Taiana

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

87%
Hra - Princess Tiana Great Makeover
Video sa načíta

Pomôžte Tiane s premenou na krásnu princeznu. Výber je pestrý a máte z čoho vyberať.

 
73%
Hra - Pregnant Tiana Messy Room
Video sa načíta

Tehotná Tiana potrebuje pomôcť s upratovaním, ktoré už nezvláda. Je potrebné dávať veci na svoje miesto a oblečenie do koša na bielizeň. Zvyšok nepotrebných vecí potom vyhoďte a upracte celú izbu.

 
70%
Hra - Tiana Today
Video sa načíta

Tiana by potrebovala oživiť svoj šatník moderným oblečením a účesom. Pomôžte jej s výberom, aby vyzerala fantasticky aj dnes.

 
83%
Hra - Elsa and Tiana Workout Buddies

Zdravie je pre princeznej veľmi dôležité. Elsa a Tiana sú dobré kamarátky a chcú s vami zdieľať svoje tipy pre zdravý životný štýl. Dievčatá milujú telocvičňu a cvičenia, takže sa k nim pripojiť v hre Elsa a Tiana Workout Buddies. Prvým krokom je pripraviť ľahké, lahodné a pritom výživné jedlo, ktoré pomôže dievčatám získať energiu pre ďalší deň. Potom je treba nachystať aj správne pitie. A nakoniec dievčatá potrebujú pekné oblečenie pre cvičenie.

 
90%
Hra - Tiana Spring Green Wedding
Video sa načíta

V hre Tiana Spring Green Wedding budeš pozvaná na svadbu a tvojou úlohou bude obliecť najskôr družičky, nezabudni ale, že musia byť oblečené vo farbách svadby. A potom budeš obliekať nevestu, ktorá musí byť najžiarivejšia zo všetkých.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)