HTML5

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Ice Princess Is Preparing For Spring Ball
Video sa načíta

V hre Ice Princess Is Preparing For Spring Ball budeš mať za úlohu pomôcť princeznej Else s prípravou na jarný ples. Jej zámok je veľmi špinavý a tak jej budeš musieť pomôcť ho upratať a potom jej vybrať krásne šaty na ples.

 
80%
Hra - Grammys Award
Video sa načíta

Pomôž mladej speváčke vybrať vhodné oblečenie na odovzdávaní cien Grammy. Nezabudni ale, že sa jedná iba o nomináciu a tak vyber také oblečenie, ktoré bude vhodné - ako na výhru tak iba na zúčastnenie sa.

 
80%
Hra - Kids Bedroom Decoration
Video sa načíta

Po dlhšej dobe sa z teba stane bytová dekoratérka a v hre Kids Bedroom Decoration budeš mať za úlohu kompletne nazdobiť detskú izbičku vrátane tapiet a všetkého nábytku. Vytvoríš krásnu izba, v ktorom sa bude dieťatko môcť veselo hrať?

 
85%
Hra - Dumb Ways to Die 3 World Tour
Video sa načíta

Ako dobre sa vieš vyhnúť nástrahám smrti? Ale neboj sa, nebude sa jednať o tvoju smrť, ale budeš musieť pomáhať prežiť malým tvorom na ich ceste okolo sveta v hre Dumb Ways To Die 3 World Tour.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Eg Magical Blox
Video sa načíta

Po dlhšej dobe si dáme zase super tetrisovku. Tvojou úlohou bude brať jednotlivé dieliky tetrisu a skladať ich do stĺpcov a riadkov tak, aby si vždy zaplnila celý riadok. Keď sa ti to podarí, tak sa riadok alebo stĺpec uvoľní pre ďalšie dieliky. Aké najlepšie skóre sa ti podarí nahrať?

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

85%
Hra - Princess Captain Avenger
Video sa načíta

Trúfneš si obliecť a namaľovať Princeznú a zároveň kapitánku Avengerov? Chop sa jedinečnej šance v hre Princess Captain Avenger a pomôž princeznej v boji so zbabelcami a lúzrami.

 
80%
Hra - Happy Cupcaker
Video sa načíta

Dneska budeš mať na starosti výrobu najrôznejších cupcakes. V hre Happy Cupcaker sa z teba stane pekárka a tvojou úlohou bude vybrať, zabaliť a nazdobiť Cupcaky tak, aby sa páčili nielen tebe, ale hlavne aj tvojim zákazníkom.

 
85%
Hra - 2019 Mother's Day Puzzle
Video sa načíta

A dnes si dáme ešte jednu hru zameranú na deň Matiek. V hre 2019 Mother 'Day Puzzle budeš mať na výber zo 6 rôznych obrázkov s tematikou kvetov. Podarí sa ti poskladať všetky obrázky?

 
80%
Hra - 2019 Mother's Day Differences
Video sa načíta

Včera bol deň Matiek a my teda dúfame, že ste všetci blahoželali svojim mamičkám. A ako odmenu a pripomenutie pre tých, ktorí zabudli, si dáme parádnu postrehovku na hľadanie rozdielov 2019 Mother's Day Differences.

 
80%
Hra - Cute Pony Care 2019
Video sa načíta

S novým rokom prichádzajú nové ťažkosti. A že si ich už v roku 2019 riešila až-až. Teraz bude tvojou úlohou ošetriť a očistiť tvojho poníka, ktorý sa zašpinil a nešťastne poudieral. Venuj mu tú najlepšiu starostlivosť a on sa ti zato istotne odvďačí.

 
74%
Hra - Mermaid Show
Video sa načíta

V hre Mermaid Show dostaneš jedinečnú príležitosť stať sa morskou pannou. Tvojou úlohou bude baviť ľudí, ktorí sa na teba prídu pozerať a baviť ich budeš tak, že budeš plniť najrôznejšie úlohy. Podarí sa ti vytvoriť nadšené publikum?

 
90%
Hra - BTS Dinosaur Coloring Book
Video sa načíta

Máme tu ďalší diel skvelej omaľovánky Back To School. Dnes sa spolu pozrieme na najrôznejších dinosaurov a tvojou úlohou bude ich všetkých vyfarbiť. Podarí sa ti to alebo sa zameriaš len na toho, ktorý sa ti páči najviac?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)