Skákačky

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
66%
Hra - Super Mario Vetorial
Video sa načíta

Je tu opäť kultový postavička hier, Mario. Tentoraz v hre Super Mario Vetorial. Náš hrdina sa musí vyhýbať korytnačkám a sovám a pozbierať čo najviac zlatých mincí, ktoré sa ukrývajú všade. Nezabudnite rozbíjať debničky označené otáznikom, nikdy neviete, čo sa v nich skrýva za prekvapenie a život navyše sa vám určite bude hodiť.

 
40%
Hra - Yosh Jump
Video sa načíta

Malá postavička menom Yoshi sa rozhodla športovať. Usilovne stláčajte medzerník, ako najrýchlejšie dokážete, aby ste donútili Yoshiho k behu. S každým stlačením medzerníka beží Yoshi viac. Na konci rozbehu sa nachádza pružina, od ktorej sa Yoshi odrazí. Akonáhle bude Yoshi vypustený, stláčanie medzerníka bude zablokované.

 
79%
Hra - Pucca Pursuit
Video sa načíta

Nazbieraj čo najviac bodíky s Pucci! Pozbieraj symboly, ktoré Pucca stretne na ceste, ako Pucca srdiečka, žltá srdiečka, ktorá ťa ozdraví a bonusové životy. Ale ďalším sa zďaleka vyhni. Každý taký ako výbušné míny, kat alebo balvany ťa spomalí a ty budeš zase o niečo slabší. Pomôž Pucci byť čo najlepší!

 
74%
Hra - Green Moon Lab
Video sa načíta

Skákacie hra Green Moon Lab s panáčikom, ktorého ovládate pomocou šípok. Pri prechode levelom si Muis dávať pozor na nebezpečné miesta, ktoré sú našťastie označená. Upozornenie len pre slabšie povahy, že hra sa neustále mení a točí, takže tí, čo mávajú závraty by si mali dávať pozor. Pri hre zažijete veľa zábavy, takže sa do nej pustite.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
Hra - Bunny Adventure
Video sa načíta

Zajačik Ozzy sa ocitol v pasci. Stratil sa v tajomnej jaskyni, ktorá má desať poschodí. Na každom poschodí musíte nájsť kľúč, aby ste mohli pokračovať ďalej. Na ceste narazíte na tri druhy nepriateľov, ktorým bude lepšie sa buď vyhnúť, alebo ich zneškodniť. Zbierajte mince a mrkvy, to vám pomôže vo vašom úsilí. Veľa šťastia!

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

Hra - Dangerous Forest
Video sa načíta

Les môže byť naozaj niekedy veľmi nebezpečný a plný nepríjemných nástrah. Prechádzať musíte vždy veľmi opatrne aby Vás nič neprekvapilo. Rovnako ako hrdinku našej hry. Tá musí byť dostatočne opatrná, aby nenarazila na nejaký protivný hmyz, opice či pavúky. V prípade stretu s nimi môže použiť svoju zbraň, bumerang. Cestou sa snažte nazbierať všetky masky.

 
78%
Hra - Frost Garden
Video sa načíta

Ak máte radi zimné radovánky, je hra Frost Garden určená presne pre Vás. Zimné koulovačka môže priniesť veľa zábavy. Ak sa proti Vám nepostaví partia nepriateľov, Muis je zničiť. A ako inak než práve snehom. Musíte z nich urobiť snehovú guľu, ktorú strčíte dole a ona sa premení na nejakého bonusoch vecičku. Pozor si musíte dávať na nepriateľov, ktorí sa nenechajú len tak ľahko zničiť a bojujú taky proti Vám svojimi zbraňami.

 
53%
Hra - Ghoul Academy
Video sa načíta

Zaujímavá akčná hra, kde sa mladý kňaz chopí poriadnej búchačku a vrhne sa do víru nemŕtvych, ktoré je samozrejme potrebné poslať tak, kam patrí. K tomu, aby bol úspešný, mu budete musieť pomôcť. Kňaza ovládate klávesovými šípkami. Strieľate písmenom Z, a ak chcete vyskočiť, stlačte X. Nábojov máte neobmedzené množstvo, a preto strieľajte na všetko čo sa pohne.

 
78%
Hra - Ice Warriors
Video sa načíta

Vžite sa do úlohy ľadového bojovníka. Hádžte snehové gule na svojho protivníka, kým sa z neho nestane perfektné ľadová guľa. Potom buchnite do ľadovej gule a trafí s ňou nepriateľa. Dávajte pozor na svojich nepriateľov, niektorí vás dokážu zmraziť, iní sa dokážu brániť pomocou panciera. Koľko bodov získate?

 
63%
Hra - Jump 2
Video sa načíta

Potopa sa prihnala na moderný svet. Snažte sa dostať cez vodu suchou nohou. Skáčte z loďky na loďku, bez toho aby ste spadli do vody. Klikajte myšou a držte ju, aby ste zamierili a nastavili silu skoku, potom tlačidlo pustite a postavička vyskočí udaným smerom. Dávajte pozor na malé loďky - ak na nich budete dlho, potopí sa.

 
79%
Hra - Jungle Assassin
Video sa načíta

Vydajte sa do džungle a útočte na všetko, čo sa vám postaví do cesty. Vašou úlohou bude likvidácia Indiánov, ktorí sa spojili s vaším nepriateľom, Francúzskom. Dávajte na seba pozor, máte obmedzený počet životov, tak nech neprehráte. So sebou si vezmete mačetu, ktorá vám pravdepodobne v džungli zachráni život.

 
79%
Hra - Jungle Monkey
Video sa načíta

Džungľa je nebezpečné miesto pre život. Vžite sa do role malé opičky, na ktorej na každom kroku číha nebezpečenstvo. Vašou úlohou bude preskakovať po malých pohybujúcich sa ostrovčekoch smerom nahor. Dokážete skákať a nespadnúť do priepasti? Dávajte si pozor, máte len obmedzený počet životov, po ktorých vyčerpaní skončíte.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)