Narodeniny

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

58%
Hra - Narozeninový dort
Video sa načíta

A sú tu mamičkinej narodeniny! Piškótový tortu podľa babičkinho receptu je skoro hotový, chýba ho len dozdobiť pekne tvarovanými maškrty a dortovými sviečkami rôznych farieb. Rýchlo tortu dorobte, narodeninová párty sa blíži!

 
73%
Hra - Model Dressup 74
Video sa načíta

Dievča v hre Model Dressup oslavuje svoj veľký deň. Dnes má narodeniny a chce sa upraviť na svoju oslavu, ktorá sa bude konať už za niekoľko hodín. Vyberte jej najvhodnejšie módny štýl, ktorý sa vám bude páčiť. Máte na výber z rôznych účesov, blúzok, topánok, kabeliek, šperkov, tričiek, nohavíc, sukní alebo šiat.

 
85%
Hra - Barbie Birthday Cake
Video sa načíta

Zajtra má Barbie veľký slávnostný deň - oslávi svoje ďalšie narodeniny. Samozrejme si na Barbie oslavu pozvaná tiež. Nemôžeš prísť s prázdnou, takže sa daj do prípravy chutného parádneho tortičiek.

 
77%
Hra - Birthday Sleepover Makeover
Video sa načíta

A opäť tu máme ďalšie zaujímavo spracovanú hru, v ktorej sa do hlavnej úlohy dostáva mladá slečna, ktorá by rada zmenila svoju vizáž. Samozrejme sa nikto, kto by jej pomohol, nenachádza po ruke, a preto dostaneš šancu ty! Vyberaj z jednotlivých ponúkaných možností a potom pokračuj ďalej. Na výber máš z naozaj širokej ponuky.

 
83%
Hra - Surprise Birthday Cake
Video sa načíta

Zahrajte si výbornú hru, v ktorej budete vytvárať vlastnú narodeninovú tortu. Tá má celkom 3 poschodia, a pri každom si budete môcť zvoliť vzor, polevu, ozdobenie alebo dokonca farbu! Nakoniec si budete môcť pridať na posledné poschodie nejakú peknú ozdobu.

 
75%
Hra - Birthday Gift to my Princess
Video sa načíta

Ema má v tento deň narodeniny a od svojho priateľa dostala darček. Bola veľmi prekvapená, keď v ňom našla malé mačiatko. O mačiatko sa nikdy nestarala, pomôžeš jej ho vyčistiť, osušiť, umyť zuby a uška, aby bolo mačiatko čisté a voňavé?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Barbi' s Surprise Birthday Party
Video sa načíta

V tento deň, Barbie oslavuje svoje narodeniny, ktorých sa zúčastní mnoho ľudí. Aby si Barbie neurobila hanbu, potrebuje celkový makeover. Pomôžete jej s celkovou premenou, aby návštevníkov okúzlila?

 
68%
Hra - Birthday Princess
Video sa načíta

Prichystajte princeznú na jej narodeninovú oslavu, kde ju už očakávajú. Vybrať jej môžete účes, šaty a klenoty.

 
93%
Hra - Baby Hazel Birthday Surprise
Video sa načíta

Kamarát Hazel dnes slaví narodeniny preto sa Hazel rozhodne, že ho prekvapí tajnou oslavou. Predtým však musí oslavu pripraviťa zvolať všetkých kamarátov, aby jej pomohli s prípravami a zúčastnili sa narodeninovej oslavy. Preži aj ty spoločne s hazel a kamarátmi pekný deň.

 
72%
Hra - Sarah's Birthday Party
Video sa načíta

Sáriny najlepší kamaráti jej sľúbili tú najúžasnejšiu narodeninovú párty! Bude to veľká oslava a Sára bude stredom pozornosti. Preto potrebuje vašu pomoc s líčením a výberom vhodného oblečenia.

 
76%
Hra - Birthday Cakes: Yorkie Cake
Video sa načíta

Do vaše cukrárne ste dostali objednávku na tortu v tvare Yorkšíra a vašou úlohou je ju pripraviť. Najskôr si upečiete korpus, vytvoríte si chutné plnky a nakoniec tortu ozdobíte.

 
75%
Hra - Birthday Cakes: Butterfly Cake
Video sa načíta

Urobte si krásnu narodeninovú tortu! Bude vám stačiť len postupovať podľa receptu a nič sa nemôže pokaziť.

 
66%
Hra - A Pink Birthday
Video sa načíta

Vyberte krásnej Lenke pekný ružový kostýmček na jej narodeniny. Má pozvaných veľa priateľov a chce vyzerať úchvatne, takže sa poriadne snažte.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)