Starostlivosť

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

76%
Hra - Dino Babies
Video sa načíta

Postaráte sa o mláďatká dinosaurov? Najprv musíte počkať, než sa malý dinosaurek vyliahne z vajíčka. Akonáhle sa vyliahne, bude veľmi hladný a smädný, takže ho Muis nakŕmiť a napojiť. Potom budete dieťatko potrebovať spať, takže mu zaspievajte uspávanku. Akonáhle sa o jedného dinosaura postaráte, príde ďalšia.

 
82%
Hra - Lisa Feeds the Birdies
Video sa načíta

Ušľachtilá mladá slečna menom Lisa sa rozhodla nakŕmiť hladné lesné vtáčiky. Pomôžeš jej s jej úlohou? Hra obsahuje niekoľko na seba nadväzujúcich úrovní, v ktorých musíš plniť stanovené minimum obslúžených vtáčikov. Každý vtáčik vyžaduje niečo iné, tak sa pokus vyberať správne ingrediencie, aby bolo všetko v poriadku.

 
50%
Hra - Beiby freaks
Video sa načíta

Poraz Jacka v pití mlieka z dojčenskej fľaše. Nechaj niektorého kamaráta, aby sa k tebe pri hraní pripojil, a porazte spoločnými silami Jacka. Jeden hráč stláča Enter a druhý medzerník. Na vypití fľaše dostaneš vopred stanovený časový limit. Ak sa s kamarátom nedomluvíš, nevadí, pretože hru si môžeš zahrať aj sám.

 
88%
Hra - Beauty Baahn
Video sa načíta

Uži si pekné prostredie seriálu Shaun the Sheep (tu ďalšie super hra s ovečkama ). Dostaneš na starosť zbrusu nový salón pre ovečky, kde bude tvojou úlohou postarať sa o spokojnosť svojich chundelatých zákazníkov. Vyber prichádzajúceho klienta a starostlivo sa o neho postaraj, aby bol spokojný a odmenil ťa peniazmi. Nesmieš nič pokaziť a ani zanedbať.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Hospital Frenzy
Video sa načíta

Ak je vaším snom pracovať v nemocnici, či už ako zdravotná sestra alebo napríklad doktori, neváhajte a pustite si túto skvelú hru z nemocničného prostredia. Musíte tu ošetriť všetkých pacientov, ktorí potrebujú vašu pomoc. Ste zamestnaná ako sestrička. Rôzni doktori robia rôzne úkony. Musíte rozdeľovať pacientov podľa ich potrieb k príslušným doktorom. Nesmiete pacientov nechať dlho čakať.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Cute Dog Contest
Video sa načíta

Práve teraz sa chystá jedinečná súťaž o najlepšieho psa, ktoré sa chceš zúčastniť. Aby mohol byť psík do súťaže prihlásený, potrebujú usporiadatelia peknú fotku. Súťažné prihlášky sa posielajú už len chvíľu, a preto musíš ponáhľať. Tvojou úlohou teda bude sa o vybraného psíka dostatočne postarať, aby dokázal očariť porotu.

 
84%
Hra - Baby Dino Daycare
Video sa načíta

Vráťte sa do doby dinosaurov a vyskúšajte si, aké by to asi bolo, mať také malé dinosaurie mláďa na starosť. Teda nie len jedno, ale hneď tri. Musíte o ne dobre starať, aby neprišla veľká mama a nebolo zle. Mláďatká si sami budú určovať, čo chcú, niektoré chce napiť, iné zase cumlík. Vy musíte pomocou myši a rôznych pohybov ich priania uspokojovať. Neváhajte ani minútu, pretože mláďatká chcú mať všetko hneď. Akonáhle nebudete dostatočne rýchli, skončíte.

 
89%
Hra - Cutie Hair Salon
Video sa načíta

Prekrásna mladá blondínka sa vydala do vlasového salónu. Tvojou úlohou bude vykonať všetky potrebné činnosti, ktoré by správna kaderníčka mala zvládnuť. Najprv teda použi šampón a ďalej nasleduj pokynov, ktoré sa ti počas hrania objaví na ploche. Premeňte sympatickú blondínku na nepoznanie a uveď ju do úplne nového štýlu.

 
81%
Hra - Pet Care Rush
Video sa načíta

Dokážeš sa postarať o domácich miláčikov? V hre Pet Care Rush pred sebou máš naozaj rušný týždeň. Začneš pondelkom, kedy dostaneš na starosť prvé zvieratká. Postupom času sa zvieratku nad hlavičkou ukazuje jeho želanie a ty ho musíš vyplniť, aby zvieratko mohlo odísť spokojné. Snaž sa o rýchlosť, inak sa naštvú.

 
90%
Hra - Bird Needs Owner
Video sa načíta

Pozri sa malého stánku, kde sa predávajú papagáje. Tvojou úlohou bude pripraviť papagája, aby si ho niekto kúpil za zodpovedajúcu cenu. Papagáj potrebuje naozaj veľa starostlivosti, pretože nie je v príliš dobrej forme. Aktuálny stav financií sa nachádza v pravom hornom rohu obrazovky. Každý predmet samozrejme stojí určité peniaze.

 
90%
Hra - Kitty needs owner
Video sa načíta

Každé roztomilé mačiatko by malo mať svojho pána alebo paničku. V nasledujúcej hre sa o to pokúsiš postarať. Dostaneš špinavú mačičku, s ktorou musíš urobiť ozajstné divy, aby si ju niekto z okoloidúcich všimol a za určitý obnos si ju zaobstaral. Najprv teda musíš určité financie investovať do prípravy.

 
83%
Hra - Cute Horse Hospital
Video sa načíta

V hre Cute Horse Hospital môžeš pretiahnuť koňa do svojej nemocnice a pusť ľavé tlačidlo, aby koník vstúpil do miestnosti. Diagnostikuj pacienta v miestnosti s modrými dverami. Ak sa pýtaš, k čomu slúži miestnosť so zeleným vchodom, potom ti prezradíme, že tu sa vykonáva liečba nášho milého zvieracieho pacienta.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)