Zlodej

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

77%
Hra - Thief Hidden Game
Video sa načíta

Obľúbili ste si hry, v ktorých musíte na obrázku hľadať skryté predmety alebo postavy? Ak áno, potom si nenechajte ujsť hru Thief Hidden Game, v ktorej budete vyhľadávať skryté zlodeja. Za každé správne kliknutí sa vám na konto pripočíta desať bodov, ale za každé zlé kliknutie, ktoré nepovedie k nájdeniu zlodeja sa vám body odpočítajú.

 
73%
Hra - Super Sneak
Video sa načíta

Staň sa zlodejom v tejto skvelej akčnej hre. V každom kole musíš nazbierať dostatočné množstvo peňazí. Ty buď nachádzaš na zemi, alebo je získavaš vykradnutím domov. Musíš si ale samozrejme dať pozor na hliadkujúci policajtov, nemali by ťa chytiť.

 
80%
Hra - Zloděj Bob
Video sa načíta

Zlodej Bob je schopný ukradnúť úplne všetko. V tejto skvelej adventúre musíš s Bobom čo najviac domov vykradnúť a získať tak peniaze. Vyhýbaj sa kamerám a strážnikom a snaž sa dostať k plánovanému cieľu! Bola by si úspešný zlodej?

 
89%
Hra - Money Movers
Video sa načíta

Staňte sa utečencom a snažte sa vykradnúť banku. Budete ovládať dvoch bratov, ktorí unikli z väzenia a snažia sa vykradnúť banku. Vaším cieľom bude odniesť všetky peniaze a dostať sa až k východu. Nebude to ľahké, musíte prekonať stráže a nespustiť alarm!

 
75%
Hra - Bob the Robber 2
Video sa načíta

Chcela by si byť zlodejkou, ale predsa len - to sa jednoducho nerobí? Teraz si môžeš za zlodeja zahrať. Čaká ťa veľa domov a firiem, ktoré musíš vykradnúť. V každom z nich sú cenné predmety alebo aspoň informácie. Pozor si ale musíš dať na alarmy, strážca a ďalšie veci, ktoré ťa môžu zastaviť.

 
90%
Hra - Money Movers 2
Video sa načíta

Skúste si zahrať druhý diel tejto super logickej hry, v ktorej budete opäť pomáhať týmto bratom. Sú vo väzení a chcú sa z tade dostať, lenže musíte nájsť aj ich otca. Takže v každom leveli zbierajte peniaze a snažte sa dostať až k východu. Máte na to dostať sa z väzenia?

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
85%
Hra - Bob The Robber 5: Temple Adventure
Video sa načíta

Bob The Robber je séria akčných logických hier, v ktorých sa vžiješ do úlohy lupiča a musíš mu pomôcť ukradnúť diamanty z prísne strážených miest. Dej sa odohráva v tajuplnom egyptskom chráme plnom múmií a ďalších prekážok.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)