Skákačky

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

76%
Hra - Polar Pogo
Video sa načíta

Ľadový medveď Pekka potrebuje vašu pomoc pri skákaní. Stratil sa a tak potrebuje nájsť cestu za svojou rodinou skôr, než sa roztajou ľady. Kliknite a držte ľavé tlačidlo myši na nastavenie sily a smeru vášho skoku. Dávajte pozor, aby ste nespadli do vody alebo aby vás nesmtely plávajúce ľady. Čas od času sa ľady pohnú.

 
78%
Hra - Paper Mario World 2
Video sa načíta

Každý pozná skvelého inštalatéra Super Mario Brose. Prinášame vám ďalší zo série dobrodružstiev, v ktorých zmeria sily s hordami nepriateľov. Cestou zbierajte červené muchotrávky, ktoré vám pridajú životné body. Ničte krabice s otáznikmi a dostanete mince, ktoré zbierate tiež. Prepínače prekvapivo prepínajú, ale nikdy dopredu neviete čo.

 
74%
Hra - Topsy Turvy
Video sa načíta

Život bol skvelý a svet Turv bol vynikajúcim miestom pre život. Topsy nemal problémy, ale vedel, že stačí malá zmena a veci sa môžu pohnúť zlým smerom. Jedného dňa sa poobzeral a objavil malý portál, ktorý tam nikdy predtým nebol. Aby Topsy zistil, čo sa stalo, rozhodol sa vkročiť priamo do portálu. Ďalej sa ho už ujmete.

 
64%
Hra - Dora saves the Prince
Video sa načíta

Zlá čarodejnica uväznila princa vo veži a len ty ho môžeš zachrániť. Ale pozor! Čarodejnice ti hádže pod nohy rôzne prekážky, ktoré musíš preskočiť. Na konci cesty si vyskoč na kľúč, ktorý ti otvorí dvere k ďalšej výprave. Si zase o kúsok bližšie k záchrane princa. Na konci dobrodružstva ti ostáva už len vybrať ten správny kľúč k otvoreniu dverí a princ je voľný.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
90%
Hra - Cuboy Quest
Video sa načíta

Ukážte rýchle reflexy a presnú mušku v hre Cubo Quest. Dostanete na starosť virtuálneho kovboja, ktorý sa chce dostať do dverí. V prvej úrovni tam jednoducho dôjdete, ale v ďalších úrovniach už budete musieť strieľať na cieľ, aby ste odomkli uzavreté dvere. Nenechajte si červené ciele uletieť, inak zlyháte.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
66%
Hra - Deinos
Video sa načíta

Dinosaurie vajcia sa záhadným spôsobom dostalo preč z hniezda. Vy si vajcia vezmete na starosť a budete o neho starať. Pohybujte sa po obrazovke smerovými šípkami, klávesou X skáčte, C slúži k útoku. Hra vám dovolí sa zlepšovať, čím budete vylepšovať svoje doterajšie schopnosti. Ak budete ranení, na čas sa zneviditeľníte.

 
Hra - Woodcutter
Video sa načíta

Drevorubač sa v práci začal nudiť, a preto sa vydáva na dobrodružnú výpravu. Zbierajte cestou žalude, to bude hlavnou náplňou vášho dobrodružstva. V ľavom hornom rohu máte zobrazené, koľko žaluďov musíte zozbierať, aby ste mohli postúpiť do ďalšej úrovne. Hra vám bude počítať čas a získané body. V prvej misii sa naučíte ovládanie.

 
75%
Hra - Chicken Adventure
Video sa načíta

a to kura krákoře a behá v našej hre ... Zbiera pri tom veľa hviezdičiek a vy mu v tom zbieranie musíte pomôcť! Kuriatko sa hýbe presne podľa toho, ako šípku zmáčněte. Ak chcete donútiť kurča skákať, stlačte X. Kurča je veľmi šikovné a vie skákať aj od steny k stene - čo sa vám bude veľmi hodiť. Občas sa stretnete aj s nepriateľom, v takom prípade na neho použite chmat písmenom C. Čím rýchlejšie level odohráte a čím viac pri tom pozbierate hviezdičiek, tým lepšie bude vaša skóre.

 
82%
Hra - Mario Zone
Video sa načíta

Táto hra je skutočnou klasikou - kto by niekedy nehral nesmrteľného panáčika Maria? Chlapíka v červenej čiapke ovládate šípkami, beháte, skáčete a zbierate spústy zlatých mincí a ďalšie bonusy. Pozor dávajte na nepriateľov, ktorí vás môžu pripraviť o život a odsunú späť na začiatok hry. Hrou postupujte v smere šípok a užijete si veľa zábavy.

 
80%
Hra - Plumet 2
Video sa načíta

Hra Plumet sa dočkala už druhého pokračovania a vy si ho práve teraz môžete vyskúšať. Hra sa kompletne ovláda smerovými šípkami. Ak by ste sa rozhodli hrať v dvoch hráčoch na jednom počítači, druhý hráč musí použiť kombináciu klávesov A, W, S a D. Vaším cieľom je doskákat, čo najnižšie to pôjde. Hra sa postupne zrýchľuje.

 
88%
Hra - Rhinos Rollerball
Video sa načíta

V tejto hre sa stretnete s postavami z filmu Bolt - pes pre každý prípad. Hlavným hrdinom je škrečok Bivoj (v angličtine Rhino), ktorému sa stratil kamarát Bolt. Bivoj je zavretý v plastovej guli a vy mu pomáhate sa pohybovať cez rôzne prekážky. Nezabudnite cestou zbierať hviezdičky, za ktoré dostanete bonusové body.

 
76%
Hra - Sewer Escape
Video sa načíta

Ďalší z rady hier, v ktorej sa hlavnej úlohy ujme škrečok. Vaším cieľom je pomôcť škrečkovi utiecť preč zo stoky a dostať sa čo najvyššie na oblohu. Potom, čo vypustíte škrečka, kliknite na neho, aby sa dostal naozaj vysoko. Zbierajte bonusy a vylepšenia klikaním na ne alebo dotykom sa ich škrečkom. Veľa šťastia!

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)