Upíri

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
68%
Hra - Zatmění oblíkačka
Video sa načíta

Veľa z vás určite pozná filmovú ságu Twilight. Dnes vám prinášame jednu z mnohých hier, ktoré sa nechali inšpirovať ságou o upíroch. V tejto hre sa budeme venovať tretiemu dielu, Zatmenie. Edward a Bella majú pred svadbou a vašou úlohou bude obliecť ich do svadobných šiat. Aké im vyberiete je len na vás.

 
65%
Hra - Edward Cullen Fashionably Late
Video sa načíta

Pomôž sa Edwardovi vkusne obliecť do každej chvíle. Edward chodí do školy, jazdí autom, rád sa prechádza v lese a mimochodom je to upír! Vyber si jedno z pozadia, a potom Edwarda pre túto príležitosť obleč. Vyber mu tričko, nohavice, topánky a napríklad aj upírsky plášť. Ak by si sa radšej inšpiroval, daj funkciu striedanie zvrškov a zobrazí sa ti rôzne modely. Až budeš mať hotovo, môžeš si urobiť fotku obrázku. Ovládanie myš

 
65%
Hra - Twilight Saga Quiz
Video sa načíta

Sága Twilight je v dnešnej dobe veľmi populárna a takmer každý ju pozná. Edward, Jacob a Bella sú hlavnými hrdinami a táto hra ťa otestuje, či o svojich obľúbených postavách vieš všetko! Odpovedaj na otázky v kvíze a over si, ako si na tom so znalosťami tejto ságy o upíroch a vlkolakoch! A ak vieš aspoň trošku anglicky, skvele sa pobavíš!

 
55%
Hra - Twilight oblíkačka 2
Video sa načíta

Filmová séria o upíroch Twilight sa stala fenoménom poslednej doby. Stále viac a viac hier sa necháva ságou inšpirovať. Hry sa tešia aj širokej podpory a obľuby verejnosti, a preto vám jednu takú hru inšpirovanú Twilight prinášame aj my. Dostanete za úlohu obliecť jedného z predstaviteľov filmovej romance.

 
68%
Hra - Stmívání oblíkačka
Video sa načíta

Jedná sa o Obliekačky zo série Twilight hier. Pre tých, kto by nepoznal filmy Súmrak, tak sa jedná o romantiku s upírie tematikou. Oblečte si hrdinku Bellu podľa svojej fantázie. Môžete ju upraviť vlasy, farbu pleti. Ale najviac sa vyžijete v obliekaní. Je tu totiž nespočetné množstvo zvrškov, sukýnek alebo šiat. Doplnky sú taky moc dôležité, ozvláštni aj obyčajné tričko.

 
80%
Hra - Twilight Eclipse
Video sa načíta

Oblečte si hrdinu z filmovej ságy o upíroch Twilight. Vašou úlohou bude pripraviť vhodné oblečenie pre hlavné tri hrdinu filmu - upíra Edwarda Cullena, vlkolaka Jacoba Blacka a ľudskú slečnu Isabellu Swanovú. Postarajte sa, aby vyzerali všetci traja opravud štýlovo! Výber necháme len na vašom vkuse.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

85%
Hra - Scared Night Kiss
Video sa načíta

Práve nastala strašidelná noc plná upírskeho milovanie. Áno, aj upíri sa občas zamilujú. Presne ako v tejto zamilované líbací hre nielen pre dievčatá.

 
53%
Hra - Taylor Lautner celebrity makeover
Video sa načíta

Taylor Lautner je americký herec, ktorý sa preslávil rolou Jacoba Blacka vo filmovom stvárnení ságy o upíroch Twilight. V tejto hre dostanete za úlohu úpravu zovňajšku slávne celebrity. Na starosť si vezmete hornú polovicu tela a tvár, ktorý môžete podľa svojej ľubovôle upravovať. Všetko si urobte podľa vlastnej fantázie!

 
80%
Hra - Robert Pattinson Makeover
Video sa načíta

Britský herec Robert Pattinson si po rolu Cedrica Diggoryho vo filme Harry Potter získal milióny fanúšikov rolí upíra Edwarda Cullena vo filmovej ságe Twilight. Vašou úlohou v tejto hre bude obliecť a upraviť vrchnú polovicu tela hollywoodske celebrity. Máte na výber veľkú riadku najrôznejších úprav.

 
89%
Hra - Vampire Skills
Video sa načíta

Precvičte si upírskej zručnosti. Dostanete na starosť upíra, ktorý sa rozhodol ukázať vám svoje zručnosti. Hra obsahuje niekoľko na seba nadväzujúcich úrovní, dokážete je prejsť všetky? Najprv si precvičíte svoje netopýrské zručnosti, a potom už nastane čas na trochu tej krvi. Pozor na časový limit.

 
72%
Hra - Vampire Physics
Video sa načíta

Upíri organizujú hon na nových členov. Porážajte drevené dosky, aby ste dostali upíra k človeku. Drevo sa dá jednoducho preraziť. Cestou narazíte na rôzne prekážky. Hra obsahuje viac než tri desiatky ťažkých úrovní. Dokážete si ich prejsť všetky? Ak by ste stále nemali dosť, môžete si vytvoriť svoju vlastnú misiu v editore.

 
79%
Hra - Vampire Bride
Video sa načíta

Upírie nevesta sa pripravuje na svoj svadobný deň. Upravte nevestu i jej vyvoleného. Nie je nebezpečné starať sa o dvojicu upírov? Predsa len sú to krvilačná stvorenia a mohla by sa naštvať. V ten okamih by ste sa zrejme stali ich desiatou. Máte na výber úpravu účesov, oblečenia, topánok a prostredie.

 
72%
Hra - Anime Vampire Queen
Video sa načíta

Krvilačná kráľovná upírov si vás nechala priviesť do svojho brlohu. Dala vám ultimátum: buď ju poriadne oblečiete, alebo vás premení v zákusok. Dokážete ju vyplniť jej prianie a vyberiete to pravé oblečenie? Máte k dispozícii najnovšie upírsku módu. Snažte sa, inak by ste nemuseli dopadnúť vôbec dobre.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)