Box

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
78%
Hra - Jingle Bell Brawl
Video sa načíta

Vianoce bývali sviatky pokoja. Dnes už to však neplatí a každý sa len dohaduje a stresuje. Vitajte v špeciálnej Jingle Bell Brawl. Santa Claus a Frost sa stretnú v boxe, pretože si obaja nárokujú vianočné sviatky ako svoje výsostné právo. Vyberte si svojho hrdinu a vydajte sa bojovať na život a na smrť. Nech vyhrá ten najlepší!

 
58%
Hra - World Boxing Tournament
Video sa načíta

Zabojujte si s kamarátom alebo proti počítaču na svetovom turnaji v boxe. Použiť môžeš tri rôzne údery, pričom jeden z nich dokonca zrazí tvojho súpera na zem. Myslíš si, že dokážeš vyhrať a stať sa šampiónom?

 
80%
Hra - Rio 2016: Boxing
Video sa načíta

Jednou z ďalších letných hier je aj box. Než sa pustíte do duelov alebo turnajov, tak s určite vyskúšajte tréning. Neprídete o žiadnu energiu.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)