Zalúbené

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

62%
Hra - Seven Minutes In Heaven
Video sa načíta

Hlavnou hrdinkou tejto líbací hry je dievča menom Nora. Večer ide so svojim chalanom Jeanom na párty. Bude tam veľa hostí a každý sa zúčastní hry Sedem minút v nebi. Nora sa s Jeanom bude bozkávať pod stolom a nikto ich pri tom nesmie nachytať. Čas od času tiež musí strážiť obrus. Hra má niekoľko úrovní, koľko ich dokážete prejsť?

 
92%
Hra - Lilly Kissing Pet Salon
Video sa načíta

V hre Lilly Kissing Pet Salon pracujete ako zamestnanec salónu pre psíkov. V tejto hre budete potrebovať predovšetkým rýchlosť, pretože zákazníkov je veľa. Každého zákazníka musíte prijať, upraviť podľa požiadaviek a upratať po ňom. Okrem toho musíte stihnúť aj pobozkať svojho priateľa, ktorý za vami prišiel do práce. Aby toho nebolo málo, ste pod neustálym dohľadom nepríjemné šéfovia.

 
78%
Hra - Monkey Love
Video sa načíta

Opičky sú zaľúbené až po uši! Vitajte u ďalšia z radu Oblékací a upravovací hier. Tentoraz si vezmete do parády dvojicu opičiek, ktoré sa majú rady. Opičí chlapec môže mať rôzne tričká, nohavice a pokrývky hlavy. Opičí holka môže mať šaty, šperky alebo napríklad mašličky. Obom opičkám môžete meniť aj výrazy v tvári.

 
95%
Hra - Flirt on the Beach
Video sa načíta

Staňte sa bohyňou vo flirtovanie, avšak pozor na sokyne, ktoré sa môžu objaviť v blízkosti a vaše snaženie vám prekaziť. Akonáhle sa objaví mladík, vybehnite k nemu a držaním kľučku mu zmotajte hlavu. Ak sa na blízku objavia ďalšie dievča, ktorá sa o mladíka bude snažiť rovnako ako vy, je dôležité, aby sa vaše srdiečko naplnilo skôr než jej. V súboji s inou dievčinou nestačí kľučiek držať, ale musíte čo najrýchlejšie klikať. Pre postup do ďalšieho levelu je potrebné zamotať hlavu danému počtu chlapcov, pred vypršaním časového limitu.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Movie Star Kiss
Video sa načíta

Oblečte filmové hviezdy. Celebrity sa bozkávajú na červenom koberci. Vašou úlohou je pridať im nejaké oblečenie. Neurobte im hanbu a vystylizujte je podľa módnych trendov. Máte veľa možností, ako zaujať všadeprítomné fotografov. Až budete spokojní, môžete si výsledok svojej práce vyfotografovať sami.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
74%
Hra - Kiss in the Airplane
Video sa načíta

Cieľom tejto hry je pomôcť jednému z pilotov, aby sa pobozkal s letuškou, bez toho, aby si toho niekto z pasažierov lietadla všimol. Musíte si dávať pozor, aby sa nikto nepozeral. Naplňte stupnici skôr ako vám vyprší čas. Buďte opatrní, aby vás nikto nenachytal! Akonáhle vás cestujúci uvidia príliš často, prehrali ste.

 
93%
Hra - Virtual Date
Video sa načíta

Vyberte si miesto a osobu, s ktorou chcete ísť na rande. Počas rozhovoru na schôdzke musíte odpovedať na otázky a sami sa pýtajte náprotivku na veci, ktoré sú pre vás zaujímavé. Vyberajte z vopred pripravených otázok. Každá odpoveď bude mať rozdielny efekt na ukazovateľ lásky. Pokúste sa, aby ste našli lásku svojho života.

 
68%
Hra - Mileys Romantic Kisses
Video sa načíta

Jedna pekná zamilovaná online hra, v ktorej bude tvojou úlohou, aby sa Miley mohla pobozkať so svojím miláčikom tak, aby ich pri tom nikto nevidel. Ukryť všetky bozky nebude ľahké. Máš rada líbací hry?

 
80%
Hra - Detention Makeout Session
Video sa načíta

Pekná a uličnícky líbací hra pre dievčatá. V škole si tak trochu hnevala a musíš zostať po škole. Ani tam však nedáš pokoj a jediné, čo ťa zaujíma, je bozkávanie sa so spolužiakom.

 
77%
Hra - Pool Party Kissing
Video sa načíta

Letné dni pri bazéne sú vždy zábavné a príjemné. Na tejto párty pri bazéne máte šancu pobozkať najkrajšieho chlapca. Alan miluje flirtovanie a verí, že nájde krásnu dievčinu, s ktorou bude stáť za to sa bozkávať.

 
76%
Hra - Coffee Shop Kissing
Video sa načíta

Ďalší z rady líbacích hier je tu! Vezmete si na starosť dvojicu v kaviarni, ktorá má náladu sa pobozkať. Mohlo by to ale vyrušiť niekoho z ostatných návštevníkov kaviarne, takže si dajte pozor, aby vás pri tom nikto nevidel. Hra má niekoľko úrovní, na splnenie každej musíte naplniť ukazovateľ lásky hore. Veľa šťastia!

 
62%
Hra - Kiss me Im Emo
Video sa načíta

Láska zasiahla mladú dvojicu. Pár by sa rád pobozkal, ale ostatné bloumají okolo a môžu vám narušiť zábavu, ak by vás pristihli pri bozkávaní. Pokúste sa držať bozk tak dlho, ako to len pôjde. Nenechajte mladú lásku vyprchať. Ak sa vám včas nepodarí udržať vzťah, dvojicu to zlomí srdce. Hra má niekoľko úrovní av každej máte časový limit.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)