Pre Jedného

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
88%
Hra - Monkey Go Happy Stage 199
Video sa načíta

V 199. dieli logickej adventúry Monkey Go Happy sa pozrieš do lesa, kde už na teba čakajú najrôznejšie hádanky a dobrodružstvá. Ak všetko správne vyriešiš a ak nájdeš všetkých desať opičiek, tak si budeš môcť zapísať odmenu, ktorú využiješ v ďalších hrách.

 
75%
Hra - Ocean Princesses Party Time
Video sa načíta

Ocean Princesses Party Time je skvelá obliekačka, v ktorej bude tvojou úlohou najprv nalíčiť dve princezné, vybrať im účes a make-up. Nakoniec im pomôžeš vybrať oblečenie a topánky a všetko dozdobíš vhodnými doplnkami.

 
80%
Hra - Queen of Glitter Prom Ball
Video sa načíta

V hre Queen of Glitter Prom Ball bude tvojou úlohou pomôcť 4 kamarátkam s prípravou na maturitný večierok. Každá slečna chce byť kráľovnou plesu a preto sa musíš naozaj snažiť vybrať to najlepšie oblečenie, doplnky a krásny make-up.

 
78%
Hra - Bonnie Lice Control
Video sa načíta

V hre Bonnie Lice Control bude tvojou úlohou pomôcť Barbie Bonnie urobiť kompletnú premenu tváre a účesu. Začneš opláchnutím vlasov, postaráš sa o to, aby jej na hlave nežili žiadne potvorky a potom sa pustíš do tváre.

 
82%
Hra - Soccer WorldCup 2018 Face Art
Video sa načíta

V hre Soccer WorldCup 2018 Face Art bude tvojou úlohou pomôcť Else z Ľadového Kráľovstva skrášliť tvár, aby si na ňu potom mohla nakresliť vlajky svojho obľúbeného tímu a fandiť mu. Pomôžeš jej s prípravou?

 
82%
Hra - Princess Villain Urban Summer Outfitters
Video sa načíta

Princess Villain Urban Summer Outfitters je skvelá obliekačka, v ktorej bude tvojou úlohou pomôcť vybrať oblečenie a doplnky pre 4 superzloduchov. Keď to bude hotové, nezabudnete im spraviť fotku.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

75%
Hra - Princess Claw Machine
Video sa načíta

V hre Princess Claw Machine si môžeš splniť všetky svoje sny a môžeš ťahať vajíčka s prekvapením zo zábavného automatu. Najskôr nasmeruješ ruku, potom ju spustíš nadol a buď chytíš alebo nechytíš nejaké vajíčko, v ktorom potom nájdeš prekvapenie.

 
95%
Hra - Monkey Go Happy Stage 200
Video sa načíta

Je tu 200. diel logickej adventúry Monkey Go Happy. Tentoraz sa vyberieš do lesa, kde budeš riešiť logické hádanky, budeš musieť nájsť kľúč, urezať strom, upliesť sveter a zbierať šišky. A ako vždy budeš hľadať 10 opičiek.

 
82%
Hra - Princess Bride Magazine
Video sa načíta

V hre Princess Bride Magazine bude tvojou úlohou obliecť a ozdobiť princeznú na svadbu a tak, aby sa mohla objaviť na čelnej strane módneho časopisu. Zvládneš to?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)