Lakovanie nechtov

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

69%
Hra - Colorful Manicure Show
Video sa načíta

Ruky sú vizitkou každého človeka. Je preto dôležité, aby ich mal každý perfektne upravené. A zvlášť, ak ide o dievča a jej nechty. Preto nikdy nedovoľte, aby ste chodili s olúpaným lakom alebo nevzhľadne okousanými nechty. Teraz si to pekne natrénujte a vytvorte dokonalú manikúru modelke. Nalakujte ju nechty, vyberte nálepky a všetko dozdobte šperkom. Ak sa Vám niečo nepodarí, je možné nechty opäť odlakovať a začať znovu.

 
70%
Hra - Fashion Nails Salon
Video sa načíta

Nasledujúci hra je vhodná pre všetkých, ktorí milujú módu. K móde totiž samozrejme nepatrí len oblečenie, ale aj úprava nechtov, ktorou sa budeme zaoberať vďaka nasledujúce skvelej hre. Ocitneš sa v salóne, kde sa upravujú nechty a ty si môžeš vybrať tie najkrajšie kombinácie podľa vlastného uváženia. Všetky možnosti nájdeš po pravej strane.

 
78%
Hra - Rochelle Goyle's Pedicure
Video sa načíta

V hlavnej úlohe tejto super hry, v ktorej budete lakovan nechty a upravovať celé nohy, je študentka známe Monster High - Rochelle Goyle. Práve pre jej nôžky vyberiete podľa seba ten najlepší lak, ozdoby, pančuchy aj topánky. Ako jej to bude nakoniec pristane?

 
77%
Hra - Summer Toes game
Video sa načíta

Letná sezóna je už za dverami a tak je najvyšší čas začať svoje nohy pripravovať do otvorených topánok a sandálok. V tejto peknej hre si môžete celý postup nacvičiť a vybrať pre modelku podľa vlastnej fantázie a chuti ten najlepší lak na nechty, ozdoby, tetovanie na členok aj zaujímavé šperky. Nakoniec vyberiete topánky a môže vyraziť na pláž.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
68%
Hra - Summer Nails Spa
Video sa načíta

Leto je tu, a preto je potrebné postarať sa o svoje ruky a dopriať im riadnu starostlivosť, aby si ich mohla nalakovať výraznými farbami. Vybrať si môžeš aj z množstva vzorov a nálepiek v podobe ovocia. Uprav si nechty podľa svojich predstáv a vyraz na horúcu pláž!

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
75%
Hra - Cool Summer Nails
Video sa načíta

Chcete si nalakovať nechty, ale nechcete čakať kým vám uschnú? Tak tom prípade si zahrajte hru Cool Summer Nails, kde si môžete vybrať z klasických lakov, z rôznych vzorov alebo z umelých nechtov. Pridať môžete aj doplnky v podobe prsteňov.

 
93%
Hra - Top Nails with Kristen Stewart
Video sa načíta

Kristen Stewart zrejme poznáš - hrala hlavnú hrdinku Bellu v ságe Súmrak čiže Twilight. Teraz jej môžeš pomôcť upraviť ruky pomocou rôznej kozmetiky a nakoniec nalakovať nechty. Možností je mnoho, rôzne vzory, farby, nálepky alebo 3D aplikácie. Všetko možné samozrejme doplniť pomocou prstienkov. Pomôž Kristen urobiť čo najkrajšie nechty!

 
93%
Hra - Stylin' Stuff Manicure
Video sa načíta

Lakovanie nechtov je pre mnoho žien veľmi dôležitou známkou udržovanosti. Vašou úlohou je nalakovať dievčaťu nechty. Môžete určiť dĺžku, farbu a tvar. Ak sa Vám základná ponuka nebude páčiť, kliknite na priehľadný lak a vyberte si.

 
85%
Hra - Funky Nail Design
Video sa načíta

Chceli by ste si urobiť manikúru, ale nemáte na to dosť lakov a prostriedkov? Ani nemusíte, vyskúšať si to môžete s hrou Funky Nail Desing, kde si môžete urobiť celkovú manikúru a to doslova od umytia rúk až po samotné lakovanie a dizajn. Vyskúšajte i vy túto hru, určite sa vám bude páčiť.

 
89%
Hra - Barbie Taylor Swift
Video sa načíta

Taylor Swift je známa speváčka, ktorú vám predstavovať určite nemusíme. Vašou úlohou v tejto hre bude, aby ste ju upravili ako skutočnú barbie. Dokážete to? V hre jej budete robiť manikúru, strih, farbu vlasov, make up a nakoniec jej vyberiete pekné šaty a doplnky.

 
73%
Hra - Barbie Nail Design
Video sa načíta

Barbie si chce pred odchodom nalakovať nechty, ale nevie, aký odtieň sa jej najviac hodí. Pomôžeš jej vybrať ten správny odtieň a nakoniec aj doplnky?

 
75%
Hra - Nouveau Nails
Video sa načíta

Máte radi lakovanie nechtov? Tak si to vyskúšajte v hre Nouveau Nails, kde si môžete vybrať nie len z tvaru nechtu, ale i jeho farbu, dizajn a rôznorodé doplnky.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)