Slacking

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

62%
Hra - High School Slacking
Video sa načíta

Sarah usúdila, že sa chce vrátiť späť do školy, aby sa naučila niečo nové. Avšak Sarin učitelia nie sú vôbec zaujímaví! Dokáže sa tento rok prebojovať do ďalšieho ročníka alebo jej učitelia nachytajú pri salón? Pomôž Sáre, aby jej nikto nenachytal! Použi myš alebo klávesnicu na dokončenie aktivity. Keď príde učiteľ, vráť sa k štúdiu.

 
76%
Hra - President Slacking
Video sa načíta

Sara sa stala prezidentkou, a preto by mala celý deň stráviť v pracovni. Avšak nemusí to tak byť, ak jej pomôžeš. Sarah by si rada zahádzala na kôš, dala pusinky malým deťom a napísala zaujímavú správu. Pomôž jej vyplniť čas zábavou tak, aby ju pri tom nevidela strážkyňa.

 
76%
Hra - Disco Slacking
Video sa načíta

Sarah jednoducho miluje disco a chce si ho užiť naplno a to nejde bez pitia drinkov, tancovania a zabávania s kamarátmi. Pomôžte Sarah vykonávať tieto zábavné veci, tak aby ju neprichytil dozorca z internátu.

 
72%
Hra - Spa Slacking
Video sa načíta

Spa Slacking je ďalšia zaujímavá verzia so Sarah, ktorá sa pre tentoraz zamestnala v kúpeloch. Aby jej práca rýchlo ušla potrebuje sa zabaviť a to napríklad lakovaním nechtov, prasknutím bublín, napúšťaním vane a dokonca i jogou. Pomôžeš Sarah, aby mohla vykonávať tieto činnosti a neprichytila ju šéfka?

 
83%
Hra - Tea Party Slacking
Video sa načíta

Sara je na čajovom večierku, ktorý nie je vôbec zábavný. Pomôž jej, aby sa počas neho zabavila a vykonala pár huncútstiev. Medzi ne bude napríklad napísanie sms, chytanie myši, hranie s koníkom, či zaväzovanie šnúrok. Pomôž jej zbaviť sa nudy a upozorni ju, keď sa bude niekto blížiť.

 
89%
Hra - Theme Park Slacking
Video sa načíta

Tentoraz sa nachádzate v zábavnom parku so svojím priateľom. Ale to neznamená, že pri tejto činnosti nesmie byť zábava. Urobte si napríklad svoju vlastnú vatu, zajazdite si na aute alebo roztočte kolotoč. Dokážete to tak, aby vás pri tom nenachytal?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
91%
Hra - Independence Day Slacking
Video sa načíta

Sara si ani tentoraz nedá pokoj, a preto potrebuje vašu pomoc. Je deň nezávislosti, a preto by sa mala správať slušne, ale aby zabila čas, chce si napísať sms, vypustiť rakety alebo urobiť ohňostroj. Pomôžeš jej s tým, aby ju nikto neprichytil?

 
88%
Hra - Ice Skating Slacking
Video sa načíta

Sára je malá nezbednica, ktorá si nedá pokoj ani na Vianoce. Tentoraz sa nachádza na klzisku so svojím priateľom. Pomôžte jej guľovať ostatné deti, napísať sms alebo urobiť si chutnú čokoládu. Ale nezabúdajte, že vás pritom nesmie prichytiť priateľ.

 
89%
Hra - Thanksgiving Slacking
Video sa načíta

Dnes je vďakyvzdanie a Sára by mala pripravovať večeru. Ale poznáte ju, ju bavia iba vylomeniny. Pomôžte jej napísať sms, urobiť indiánsky klobúk alebo nafúknuť balóniky. Ale pozor, nesmie vás pritom nachytať mama a všetky vylomeniny musíte stihnúť do časového limitu.

 
90%
Hra - New Year Slacking 2013
Video sa načíta

Vyskúšajte si novoročnú Slacking hru! Oslava nového roka je zjavne veľká nuda a vy sa snažíte nejako zabaviť. Môžete nalievať punč, odpaľovať ohňostroj alebo si pudrovať tvár. Musíte si však dať veľký pozor na to, aby vás nikto nevidel!

 
89%
Hra - Christmas Slacking 2013
Video sa načíta

Sára sa nachádza v Santovej dielni, kde mu musí pomáhať. Ju to ale neskutočne nudí. Pomôžte jej sa zabaviť tak, aby to Santa nevidel. Budete spoločne jazdiť so sobmi, chytať darčeky do škatule alebo robiť zle ostatným zamestnancom. Zvládnete to v časovom limite?

 
86%
Hra - Dinner Party Slacking
Video sa načíta

Sarah je na narodeninovej oslave svojej najlepšej priateľky, ktorá ju neustále pozoruje, či sa správa normálne. Ale poznáte Sarah, tá musí neustále niečo vymýšľať. Tentoraz jej budete pomáhať vypiť celý džús, zjesť občerstvenie alebo sa hrať so psom. Ale pozor, máte obmedzení časový limit preto musíte byť rýchli.

 
76%
Hra - School Bus Slacking
Video sa načíta

Pomôžte Sarah so srandičkami, ktoré chce urobiť počas cestovania v autobuse. Budete zaplietať vrkoč, písať sms alebo hádzať desiatu po spolužiakoch. Dokážete pomôcť Sáre tak, aby vás pri nich nenachytal spolužiak?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)