Oggy

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
93%
Hra - Oggy Moshi
Video sa načíta

Poznáš kocúra Oggyho? Ak áno, tak určite vieš, aká je s týmto kocúrom zábava! V tejto hre Oggy Moshi sa musíš o tohto modrého kocúra postarať. Dopraj mu v jeho krásnom domčeku dostatok jedla, zábavy, postarajte sa spolu o jeho kvety, vyper mu bielizeň, rob si s kocúrika, čo len budeš chcieť! Nesmieš ale zabudnúť na to, že musíš urobiť Oggyho najšťastnejším kocúrom!

 
69%
Hra - Oggy Mania
Video sa načíta

Poznáte televízny seriál Oggy a škodiace? Ak áno, dobre. Ak nie, nevadí. Hru môžete pochopiť aj bez znalosti seriálu. Všetko je jednoduché. Akonáhle k sebe dostanete štyri alebo viac loptičiek rovnakej farby, zmiznú a vy získate body. Body možno získať aj trefováním škodíků (švábov). Aby to nebolo tak jednoduché, budú sa vám ostatní snažiť škodiť.

 
73%
Hra - Oggy Fries
Video sa načíta

Zábavná hra, kde je potrebné hlavne rýchlosť a váš postreh. Úlohou modrého kocúra v tejto hre je ustrážiť stôl s jedlom. A pred kým? Pred otravným malým hmyzom všetkého druhu, ktorý kradne na čo príde. A najviac týmto malým škodcom chutia kocúrovi čerstvo dozlatista usmažené hranolky. Nedajte sa a jednoducho ich trafí päsťou.

 
78%
Hra - Oggy Whack
Video sa načíta

Hrajte sa s postavami zo seriálu Oggy a škodiace. Použite plastové kladivo pre mlátenie do hláv. Získate bod zakaždým, keď trafíte jedného z troch škodíků - Joeyho, Deedeeho alebo Markyho. Body naopak stratíte, keď trafíte Oggyho bratranca Jacka alebo Oggyho sestru. Škodiace sa snaží uhýbať a ak sa im to podarí dvadsaťkrát, prehráte.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
69%
Hra - Oggy And The Cockroaches Food Face off
Video sa načíta

Dokážete ukradnúť čo najviac jedla pred Oggym? Alebo tiež ho ochrániť pred škodíkmi, záleží na tom, za koho budete hrať.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)