Elsa

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
75%
Hra - Elsa And Anna Party Dresses
Video sa načíta

Elsa s Annou sa vydávajú na ples a je potrebné, aby mali pripravené iba tie najlepšie šaty. Dokážete im pomôcť s výberom ideálneho oblečenia na spoločenskú akciu? Chce to trochu cviku, ale iste si poradíte.

 
80%
Hra - Elsa And Jack True Love
Video sa načíta

Elsa sa zamilovala a chce svojho milého pobozkať. Je však hanblivá, takže ju nesmie nikto vidieť. Dokážete vystihnúť okamih, kedy ich nebude sledovať ich kamarát snehuliak? Chce to trochu postreh, ale iste si poradíte.

 
82%
Hra - Elsa's New Dressing Room

Elsa chce mať novú šatňu, kde bude mať plno módných šiat, topának, tašiek a ďalšie doplnky. Pomôž jej navrhnúť a vyzdobiť šatník čo najlepsie. Až to bude hotové, je vašou úlohou Elsu obliecť.

 
80%
Hra - Elsa New Year Makeup
Video sa načíta

Pripravte sa na oslavu nového roka s vašou obľúbenou kráľovnou Elsou! Použite kúpeľné procedúry, aby ste získali bezchybnú pokožku. Potom je potrebné urobiť Else bezvadný čas make-up! Máte k dispozícii rôzne očné tiene a ďalšie pomôcky, z ktorých si môžete vybrať.

 
90%
Hra - Elsa Spring Favorites
Video sa načíta

Jar sa blíži a Elsa sa naň chce pripraviť tým, že vyskúša najnovšie módne trendy, ktoré budú v jari vládnuť. Pomôžte Else s výberom. Zahrajte si túto novú perfektnú hru s názvom Elsa Spring Favorites!

 
87%
Hra - Elsa vs Rapunzel Fashion Game
Video sa načíta

Elsa a Locika sú veľké kamarátky, ale zároveň sú veľmi súťaživé. Ktorej z nich to viac pristane? To zistia len v ich malej súťaži krásy! Vyberte pre obe princezné účes, k nemu vhodné oblečenie a na koniec aj módne doplnky. Potom, čo zistíte, koľko dostala každá z nich bodov, je v druhom kole nutné ich obe nalíčiť. Celkovú víťazkou sa stane tá, ktorá v oboch kolách získa viac bodov.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

89%
Hra - Elsa Time Travel Game
Video sa načíta

Elsa má stroj času. Sa týmto strojom môže navštíviť niekoľko rôznych storočí. Pozrite sa na stáročia, ktoré sa vám najviac páčia. Len je potrebné sa pre pobyt v ňom patrične obliecť a upraviť.

 
80%
Hra - Elsa and Rapunzel Princess Rivalry
Video sa načíta

Princeznej Elze a princeznej Rapunzel sa páči rovnaký chlapec. Ktorá z nich sa ale bude páčiť jemu? Pomôž obom princeznám vybrať ten najlepší účes, krásne oblečenie a zaujímavé doplnky a nechaj sa prekvapiť, koho si princ nakoniec vyberie.

 
84%
Hra - Elsa Beach Outing Preparation
Video sa načíta

Elza sa rozhodla, že je na čase si vziať dovolenku a tak sa chce pripraviť na plážové opaľovanie. Pomôžeš jej s tým? Budeš jej musieť pomôcť s celotvárovou maskou, vyhladiť pleť, natrieť chrbát a nakoniec pekne upraviť, aby bola najkrajšia na celej pláži.

 
82%
Hra - Elisa Doll Creator
Video sa načíta

V hre Elisa Doll Creator bude tvojou úlohou vytvoriť tak nádhernú bábiku, aby sa s ňou chceli hrať dievčatká po celom svete. Budeš vyberať aký má mať tvár, aké oblečenie bude nosiť a aké doplnky bude používať. Zvládneš to?

 
80%
Hra - Elsa Makeup Removal
Video sa načíta

Pripravte Elsu na spánok a odstráňte jej prebytočný make-up, ktorý nosila celý deň. Po očistení pleti jej môžete vybrať aj pyžamo.

 
80%
Hra - Princess As Los Vegas Showgirls
Video sa načíta

V hre Princess As Los Vegas Showgirls bude tvojou úlohou pomôcť Elze, Anne a Rapunzel vybrať skvelé oblečenie na predstavenie vo fiktívnom mestečku Los Vegas. Budú vystupovať v jednom z najlepších klubov, takže potrebujú tvoji profesionálnu radu.

 
80%
Hra - BFF Princess Vote For Fifa 2018
Video sa načíta

V hre BFF Princess Vote For Fifa 2018 bude tvojou úlohou pomôcť Else, Rapunzel a Moane nájsť správny dres, šortky, potom topánky a nakoniec vyberieš krásny účes. Nakoniec vyberieš na akom štadióne sa budú fotiť, urobíš fotku a zistíš, kto vyhrá.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)