Piráti

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
78%
Hra - Story Decoration 6
Video sa načíta

Radi vyzdobujete rozprávkovo vyzerajúce krajinky? Môžete si jednu takú krajinku vyzdobiť aj v nasledujúcej hre. Vyberajte zo spodného menu rôzne veci, ktoré môžete použiť, ak sa vám budú páčiť. Pridať môžete napríklad lodičku na vodu, ktorá potom bude plávať. Akonáhle kliknete na vec, tá sa objaví na obrazovke a vy ju môžete premiestniť.

 
76%
Hra - Pirate Girl Dress Up
Video sa načíta

V tejto hre je Vašou úlohou obliecť dievča do pirátskeho oblečenia. Môžete vyberať z mnohých variantov, ktoré môžete kedykoľvek zmeniť. Nechajte preplávať svoju fantáziu a užite si túto hru dosýta. Nezabudnite na rôzne doplnky.

 
83%
Hra - Black Devilfish
Video sa načíta

Pirátom nastali ťažké časy, vláda pozatýkala väčšinu z nich a tým pirátmi odsúdila takmer k zániku. Až jedného z nich napadlo pirátit nie nad, ale pod vodou. Staňte sa kapitánom ponorky a brázdy všetky mora, lúpeže a ničte všetky ostatné na mori pôvodom morské krysy. Pozdvihnite opäť pirátsku slávu!

 
80%
Hra - Mad Bombs
Video sa načíta

Chcete sa stať malú čiernu bombou, ktorá zničí každú zombie? Zahrajte si túto hru. V každom leveloch budete ovládať šípkami určitý počet bômb - vždy postupne. Potom ju musíte zapáliť o lúč zápalnú šnúrku a rýchlo, rýchlo ponáhľať k stojace zombie, ktorú výbuchom bomby zneškodníte. Každý level bude ťažšie a ťažšie ak dispozícii budete mať aj viac bômb. Vždy si veľmi dobre rozmyslite, kde necháte bombu explodovať.

 
82%
Hra - Shot Shot Pirate
Video sa načíta

Pred dávnymi časmi sa statočný pirát plavil siedmich mori a hľadal korisť. Jeho loď bola vyzbrojená delom a pirát obsadzoval ostrovy a hľadal diamanty a klenoty. Práve tu sa začína dej hry Shot Shot Pirate. Vy sa stanete oným statočným pirátom a pokúsite sa zostreliť cennosti, ktoré sa vám zapáčia. Hra obsahuje celý rad úrovní.

 
80%
Hra - Mad Bombs 2
Video sa načíta

V hre Mad Bombs 2 si môžete vyskúšať celkový počet třieceti úrovní. Každá séria obsahuje desať úrovní a odlišuje sa obtiažnosťou. Najprv budete mať odomknutý iba prvá úroveň a ďalšie si vyslúžite len svojimi kvalitnými výkonmi. Dokážete zlikvidovať všetky zombie, ktoré sa vám postupne postaví do cesty?

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

86%
Hra - Angry Pirates
Video sa načíta

Všetci dobre poznáme hru Angry Birds (znamenitý je aj diel Rio ), kde je tvojou úlohou zostreľovať rozzúrené vtáčiky. Hra už sa dočkala množstvo variácií a jednu z nich si môžeš vyskúšať tu pod názvom Angry Pirates. Tvojou úlohou bude zamerať nepriateľa, nastaviť uhol a silu strely a ľavým tlačidlom vystreliť. Dokážeš si poradiť so všetkými nepriateľmi?

 
76%
Hra - Pretty Pirate Perfect Dress Up
Video sa načíta

Ako by podľa vás mala vyzerať taká správna pirátky? V tejto prepracované oblíkačce s moc peknou grafikou si jednu takú morskou lupičku budete môcť podľa vlastnej fantázie vytvoriť. Čaká na Vás naozaj veľké množstvo najrôznejších štýlových klobúkov, blúzok, nohavíc, sukní aj celých šiat. Medzi doplnky potom nájdete potrebné truhlu plnú zlata, pravú drevenú nohu alebo krásneho pirátskeho papagája.

 
67%
Hra - Pirates of Teelonians
Video sa načíta

Piráti boli vždy braní ako zberba, s ktorou nikto nemal zľutovanie. Dokonca sa napádajú aj navzájom, čo je aj prípad hry Pirates of Teelonians. Vašou úlohou je ubrániť svoju loď pred nájazdmi nepriateľských pirátov, ktorí ju chcú obsadiť. Vrhnú sa na Vás v niekoľkých vlnách, ktoré musíte odraziť.

 
91%
Hra - Pirate Slacking
Video sa načíta

Pirátka na lodi má vytierať podlahu, ale to ju nebaví. Nie, že by si sa jej divila, však? Snaží sa teda robiť všetko možné, len nie vytierať. U toho ju ale nesmie vidieť starý kapitán. Pirátku čakajú činnosti ako spievanie s papagájom, hľadanie peňazí v truhlici, hľadanie pokladu alebo obliekania sa.

 
78%
Hra - Pirate Lolita
Video sa načíta

Máme tu pre vás Obliekačky, v ktorej budete obliekať krásnu a mladú pirátku, ktorá potrebuje vašu pomoc s výberom oblečenia. Začnite účesom a potom jej pekne vystrojte. Je na vás ako bude vyzerať.

 
95%
Hra - Ninja Pi Ro
Video sa načíta

Máme tu skvelú logickú adventúru, v ktorej musíte malému bojovníkovej pomôcť prekonať všetky nástrahy a pasce. Bojovník má možnosť meniť sa medzi 3 postavami, robotom, pirátom a ninjom. Každá postava vám pomôže prekonať iný druh prekážky.

 
80%
Hra - Raft Wars
Video sa načíta

Znič nepriateľský tím na druhej lodi! Za prechádzanie jednotlivých kolies získavaš peniaze, a za tie si potom môžeš kúpiť lepšie zbrane alebo napríklad lepšie raft. Porazíš pirátov, Vikingov aj ďalšie nepriateľov?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)