Starostlivosť

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - Pony Pet Salon
Video sa načíta

V hre Pony Pet Salon bude tvojou úlohou sa postarať o malého zašpineného poníka. Najskôr ho poriadne vyčistíš, aby bol krásne čistý, potom mu urobíš nový zostrih a vyberieš novú farbu vlasov a nakoniec mu vyberieš parádne oblečenie.

 
80%
Hra - Ear Doctor
Video sa načíta

V hre Ear Doctor bude tvojou úlohou pomôcť pacientom s ušnými problémami. K dispozícii budeš mať celý rad nástrojov, s ktorých pomocou budeš liečiť najrôznejšie zápaly a iné ušné problémy. Podarí sa ti pomôcť všetkým pacientom?

 
80%
Hra - Hand Doctor
Video sa načíta

V hre Hand Doctor bude tvojou úlohou pomáhať tvojím pacientom s liečbou najrôznejších úrazov horných končatín. Vyťahovanie črepov, šitie a odstraňovanie rán bude tvojím denným chlebom. Zvládla by si byť doktorkou v nemocnici?

 
70%
Hra - Happy Baby Bathing Time
Video sa načíta

V hre Happy Baby Bathing Time bude tvojou úlohou pomôcť okúpať malé bábätko. Pretože bábätko nesmie plakať, budeš sa ho musieť pri kúpaní stále snažiť rozveseliť. Podarí sa ti to?

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
82%
Hra - Little Pony Caretaker
Video sa načíta

Little Pony Caretaker je hra na starostlivosť, v ktorej sa budeš starať o malého poníka, ktorý sa poudieral a zašpinil. Pomôžeš mu vytiahnuť všetky triesky a očistiť ho, aby sa mohol ísť zase hrať so svojimi kamarátmi?

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

70%
Hra - Ellie Family Chrismtass
Video sa načíta

V hre Ellie Family Christmass si môžeš zaspomínať na Vianoce, keď budeš pomáhať mladému manželskému páru, ktorému sa narodili dvojičky. Budete musieť upratať, pripraviť vianočnú výzdobu a nakoniec si užiť Vianoce pekne spolu.

 
80%
Hra - Ice Queen Sauna Flirting
Video sa načíta

Ice Queen Sauna Flirting je milá zamilovaná hra, v ktorej bude tvojou úlohou pomôcť Else a jej priateľovi vytvoriť romantickú chvíľku v saune. Po dlhej dobe sú konečne spolu a tak si tú chvíľku zaslúžia.

 
80%
Hra - Kindergarten Dress Up
Video sa načíta

V hre Kindergarten Oblékací bude tvojou úlohou obliecť a upraviť všetky deti, ktoré dostaneš na starosť. Vybrať si môžeš zo širokej škály oblečenia a deťom môžeš meniť napríklad aj farbu očí. Trúfneš si postrážiť všetky deti?

 
80%
Hra - Icy Beard Makeover
Video sa načíta

Icy Beard Makeover je parádna kadernícka hra, v ktorej bude tvojou úlohou oholiť bradu a potom obliecť veľmi váženého hosťa. A keďže je zima a všetko je biele, najlepšie bude, keď potom vyberieš také oblečenie, aby do snehu krásne zapadlo.

 
78%
Hra - Restaurant Makeover Html5
Video sa načíta

V hre Restaurant Makeover na teba čaká špinavá reštaurácia s rozbitým riadom. Tvojou úlohou bude pomôcť jej majiteľke s upratovaním a opravou všetkých rozbitých vecí. Až to budeš mať, tak sa budeš môcť podieľať na novej výzdobe.

 
80%
Hra - Babysitter: Crazy Daycare
Video sa načíta

V hre Babysitter: Crazy Daycare budeš mať za úlohu postarať sa o tri bábätká, ktoré potrebujú prebaliť, obliecť a utíšiť. Ak sa ti podarí všetky deti rozveseliť, možno by z teba bola dobrá slečna na stráženie detí.

 
78%
Hra - Fairy House Cleaning
Video sa načíta

Fairy House Cleaning je výborná upratovacia hra, kde ti s upratovaním bude pomáhať víla. Dokážeš spolu s ňou upratať svoju izbu tak, aby vyzerala ako izba pre princeznú? A keď budeš mať upratanú izba, pustíš sa aj do ďalších miestností?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)