Diamanty

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

91%
Hra - Diamond Islands
Video sa načíta

Táto hra vás zavedie na ostrov, ktorý je plný diamantov. Vašou úlohou bude všetky diamanty pozbierať za pomoci totemu. Totem musíte doválet do miesta určenia a pri tom zbierať aj diamanty. Podarí sa vám zbohatnúť?

 
73%
Hra - Diamond Puzzle Matching
Video sa načíta

Diamanty sú veľmi vzácne kamene a tiež veľmi drahé. Pri pohľade na ne len oči prechádzajú. Premiestňujte kamene vo všetkých smeroch, aby ste vždy vytvorili skupinku minimálne troch rovnakých kameňov podľa druhu v rade vedľa seba. Ak kamene spojíte, oni zmizne a na ich miesto pribudnú nové. Hrať môžete do tej doby, než vyprší časový limit.

 
68%
Hra - Diamond Hollow II
Video sa načíta

Cieľom hry Diamond Hollow II je vyšplhať z jaskyne, pričom cestou budete zbierať drahokamy a brániť sa nepriateľom. Pohybujte sa po jaskyni za pomoci smerových šípok a zbraň používajte myšou. Vďaka diamantom si budete môcť vylepšiť svoje zručnosti. Cestou tiež naraziť na predmety, ktoré vám vo vašej misii pomôžu.

 
83%
Hra - Diamond Mine
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

V tejto hre bude vašou hlavnou úlohou spájať diamanty rovnakej farby, ktoré vám budú vyskakovať na ploche. Pomocou myši prehadzujeme ich poradie tak, aby ste ich mohli spojiť. Musíte ich mať najmenej 3. Môže sa aj stať, že vám nezostanú žiadne ťahy a hra skončí. Takže buďte rýchli a pozorní.

 
80%
Hra - Barbie Diamond Spa Makeover
Video sa načíta

Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete chystať slečnu na večernú vychádzku. Najprv jej budete musieť vyčistiť pleť a následne nalíčiť. Potom môžete zmeniť účes, zvoliť vhodné šaty, doplnky a hurá von!

 
78%
Hra - Dora Diamond Cave
Video sa načíta

Dora Diamond Cave je postrehovka, v ktorej budete Dore pomáhať nájsť stáročia zakopaný poklad. Pomôžete jej vyhnúť sa všetkým možným prekážkam a opustiť horu?

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
91%
Hra - Magical Diamond Nails
Video sa načíta

Krásne nechty sú základom krásy u každej ženy preto niet divu, že je manikúra tak obľúbená. Spravte tejto sympatickej slečne manikúru a vyberte jej nakoniec, pekné šaty, účes a doplnky.

 
77%
Hra - Diamond Castle Cake
Video sa načíta

Chceli by ste byť princezná a mať vlastný zámok? Vytvorte si ho za pár minút od základov, až po samotnú vežičku.

 
89%
Hra - My Little Pony Diamond Tiara Dress Up
Video sa načíta

Tiara si nevie vybrať a preto potrebuje vašu radu a odbornú pomoc. Skombinujte jej oblečenie tak, aby ladilo a zároveň sa jej páčilo.

 
77%
Hra - The Curse of the Amsterdam Diamond
Video sa načíta

V tejto hre budete mať za úlohu nájsť vzácny Amsterdamský diamant. Než sa však k diamantu dostanete, musíte nájsť rozličné stratené predmety, ktoré sa nachádzajú vo vašom okolí. Hra vyžaduje aspoň základnú znalosť angličtiny, kedže názvy predmetov, ktoré budete hľadať, sú v angličtine.

 
80%
Hra - Treasurelandia - Pocket Pirates
Video sa načíta

Hra Treasurlandia - Pocket Pirates je zábavná spájačka, v ktorej budeš musieť zbierať diamanty tým, že ich budeš spájať. Čím viac diamantov spojíš, tým väčšie budeš mať bonusy. Keď budeš mať hotovú prvú výzvu, vyberieš sa na lodi za ďalšími.

 
80%
Hra - Eg Jewelry Comp
Video sa načíta

A dnes pre teba máme ešte jednu postrehovku. V tejto hre ti bude stačiť iba myška. V hre Eg Jewelry Comp budeš mať za úlohu meniť diamanty tak, aby vždy rovnaké diamanty prešli správnou bránou. Koľko diamantov sa ti podarí pretlačiť cez bránu?

 
85%
Hra - Safari Chef
Video sa načíta

V hre Safari Chef budeš mať za úlohu nakŕmiť zvieratko v džungli. Nakŕmiš ho tak, že vytvoríš cestu pre jedlo, aby sa dostalo až k jeho ústam. Pri tejto hre budeš potrebovať logické uvažovanie a trošku kreativity, aby sa ti všetky levely podarilo vyriešiť.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)