pevné nervy. V ceste vám stojí veľa zákerných prekážok, ktoré však nevidíte. Je isté, že niekoľkokrát umriete, musíte si však zapamätať cestu a prejsť tak desať úrovní.

 
75%
Hra - Mario Pogo Stick
Video sa načíta

Mario vymyslel ďalšie dobrodružstvo a potrebuje Tvoju pomoc. Musíš ho presne navigovať počas skokov. Zbieraj mince a tiež pokiaľ možno skáč na nepriateľov len zhora. Dostaneš za ne špeciálnu odmenu v podobe mincí.

 
68%
Hra - Cat Mario
Video sa načíta

Zahrajte si Super Maria v mačacej verzii. Kým sa dostanete do cieľa, čaká vás mnoho nástrah, ktoré musíte prekonať. Podarí sa vám to ?

 
73%
Hra - Mario Great Adventure 7
Video sa načíta

Postup do ďalšieho kola v hre Mario Great Adventure 7 je podmienený nazbieraním všetkých mincí, preskákaním nástrah a hlavne aj zničením monštier. Dokážete postúpiť do ďalšieho kola?

 
72%
Hra - Luigi's Day
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zahrajte si skvelú hru s názvom Luigi 's Day. Vašou úlohou bude prejsť s Luigim všetky miestnosti a nazbierať čo najviac mincí. Za mince získavate body.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)