Starostlivosť

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

88%
Hra - Horse Farm Assistant
Video sa načíta

V tejto hre je tvojou úlohou starať sa o dva malé poníky, majú svoje potreby a priania a tie im ich musíš plniť. Za to, že je správne podľa ich inštrukcií potrebné nakŕmiš či vyčešeš, sa ti pripočítajú body a keď ich počas časového limitu nazbieraš dostatok, čaká ťa postup do ďalšieho kola, kde sa tvoje povinosti vždy rozšíri o jedného poníka. Daj im čo najväčšiu starostlivosť a môžeš mať farmu plnú poníka. Koľko ich najviac zvládneš?

 
96%
Hra - Petz Fashion
Video sa načíta

Máte doma nejakého domáceho maznáčika? A viete sa o neho správne postarať? Najskôr je potrebné maznáčika vykúpať, vysušiť a poriadne vykefovať. Aj zvieratká sa chcú páčiť, takže im dokonca môžete vybrať vhodný obleček a to už je dosť zaujímavé. A čo takto súťaž krásy? Nejde síce o Miss, ale váš maznáčik sa bude promenádovať pred objektívmi fotoaparátov a pózovať im.

 
78%
Hra - My sweet dog 2
Video sa načíta

Rozkošná zvieracie online hra pre milovníkov psíka a šteniatok. Postaraj sa o svojho štvornohého miláčika v tejto parádny superhry pre deti. Hry pre dievčatá so zvieratkami sú tu pre teba.

 
88%
Hra - My sweet dog
Video sa načíta

Vo zvieracej hre My Sweet Dog sa budeš po celý život starať o psíka Froda. Keď je ešte šteniatko, tak dbaj na to, aby bol šťastný. Potom ho trénuj, aby bol silný. A keď už je starý, tak sa zase postaraj, aby bol šťastný a nič mu nechýbalo. Rozkošná hra s psíkom.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
72%
Hra - Baby Chute
Video sa načíta

V hre ovládate postavičku bábätka, ktoré sa vznáša na padáku po oblohe. Vašou úlohou je zbierať lietajúce predmety, ako sú napríklad dojčenské fľaše s mliekom. Za každý predmet získavate určitý počet bodov. Po uplynutí časového limitu kolo končí a body sú zrátané sa záverečným hodnotením celého kola.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
88%
Hra - Cute Baby Nursery
Video sa načíta

Dokážete sa postarať o bábätko? Úlohou hry je sledovať, čo bábätko práve potrebuje a dobre sa o neho postarať. Musíte ho kŕmiť, prebaľovať a pudrovať, hrať sa s ním a tiež ho vedieť uspať v jeho kolíske. Postupom času, keď všetko zvládate, rastie obtiažnosť hry a bábätiek, o ktoré sa musíte starať pribúda.

 
69%
Hra - Dora Playtime with the Twins
Video sa načíta

Dora je šikovná dievčina a vie takmer všetko. Stretne sa ňou tu ako s opatrovateľkou dvojčiat. Dora je musí dobre nakŕmiť, a by nemali hlad, povoziť je v kočíku a pekne si s nimi pohrať. Nesmiete zanedbať žiadnu starostlivosť. Dvojčatká musí byť spokojná. Hrajte sa s nimi tak dlho ako budete chcieť. Je nutné aby ste Dore pomohli.

 
75%
Hra - My Sweet Baby 3
Video sa načíta

Zaujímavá hra, v ktorej sa staráte o malé dieťa. Myslíte si, že niečo podobné nie je problém? Vyskúšajte si to na vlastnej koži, aké to je, keď Váš malý zverenec potrebuje na záchod, musí chodiť spať a kopu ďalších želaní a potrieb, ktoré by ste predsa tomu malému nemohli odoprieť. Je len na Vás, ako bude Vaše dieťa prospievať.

 
80%
Hra - The Nursery
Video sa načíta

Pridaj sa k Lise ak jej špeciálnemu úlohy: staranie sa o malé bábätká. Tvojou úlohou je kŕmiť dieťatka, hrať sa s nimi a starať sa o to, aby bola stále šťastná.

 
85%
Hra - Kindergarten
Video sa načíta

Starajte sa o deti v materskej škôlke. Vašou úlohou je kúpať deti, dávať im najesť a tiež im zabezpečiť zábavu. Ak sa Vám to podarí môžete sa pustiť do ďalšieho dňa. Ako dlho dokážete odolávať je len na Vás.

 
84%
Hra - Babysitting maze
Video sa načíta

Viete ako náročné je starať sa o malé dieťa? V tejto hre si to môžete vyskúšať. Vašou úlohou je zbierať rôzne predmety po celom dome, ktoré si praje dieťa. Je to napríklad cumlík, plyšák a alebo aj jedlo. Akonáhle je všetky pozbierate, musíte ich zaniesť dieťaťu.

 
91%
Hra - Net pet
Video sa načíta

Máte radi domáce zvieratká? Pustite sa teda do tejto hry. Vašou úlohou je vybrať si zvieratko a potom mu dať meno. Nakoniec sa o neho starajte v byte. Dávajte mu najesť a napiť a nezabudnite ho nejako zabaviť.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)