Safari

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

94%
Hra - Focení v safari
Video sa načíta

Vydali ste sa na výlet do safari. Máte so sebou starý fotoaparát, ktorý nie je digitálny a má teda obmedzenú možnosť fotenia. Môžete odfotiť šesťdesiat snímke, preto teda šetrite s každým fotením. Safari mód sa skladá zo šiestich úrovní. Pre každú úroveň dostane úlohu a časový limit. Aby ste vyhrali hru, musíte splniť všetkých šesť misií.

 
74%
Hra - Brain Safari
Video sa načíta

Vieš, čo je safari? Žijú tam divoká zvieratká, ktoré môžeš stretnúť v ZOO. A táto zvieratka ti prináša výbornú, logickú hru Brain Safari! Vyskúšaj si, ako si na tom s uvažovaním, matematikou, pamäťou alebo si doskládej puzzle s veselými obrázkami zvieratiek zo safari! Táto skvelá hra ťa zabaví na dlhé hodiny!

 
92%
Hra - Baby Hazel African Safari
Video sa načíta

Hazel a jej rodičia sa rozhodli, že spoločnú dovolenku strávia v Safari. Počas dovolenky sa Hazel stratí aj s jej psím kamarátom Brunom. Našťastie bude Hazel pomáhať opička a potom chlapček zo Safari parku. Pomôžete Hazel s nájdením jej rodiny?

 
76%
Hra - Quiz Safari
Video sa načíta

Jazdy v terénnom vozidle v krásnej prírode. To, ale aj omnoho viac, nájdete v hre Quiz Safari. Musíte odpovedať na otázky, ktoré sú pokladané. Zlá odpoveď znamená zasypanie auta či prepadnutie mosta na trase. Ako rýchlo dokážete zájsť dve kolá?

 
77%
Hra - Elsa Safari Slacking
Video sa načíta

Elsa sa vydala na jedno zo svojich dobrodružstiev do safari. Budete musieť všetko robiť v okamihu, keď Vás nikto nevidí pretože inak budete potrestaní od správcov parku. Užite si celé dobrodružstvo.

 
80%
Hra - Princess Safari Style
Video sa načíta

V hre Princess Safari Style sa stretnú dve kamarátky a dohodnú sa, že si spravia novú foto súťaž. Tentoraz si vybrali tému safari a ty im budeš musieť pomôcť s výberom vhodného oblečenia a doplnkov.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)