Nové

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Elisa Doll Creator
Video sa načíta

V hre Elisa Doll Creator bude tvojou úlohou vytvoriť tak nádhernú bábiku, aby sa s ňou chceli hrať dievčatká po celom svete. Budeš vyberať aký má mať tvár, aké oblečenie bude nosiť a aké doplnky bude používať. Zvládneš to?

 
84%
Hra - Tropical Mahjong
Video sa načíta

Konečne je tu leto a prázdniny. Ak si ešte doma a chceš sa vžiť do dovolenkovej nálady, Tropical Mahjong je hra pre teba. Čaká na teba veľa druhov mahjongu rozdelených podľa zvierat. Krásna tropická hudba ťa pohltí a užiješ si tento deň, ako by si bola na Havaji.

 
83%
Hra - Design My Shoes
Video sa načíta

V hre Design My Shoes budeš mať za úlohu nadizajnovať topánky. Najprv budeš vyberať farbu, potom prípadne farebný prechod, potom vzor a nakoniec sa rozhodneš, či ozdobíš predok topánok. Keď budeš mať hotový prvý model, pustíš sa do ďalších.

 
88%
Hra - Monkey Go Happy Stage 184
Video sa načíta

Je tu ďalší diel logickej hry Monkey Go Happy a v tomto pokračovaní sa ocitneš v kamennej pevnosti, kde na teba bude opäť čaka celá rada logických zadaní a úloh. V tomto dieli si budeš musieť poradiť s farbami a symbolmi, aby si dostala všetky opičky do bezpečia.

 
84%
Hra - Monkey Go Happy Stage 185
Video sa načíta

Je tu ďalší diel logickej klikačky Monkey Go Happy a tentoraz ťa zavedie do miestností plnej elektriny a najrôznejších úloh. V tomto pokračovaní na teba budú čakať úlohy zamerané na priestorovú predstavivosť. Podarí sa ti nájsť všetkých 10 opičiek?

 
86%
Hra - Monkey Go Happy Stage 186
Video sa načíta

V ďalšom pokračovaní úspešnej logickej hry Monkey Go Happy sa pozrieš do veže, kde pán domáci potrebuje pomôcť napustiť horúcu vaňu. Aby sa ti to podarilo, budeš musieť riešiť rôzne úlohy a hádanky a nakoniec budeš musieť nájsť 10 malých opičiek.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

90%
Hra - Monkey Go Happy Stage 187
Video sa načíta

Je tu ďalšie pokračovanie obľúbenej logickej hry Monkey Go Happy. Tentoraz sa pozrieš do kamenného hradu, kde na teba čaká množstvo úloh, ktoré musíš vyriešiť, aby si sa dostala k tajuplnému pokladu a zachránila 10 opičiek.

 
88%
Hra - Monkey Go Happy Stage 188
Video sa načíta

Je tu ďalší diel logickej hry Monkey Go Happy. Tentoraz sa vydáš do magickej krajiny, kde už na teba čakajú chlapec s otcom, kúzelná fazuľa, rastliny a chatrče. K úspešnému vyriešeniu budeš musieť splniť požiadavky ľudí a nájsť 10 opičiek.

 
84%
Hra - Monkey Go Happy Stage 189
Video sa načíta

V ďalšom pokračovaní hry Monkey Go Happy na teba čaká priemyselná oblasť plná najrôznejších trubiek, ktoré budeš musieť správne natočiť, šípok, ktorým budeš musieť určiť smer a pák, s ktorými budeš otvárať najrôznejšie skrýše.

 
86%
Hra - Monkey Go Happy Stage 190
Video sa načíta

Je tu 190. diel logickej adventúry Monkey Go Happy a ten ťa vezme do zasneženej vikingskej dediny, kde na teba čakajú rôzne matematické úlohy. K tomu budeš musieť Vikingovi pomôcť vyrobiť helmu a ako vždy budeš musieť zachrániť 10 opičiek.

 
88%
Hra - Monkey Go Happy Stage 191
Video sa načíta

Je tu ďalší diel logickej adventúry Monkey Go Happy a v ňom sa vydáš na krásnu Kubu. Tam budeš musieť pomôcť nájsť vojakovi 20 nábojov a dať psíkovi jedlo v konerzve, aby si sa dostala ku všetkým 10 opičkám a dať ich zase dohromady.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 192
Video sa načíta

Je tu ďalší diel skvelej logickej hry Monkey Go Happy, ktorý ťa tentoraz vezme na výlet do vesmíru na Mars. Tu budeš mať veľa úloh na vyriešenie a nakoniec sa budeš musieť postarať o úspešný odlet rakety. Samozrejme nezabudni pozbierať všetkých 10 opičiek.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 193
Video sa načíta

Vyber sa Japonska v ďalšom dieli logickej advenure Monkey Go Happy a pomôž udatným bojovníkom. Budeš musieť riešiť rôzne logické hádanky a úlohy, aby si sa cez tento diel dostala a ako vždy, aj v tomto diele budeš musieť nájsť 10 opičiek.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)