Miešanie nápojov

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Monster High Love Potion
Video sa načíta

Dokážete namiešať ten pravý nápoj lásky pre Cleo de Nile z Monster High a jej vyvoleného. Musíte použiť správne ingrediencie, aby sa do Cleo jej spolužiak zamiloval. Stačí jedna chyba a môžu sa stať naozaj nesprávne veci ...

 
70%
Hra - Elsa Frozen Magic
Video sa načíta

Snehuliak Olaf sa začína topiť, a s tým je treba rýchlo niečo robiť! Uvar s Elsou čarovný nápoj a potom ho vyčaruj na Olafa, aby si mu pomohla. Podarí sa ti to, alebo sa stane niečo úplne iné, ako si chcela?

 
79%
Hra - Frozen Love Spell
Video sa načíta

Vyčarujte tejto peknej slečne jej budúceho muža! Musíte najskôr použiť 4 veci z chalúpky a hodiť ich do ohňa. Potom už stačí len dúfať, že sa objaví ten pravý ženích priamo pre ňu!

 
55%
Hra - Beauty Potion
Video sa načíta

V tejto hre budete vytvárať lektvar za pomocí čarodejnice, ktorá čaká na váš výber. Vybrať si môžete tri suroviny, ktoré čarodejnica zmieša. Nakoniec uvidíte, aká princezna vznikne.

 
68%
Hra - Science Class Potion
Video sa načíta

Vymyslite elixír za pomoci štyroch ingrediencií, ktoré zmiešate. Po aplikovaní na kvetinu sa môžete pozrieť na svoj výsledok.

 
54%
Hra - Love Elixir
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre, bude vyrobiť krásnu princeznu pre princa. K tomu vám dopomôžu ingrediencie, ktoré pozbierate v lese. Následne potom si môžete vybrať len tri z nich a vytvoriť elixír. Podarí sa vám vytvoriť tú najlepšiu princeznu ?

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

81%
Hra - Beach Cocktail Bar
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou miešať nápoje pre zákazníkov. Snažte sa ich všetkých obslúžiť rýchlo, aby ste dostali čo najviac peňazí. Za zárobok môžete vylepšovať váš bar, takže sa poriadne snažte.

 
68%
Hra - Wake Up Sleeping Beauty
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou vytvoriť vhodný rúž pre princa, aby svojím bozkom mohol prebrať princeznú. Podarí sa vám to ?

 
75%
Hra - Cocktail Frenzy
Video sa načíta

Táto hra Vám ukáže, že nie je vôbec jednoduché pracovať v bare. Je nutné pracovať tak, aby ste splnili individuálne želania každého zákazníka. Dokážete si poradiť so všetkými druhmi kokteilov? Ich zloženie je možné nájsť v kuchárke. Dokážete aj nakupovať zásoby?

 
65%
Hra - How To Train Your Dragon Lunch Surprise
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou nakŕmiť Bezzubku z ingrediencií, ktoré máte k dispozícii. Bude mu chutiť alebo nie?

 
76%
Hra - Draculaura's Monster Spell
Video sa načíta

Pomôžte tejto mladej slečne vytvoriť zázračný elixír, ktorý z nej urobí tú najkrajšiu ženu v okolí.

 
72%
Hra - Minion Bartender
Video sa načíta

Myslíte si, že máte dobrú pamäť overte si to v hre s Mimoňmi. Vašou úlohou je namiešať nápoj podľa určitých ingrediencií, ktoré sa vám zobrazia. Vy si ich musíte zapamäťať a drink namiešať z pamäti.

 
83%
Hra - Cinderella Happy Ending Fiasco
Video sa načíta

Popoluška má strach, že si v živote nenájde vysneného princa a preto sa podujala úlohy, že si ho sama vytvorí za pomoci lektvaru. Problém je však v tom, že nevie ktoré suroviny musí zmiešať. Pomôžte jej ich vybrať.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)