Ovládané Myšou

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

90%
Hra - Monkey Go Happy Stage 230
Video sa načíta

Je tu polovica pracovného týždňa a tak prišiel čas na obľúbenú precvičovačku mozgu - Monkey Go Happy. V tomto pokračovaní sa vydáš do podzemných skrýš, kde na teba už čakajú najrôznejšie úlohy. Podarí sa ti všetko vyriešiť a nájsť 10 opičiek?

 
90%
Hra - Monkey Go Happy Stage 231
Video sa načíta

Je tu ďalší víkend a s ním aj ďalší diel logickej adventúrky Monkey Go Happy. V dnešnom pokračovaní sa pozrieme do rozpálených skál, kde na teba už čakajú najrôznejšie úlohy. Okrem iného budeš musieť dnes vážiť a ako vždy, aj dnes budeš hľadať opičky.

 
90%
Hra - Monkey Go Happy Stage 232
Video sa načíta

Ako každú stredu, aj dnes si môžeš zahrať skvelú logickú hru Monkey Go Happy. Dnes na teba opäť čaká 10 opičiek, ktoré musíš nájsť a tiež budeš musieť pomôcť obrovskému mravcovi s jeho nápojom.

 
85%
Hra - My Dream Hospital
Video sa načíta

V hre My Dream Hospital budeš v úlohe doktora ošetrovať rôznych pacientov, ktorí sa k tebe dostanú. Budeš riešiť rôzne choroby, bežné poranenia a zlomené končatiny. Bude od teba odchádzať každý pacient spokojný?

 
95%
Hra - Monkey Go Happy Stage 233
Video sa načíta

S nedeľou prichádza koniec týždňa, ale aj nový diel logickej hry Monkey Go Happy. V dnešnom dieli na teba už čaká schovaných 10 opičiek, okrem nich ale budeš tiež zbierať kosti a otvárať rôzne skrýše.

 
75%
Hra - Bag Design Contest
Video sa načíta

V hre Bag Design Contest bude tvojou úlohou dizajnovať kabelky. Jedná sa ale o súťaž a proti sebe budú stáť Elsa a Čarovná Lienka. Obe musia urobiť čo najkrajšiu kabelku a porota potom vyberie, ktorá sa jej páči viac.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
95%
Hra - Monkey Go Happy Stage 234
Video sa načíta

Je tu streda a nie len tak hocijaká. Dnes je totiž konečne Halloween! My sme sa na neho tešili a ty určite tiež. Ešte pred večerom ťa ale poprosíme, aby si pomohla nájsť 10 opičiek v novom pokračovaní logickej hry Monkey Go Happy.

 
75%
Hra - Halloween Differences
Video sa načíta

V hre Halloween Differences bude tvojou úlohou hľadať rozdiely na rôznych dvojičkách obrázkov. A aby to bolo tematické, tak dnešnou témou je halloween. Na hľadanie budeš mať vždy obmedzený čas, a budeš musieť nájsť presne stanovený počet rozdielov.

 
75%
Hra - Design Your Baby Room
Video sa načíta

V hre Design Your Baby Room budeš mať za úlohu pomôcť dvoma párikom vybaviť detskú izbu. Budeš musieť vybrať postieľku, skrinku, obľúbenú hračku a na záver všetko doladíš záclonami. Podarí sa ti to tak, aby boli všetci manželia spokojní?

 
80%
Hra - Jasmine and Rapunzel on Camping
Video sa načíta

Jasmine and Rapunzel on Camping je skvelá hra, v ktorej bude tvojou úlohou pomôcť Rapunzel a Jasmíne s kempovaním. Celkom na teba čakajú tri úlohy, v ktorých budeš musieť pomôcť dvom princeznám. Podarí sa ti všetko splniť?

 
80%
Hra - Super Fairy Powers
Video sa načíta

V hre Super Fairy Powers bude tvojou úlohou pomôcť víle vybrať vhodné oblečenie, účes a krídla a potom jej pomôžeš vyrobiť Fidget Spinner. Na záver jej pomôžeš Spinner roztočiť a tvojou úlohou bude mať čo najviac otáčok.

 
84%
Hra - Little Dentist
Video sa načíta

V hre Little Dentist na teba čaká moderne vybavená zubná ordinácia. A čakajú na teba aj pacienti, ktorí potrebujú opraviť zuby. Pomôžeš im, aby mali zase zdravý chrup a zároveň, aby ich to príliš nebolelo?

 
75%
Hra - Candy Pop
Video sa načíta

Candy Pop je skvelá postrehovka, v ktorej bude tvojou úlohou spájať kamene rovnakého tvaru a farby. V hre ťa čaká obrovské množstvo levelov, ktoré môžeš všetky vyriešiť alebo si môžeš zvoliť jednorazovú hru, v ktorej pôjde o to, mať čo najlepšie skóre.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)